Sarıyer - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Bursaspor 12 9 1 2 26 11 15 28
2 Kayserispor 12 8 3 1 26 9 17 27
3 Iğdır FK (E) 12 8 2 2 17 9 8 26
4 Batman Petrol 12 7 2 3 25 21 4 23
5 Mardin 1969 12 6 3 3 16 11 5 21
6 Keçiörengücü 12 5 5 2 23 15 8 20
7 Muğlaspor 12 4 6 2 18 14 4 18
8 Antalyaspor 12 6 0 6 18 19 -1 18
9 Bodrum FK 12 4 5 3 15 11 4 17
10 Karagümrük 12 4 4 4 16 15 1 16
11 Sarıyer 12 4 4 4 14 17 -3 16
12 Bandırmaspor 12 3 5 4 17 10 7 14
13 Ümraniyespor 11 3 4 4 13 10 3 13
14 Sivasspor 12 2 7 3 15 18 -3 13
15 Erokspor 12 2 6 4 12 16 -4 12
16 Pendikspor 12 2 5 5 14 23 -9 11
17 Manisa FK 12 2 4 6 19 22 -3 10
18 Vanspor FK (-2) (D) 12 3 3 6 13 22 -9 10
19 İstanbulspor 12 1 2 9 9 31 -22 5
20 Boluspor 11 0 1 10 3 25 -22 1

Sarıyer Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
09.08 Sarıyer 2 : 0 Muğlaspor
14.08 Erokspor 1 : 1 Sarıyer
23.08 Sarıyer 1 : 2 Batman Petrol
28.08 Antalyaspor 1 : 2 Sarıyer
01.09 Sarıyer 2 : 0 Pendikspor
05.09 Keçiörengücü 3 : 0 Sarıyer
11.09 Sarıyer 1 : 1 Bandırmaspor
19.09 Sarıyer 2 : 1 Boluspor
09.10 Ümraniyespor 1 : 1 Sarıyer
13.10 Sarıyer 1 : 4 Bodrum FK
17.10 Sivasspor 1 : 1 Sarıyer
24.10 Sarıyer 0 : 2 Karagümrük
Cts. Vanspor FK 1330 Sarıyer
06.11.Cum Sarıyer 2000 Iğdır FK
21.11.Cts Kayserispor 1600 Sarıyer
29.11 Sarıyer v İstanbulspor
06.12 Mardin 1969 v Sarıyer
13.12 Sarıyer v Bursaspor
20.12 Manisa FK v Sarıyer
10.01 Muğlaspor v Sarıyer
17.01 Sarıyer v Erokspor
24.01 Batman Petrol v Sarıyer
31.01 Sarıyer v Antalyaspor
07.02 Pendikspor v Sarıyer
14.02 Sarıyer v Keçiörengücü
17.02 Bandırmaspor v Sarıyer
21.02 Boluspor v Sarıyer
28.02 Sarıyer v Ümraniyespor
07.03 Bodrum FK v Sarıyer
14.03 Sarıyer v Sivasspor
21.03 Karagümrük v Sarıyer
04.04 Sarıyer v Vanspor FK
11.04 Iğdır FK v Sarıyer
14.04 Sarıyer v Kayserispor
18.04 İstanbulspor v Sarıyer
25.04 Sarıyer v Mardin 1969
02.05 Bursaspor v Sarıyer
08.05 Sarıyer v Manisa FK

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
27.10 Sarıyer 1 : 0 Ayvalıkgücü Bld.

Sarıyer Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
İbrahim SehicK381111990
Onur AkyüzK2122180
Eşref KorkmazoğluD32121211.080
Caner OsmanpaşaD381111937
Cebrail KarayelD3210101891
Işık Kaan ArslanD2599756
Erdi DikmenD2942229
Üzeyir ErgünD3432190
Hasan Berat KayalıD211180
Efecan KaracaO37131211.086
Marcos SilvaO2910101810
Andre PokoO3312101792
Barış AlıcıO291111768
Doğan Can DavasO291281659
Joseph AttamahO3294502
Furkan GedikO24831375
Hasan Emre YeşilyurtO2674365
Tunahan ErgülO261131351
Mahmut Celal YücelO202191
Batuhan KörF251174596
Emeka EzeF30862545
Eren KaradağF2681201
Mamadou ThiamF3181151
Stann Elysee DaloF19310
Yağız Fikri Şen17521225
Emirhan Özkan17110
Ahmet Hasan GöcenK23
Ahmet Emin KeskinD20
Emre OğuzD21
Erdem ŞenerD20
Furkan MetinD24
Ahmet Ercan EkmekciO22
Furkan YöntemO21
Eren EkerF19
Berke Şanlıtürk19
Emre Müçin18
Engin Kadir Gıcır21
Yiğit Emir Ayer19
38Yaş Ortalaması:25,4
Yükleniyor...