Antalyaspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Bursaspor (E) 12 9 1 2 26 11 15 28
2 Kayserispor 12 8 3 1 26 9 17 27
3 Iğdır FK (D) 12 8 2 2 17 9 8 26
4 Batman Petrol 12 7 2 3 25 21 4 23
5 Mardin 1969 12 6 3 3 16 11 5 21
6 Keçiörengücü 12 5 5 2 23 15 8 20
7 Muğlaspor 12 4 6 2 18 14 4 18
8 Antalyaspor 12 6 0 6 18 19 -1 18
9 Bodrum FK 12 4 5 3 15 11 4 17
10 Karagümrük 12 4 4 4 16 15 1 16
11 Sarıyer 12 4 4 4 14 17 -3 16
12 Bandırmaspor 12 3 5 4 17 10 7 14
13 Ümraniyespor 11 3 4 4 13 10 3 13
14 Sivasspor 12 2 7 3 15 18 -3 13
15 Erokspor 12 2 6 4 12 16 -4 12
16 Pendikspor 12 2 5 5 14 23 -9 11
17 Manisa FK 12 2 4 6 19 22 -3 10
18 Vanspor FK (-2) 12 3 3 6 13 22 -9 10
19 İstanbulspor 12 1 2 9 9 31 -22 5
20 Boluspor 11 0 1 10 3 25 -22 1

Antalyaspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
08.08 Antalyaspor 4 : 3 Keçiörengücü
16.08 Mardin 1969 2 : 0 Antalyaspor
22.08 Antalyaspor 2 : 3 Pendikspor
28.08 Antalyaspor 1 : 2 Sarıyer
01.09 Bandırmaspor 0 : 1 Antalyaspor
06.09 Antalyaspor 1 : 2 Sivasspor
12.09 Ümraniyespor 1 : 2 Antalyaspor
20.09 Antalyaspor 3 : 0 Vanspor FK
10.10 Boluspor 0 : 1 Antalyaspor
14.10 Antalyaspor 0 : 4 Kayserispor
18.10 İstanbulspor 0 : 2 Antalyaspor
25.10 Antalyaspor 1 : 2 Bodrum FK
Pazar Iğdır FK 1600 Antalyaspor
06.11.Cum Antalyaspor 2000 Bursaspor
22.11.Paz Erokspor 1600 Antalyaspor
29.11 Antalyaspor v Karagümrük
06.12 Muğlaspor v Antalyaspor
13.12 Antalyaspor v Manisa FK
20.12 Batman Petrol v Antalyaspor
10.01 Keçiörengücü v Antalyaspor
17.01 Antalyaspor v Mardin 1969
24.01 Pendikspor v Antalyaspor
31.01 Sarıyer v Antalyaspor
07.02 Antalyaspor v Bandırmaspor
14.02 Sivasspor v Antalyaspor
17.02 Antalyaspor v Ümraniyespor
21.02 Vanspor FK v Antalyaspor
28.02 Antalyaspor v Boluspor
07.03 Kayserispor v Antalyaspor
14.03 Antalyaspor v İstanbulspor
21.03 Bodrum FK v Antalyaspor
04.04 Antalyaspor v Iğdır FK
11.04 Bursaspor v Antalyaspor
14.04 Antalyaspor v Erokspor
18.04 Karagümrük v Antalyaspor
25.04 Antalyaspor v Muğlaspor
02.05 Manisa FK v Antalyaspor
08.05 Antalyaspor v Batman Petrol

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 Kars 36 Spor 0 : 2 Antalyaspor

Antalyaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Fotios PseftisK2377581
Abdullah YiğiterK2643319
Julian CuestaK3522180
Kağan ArıcanK201190
Bünyamin BalcıD2612121.073
Ensar Buğra TivsizD1911101874
Soner DikmenD331191711
Francis NzabaD2488650
Veysel SarıD3851111
Mert YılmazD2721102
Arif KocamanD231190
Ege İzmirliD181190
Kenneth PaalD291190
Ramazan ÖzçelikD171145
Samet KarakoçO2412111.031
Sander van de StreekO3312124984
PedrinhoO341010834
Mevlüt ŞimşekO191162580
Ramzi SafuriO31861560
Güray VuralO38762510
Erdoğan YeşilyurtO33105435
Doğukan SinikO2784384
Hasan Yakub İlçinO1794323
Jesper CeesayO2553306
Ömer Faruk BeyazO2363248
Nikola StormO32421220
Samet YalçınO32611125
Ismail Taieb ChehaimaO202196
Dario SaricO2911190
Ali Kerem GözümO18114
Hasan ÜrkmezO1911
Nuno da CostaF35651462
Ahmet SağatF30943396
Yohan BoliF33396
Arda AltunF192172
Bachir Gueye232197
Doğukan ÖzkanK26
Refik ÇirahO17
38Yaş Ortalaması:26,2
Yükleniyor...