Bursaspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Bursaspor 12 9 1 2 26 11 15 28
2 Kayserispor 12 8 3 1 26 9 17 27
3 Iğdır FK 12 8 2 2 17 9 8 26
4 Batman Petrol 12 7 2 3 25 21 4 23
5 Mardin 1969 12 6 3 3 16 11 5 21
6 Keçiörengücü 12 5 5 2 23 15 8 20
7 Muğlaspor 12 4 6 2 18 14 4 18
8 Antalyaspor (D) 12 6 0 6 18 19 -1 18
9 Bodrum FK 12 4 5 3 15 11 4 17
10 Karagümrük 12 4 4 4 16 15 1 16
11 Sarıyer 12 4 4 4 14 17 -3 16
12 Bandırmaspor (E) 12 3 5 4 17 10 7 14
13 Ümraniyespor 11 3 4 4 13 10 3 13
14 Sivasspor 12 2 7 3 15 18 -3 13
15 Erokspor 12 2 6 4 12 16 -4 12
16 Pendikspor 12 2 5 5 14 23 -9 11
17 Manisa FK 12 2 4 6 19 22 -3 10
18 Vanspor FK (-2) 12 3 3 6 13 22 -9 10
19 İstanbulspor 12 1 2 9 9 31 -22 5
20 Boluspor 11 0 1 10 3 25 -22 1

Bursaspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
09.08 Bodrum FK 0 : 2 Bursaspor
15.08 Bursaspor 1 : 0 Iğdır FK
21.08 Karagümrük 2 : 1 Bursaspor
29.08 Kayserispor 1 : 2 Bursaspor
03.09 Bursaspor 4 : 0 İstanbulspor
07.09 Manisa FK 1 : 2 Bursaspor
13.09 Bursaspor 2 : 2 Erokspor
19.09 Batman Petrol 1 : 2 Bursaspor
11.10 Bursaspor 1 : 2 Mardin 1969
15.10 Muğlaspor 0 : 3 Bursaspor
19.10 Bursaspor 2 : 0 Pendikspor
25.10 Keçiörengücü 2 : 4 Bursaspor
Cts. Bursaspor 1600 Bandırmaspor
06.11.Cum Antalyaspor 2000 Bursaspor
22.11.Paz Bursaspor 1900 Sivasspor
29.11 Vanspor FK v Bursaspor
06.12 Bursaspor v Boluspor
13.12 Sarıyer v Bursaspor
20.12 Bursaspor v Ümraniyespor
10.01 Bursaspor v Bodrum FK
17.01 Iğdır FK v Bursaspor
24.01 Bursaspor v Karagümrük
31.01 Bursaspor v Kayserispor
07.02 İstanbulspor v Bursaspor
14.02 Bursaspor v Manisa FK
17.02 Erokspor v Bursaspor
21.02 Bursaspor v Batman Petrol
28.02 Mardin 1969 v Bursaspor
07.03 Bursaspor v Muğlaspor
14.03 Pendikspor v Bursaspor
21.03 Bursaspor v Keçiörengücü
04.04 Bandırmaspor v Bursaspor
11.04 Bursaspor v Antalyaspor
14.04 Sivasspor v Bursaspor
18.04 Bursaspor v Vanspor FK
25.04 Boluspor v Bursaspor
02.05 Bursaspor v Sarıyer
08.05 Ümraniyespor v Bursaspor

Bursaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Kerem MatışlıK1912121.080
Barış GökD331211846
Alperen BabacanD29991810
Batuhan YayıkcıD3087657
Zeki YavruD3586527
Emirhan BaşyiğitD2165423
Ertuğrul ErsoyD2953307
Toral BayramovD2592258
Juergen ElitimO2712121.011
LincolnO2811113975
Halil AkbunarO3310102654
Eyüp AkcanO24107613
Rahmetullah BerişbekO27106527
Soner AydoğduO3592328
Lewis BakerO31821187
Ivan SaranicO2343168
Emir Kaan GültekinO2671153
Kelechi IheanachoF301212161.023
Amine BoutrahF261091787
Hüseyin MaldarF191021371
Baran BaşyiğitF237130
Ertuğrul FuratF25245
Ahmet KıvançK28
Anıl AtağK36
Adem GeldiO19
Emir KayacıkO20
İlhan DepeO34
Tayfun AydoğanO30
Zeki DursunO20
29Yaş Ortalaması:27,1
Yükleniyor...