Muğlaspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Bursaspor 12 9 1 2 26 11 15 28
2 Kayserispor (D) 12 8 3 1 26 9 17 27
3 Iğdır FK 12 8 2 2 17 9 8 26
4 Batman Petrol 12 7 2 3 25 21 4 23
5 Mardin 1969 12 6 3 3 16 11 5 21
6 Keçiörengücü 12 5 5 2 23 15 8 20
7 Muğlaspor 12 4 6 2 18 14 4 18
8 Antalyaspor 12 6 0 6 18 19 -1 18
9 Bodrum FK 12 4 5 3 15 11 4 17
10 Karagümrük 12 4 4 4 16 15 1 16
11 Sarıyer 12 4 4 4 14 17 -3 16
12 Bandırmaspor 12 3 5 4 17 10 7 14
13 Ümraniyespor 11 3 4 4 13 10 3 13
14 Sivasspor 12 2 7 3 15 18 -3 13
15 Erokspor (E) 12 2 6 4 12 16 -4 12
16 Pendikspor 12 2 5 5 14 23 -9 11
17 Manisa FK 12 2 4 6 19 22 -3 10
18 Vanspor FK (-2) 12 3 3 6 13 22 -9 10
19 İstanbulspor 12 1 2 9 9 31 -22 5
20 Boluspor 11 0 1 10 3 25 -22 1

Muğlaspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
09.08 Sarıyer 2 : 0 Muğlaspor
16.08 Muğlaspor 0 : 0 Bandırmaspor
22.08 Bodrum FK 0 : 0 Muğlaspor
28.08 Muğlaspor 2 : 0 Boluspor
01.09 Ümraniyespor 0 : 1 Muğlaspor
06.09 Muğlaspor 2 : 2 Vanspor FK
13.09 Sivasspor 1 : 1 Muğlaspor
18.09 Muğlaspor 2 : 2 Iğdır FK
11.10 Karagümrük 1 : 1 Muğlaspor
15.10 Muğlaspor 0 : 3 Bursaspor
19.10 Manisa FK 3 : 4 Muğlaspor
24.10 Muğlaspor 5 : 0 İstanbulspor
Pts. Kayserispor 2000 Muğlaspor
07.11.Cts Muğlaspor 1600 Erokspor
22.11.Paz Batman Petrol 1330 Muğlaspor
29.11 Muğlaspor v Mardin 1969
06.12 Muğlaspor v Antalyaspor
13.12 Pendikspor v Muğlaspor
20.12 Muğlaspor v Keçiörengücü
10.01 Muğlaspor v Sarıyer
17.01 Bandırmaspor v Muğlaspor
24.01 Muğlaspor v Bodrum FK
31.01 Boluspor v Muğlaspor
07.02 Muğlaspor v Ümraniyespor
14.02 Vanspor FK v Muğlaspor
17.02 Muğlaspor v Sivasspor
21.02 Iğdır FK v Muğlaspor
28.02 Muğlaspor v Karagümrük
07.03 Bursaspor v Muğlaspor
14.03 Muğlaspor v Manisa FK
21.03 İstanbulspor v Muğlaspor
04.04 Muğlaspor v Kayserispor
11.04 Erokspor v Muğlaspor
14.04 Muğlaspor v Batman Petrol
18.04 Mardin 1969 v Muğlaspor
25.04 Antalyaspor v Muğlaspor
02.05 Muğlaspor v Pendikspor
08.05 Keçiörengücü v Muğlaspor

Muğlaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Ekrem KılıçarslanK2912121.080
Yiğit FidanD211111964
Luis MagoD3210101900
Bilal CeylanD2397586
Oğuzhan MaturD2765419
Selim DilliD2851188
Alihan KazmazD2322162
Daniel AvramovskiO311192807
Ali Kaan GünerenO261110784
Jurgen ÇelhakaO26109782
Ahmet EnginO301051530
Driton CamajO2992316
Buluthan BulutO2474311
Orhan NahırcıO2673295
Korede OsundinaO22721248
Batuhan YılmazO231163
Ozan SolO33226
Yiğitali BayrakO3016
Mamady DiarraF2612114828
Poyraz YıldırımF21129828
Yasin UzunoğluF241084621
Ibrahim SissokoF31822315
Ertuğrul FuratF25523161
Salem BouajilaF193199
Ali Barak2396552
Baran Ekiz2019
Arel EkinciK22
Batıhan HanoğluK22
Canberk AydemirK23
Cebrail İrtürkD22
Emre ŞimşekD20
Oğuzhan ÖzleşenO24
32Yaş Ortalaması:25,2
Yükleniyor...