Vanspor Futbol Kulübü - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Bursaspor 12 9 1 2 26 11 15 28
2 Kayserispor 12 8 3 1 26 9 17 27
3 Iğdır FK 12 8 2 2 17 9 8 26
4 Batman Petrol 12 7 2 3 25 21 4 23
5 Mardin 1969 12 6 3 3 16 11 5 21
6 Keçiörengücü 12 5 5 2 23 15 8 20
7 Muğlaspor 12 4 6 2 18 14 4 18
8 Antalyaspor 12 6 0 6 18 19 -1 18
9 Bodrum FK 12 4 5 3 15 11 4 17
10 Karagümrük 12 4 4 4 16 15 1 16
11 Sarıyer (E) 12 4 4 4 14 17 -3 16
12 Bandırmaspor 12 3 5 4 17 10 7 14
13 Ümraniyespor 11 3 4 4 13 10 3 13
14 Sivasspor (E) 12 2 7 3 15 18 -3 13
15 Erokspor 12 2 6 4 12 16 -4 12
16 Pendikspor 12 2 5 5 14 23 -9 11
17 Manisa FK 12 2 4 6 19 22 -3 10
18 Vanspor FK (-2) 12 3 3 6 13 22 -9 10
19 İstanbulspor 12 1 2 9 9 31 -22 5
20 Boluspor 11 0 1 10 3 25 -22 1

Vanspor Futbol Kulübü Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
09.08 Vanspor FK 0 : 2 Kayserispor
15.08 Manisa FK 4 : 1 Vanspor FK
23.08 Vanspor FK 3 : 2 İstanbulspor
29.08 Mardin 1969 1 : 1 Vanspor FK
02.09 Vanspor FK 0 : 2 Batman Petrol
06.09 Muğlaspor 2 : 2 Vanspor FK
12.09 Vanspor FK 1 : 1 Keçiörengücü
20.09 Antalyaspor 3 : 0 Vanspor FK
09.10 Vanspor FK 0 : 2 Bandırmaspor
13.10 Pendikspor 1 : 2 Vanspor FK
18.10 Vanspor FK 0 : 2 Ümraniyespor
23.10 Boluspor 0 : 3 Vanspor FK
Yarın Vanspor FK 1330 Sarıyer
07.11.Cts Vanspor FK 1330 Sivasspor
23.11.Pts Bodrum FK 2000 Vanspor FK
29.11 Vanspor FK v Bursaspor
06.12 Karagümrük v Vanspor FK
13.12 Vanspor FK v Erokspor
20.12 Iğdır FK v Vanspor FK
10.01 Kayserispor v Vanspor FK
17.01 Vanspor FK v Manisa FK
24.01 İstanbulspor v Vanspor FK
31.01 Vanspor FK v Mardin 1969
07.02 Batman Petrol v Vanspor FK
14.02 Vanspor FK v Muğlaspor
17.02 Keçiörengücü v Vanspor FK
21.02 Vanspor FK v Antalyaspor
28.02 Bandırmaspor v Vanspor FK
07.03 Vanspor FK v Pendikspor
14.03 Ümraniyespor v Vanspor FK
21.03 Vanspor FK v Boluspor
04.04 Sarıyer v Vanspor FK
11.04 Sivasspor v Vanspor FK
14.04 Vanspor FK v Bodrum FK
18.04 Bursaspor v Vanspor FK
25.04 Vanspor FK v Karagümrük
02.05 Erokspor v Vanspor FK
08.05 Vanspor FK v Iğdır FK

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
27.10 Orduspor 1967 2 : 0 Vanspor FK

Vanspor Futbol Kulübü Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Alperen UysalK3288720
Abdulsamed DamluK2744360
Elyesa ÇakmakK201190
Naby Youssouf OulareD2412121.079
Sinan OsmanoğluD361010900
Özkan YiğiterD261111805
Faruk Can GençD26108727
Batuhan İşçilerD3155430
Hikmet Efe DemirağD1918
Mehmet ManışO2512112975
Jurgen BardhiO291094739
Mehmet ÖzcanO28119725
Tenton YenneO2677618
Ozan Can KökcüO28941502
Furkan ÖzhanO261062477
Ilias AlhaftO2983359
Celal HanalpO3074335
Hikmet ÇiftçiO28721323
Kadir SevenO2363288
Molik Jesse KhanO2292244
Oğulcan ÇağlayanO3033242
Anıl YıldırımO1922180
Soran TümenO1922165
Medeni BingölO3442142
Engin TaşO1821135
Güvenç UstaO2222102
Alvaro de OliveiraF25641317
Richairo ZivkovicF30531288
İlkan SeverF22731266
Mehmet Can DavarcıoğluF2341188
Boran YağızerF19218
Emre Aytun261182
Deniz Baran Karabakan17133
Şahan Aslan1518
Çınar Tuna BenzerK19
Emre BaşaranF18
Ivan CedricF25
Abdulsamet Kayman20
Adem Aslan17
Ahmet Arif Bozkurt18
Orhan Işık17
41Yaş Ortalaması:24,1
Yükleniyor...