Erokspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Bursaspor 12 9 1 2 26 11 15 28
2 Kayserispor 12 8 3 1 26 9 17 27
3 Iğdır FK 12 8 2 2 17 9 8 26
4 Batman Petrol 12 7 2 3 25 21 4 23
5 Mardin 1969 12 6 3 3 16 11 5 21
6 Keçiörengücü (E) 12 5 5 2 23 15 8 20
7 Muğlaspor (D) 12 4 6 2 18 14 4 18
8 Antalyaspor 12 6 0 6 18 19 -1 18
9 Bodrum FK 12 4 5 3 15 11 4 17
10 Karagümrük 12 4 4 4 16 15 1 16
11 Sarıyer 12 4 4 4 14 17 -3 16
12 Bandırmaspor 12 3 5 4 17 10 7 14
13 Ümraniyespor 11 3 4 4 13 10 3 13
14 Sivasspor 12 2 7 3 15 18 -3 13
15 Erokspor 12 2 6 4 12 16 -4 12
16 Pendikspor 12 2 5 5 14 23 -9 11
17 Manisa FK 12 2 4 6 19 22 -3 10
18 Vanspor FK (-2) 12 3 3 6 13 22 -9 10
19 İstanbulspor 12 1 2 9 9 31 -22 5
20 Boluspor 11 0 1 10 3 25 -22 1

Erokspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
08.08 Sivasspor 0 : 0 Erokspor
14.08 Erokspor 1 : 1 Sarıyer
22.08 Ümraniyespor 1 : 1 Erokspor
30.08 Erokspor 0 : 1 Iğdır FK
03.09 Bodrum FK 0 : 0 Erokspor
07.09 Erokspor 0 : 3 Kayserispor
13.09 Bursaspor 2 : 2 Erokspor
19.09 Erokspor 0 : 2 Karagümrük
10.10 İstanbulspor 0 : 1 Erokspor
15.10 Manisa FK 1 : 1 Erokspor
19.10 Erokspor 4 : 2 Mardin 1969
25.10 Batman Petrol 3 : 2 Erokspor
Yarın Erokspor 2000 Keçiörengücü
07.11.Cts Muğlaspor 1600 Erokspor
22.11.Paz Erokspor 1600 Antalyaspor
29.11 Boluspor v Erokspor
06.12 Erokspor v Pendikspor
13.12 Vanspor FK v Erokspor
20.12 Erokspor v Bandırmaspor
10.01 Erokspor v Sivasspor
17.01 Sarıyer v Erokspor
24.01 Erokspor v Ümraniyespor
31.01 Iğdır FK v Erokspor
07.02 Erokspor v Bodrum FK
14.02 Kayserispor v Erokspor
17.02 Erokspor v Bursaspor
21.02 Karagümrük v Erokspor
28.02 Erokspor v İstanbulspor
07.03 Erokspor v Manisa FK
14.03 Mardin 1969 v Erokspor
21.03 Erokspor v Batman Petrol
04.04 Keçiörengücü v Erokspor
11.04 Erokspor v Muğlaspor
14.04 Antalyaspor v Erokspor
18.04 Erokspor v Boluspor
25.04 Pendikspor v Erokspor
02.05 Erokspor v Vanspor FK
08.05 Bandırmaspor v Erokspor

Erokspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Erdem CanpolatK2512121.080
Luccas ClaroD351110944
Bahadır ÖztürkD311010900
Enes AlıçD27118730
Hayrullah BilazerD3188630
Furkan OrakD2585509
Erkan KaşD35105441
Mikail OkyarO2711102796
Nicolas JanvierO28127725
Guelor KangaO36883646
Braian SamudioO3197626
Yusuf ErdoğanO341172616
Burak ÇobanO32951445
Onur UlaşO2954339
Recep NiyazO3184334
Muhamed BuljubasicO22741317
Ferhat YazganO3481221
Tugay KacarO3231125
Harun GençO222165
Mame Mor FayeF21651477
Kubilay KanatsızkuşF2984391
Altin ZeqiriF261041366
Pape Habib GueyeF2722127
Yusuf Arda Özyurt18230
Doğukan DemirK20
Ege Baran SahillioğluK24
Osman Ertuğrul ÇetinK23
Oğulcan KestaneD21
Altar Han HidayetoğluO25
Yusuf YucerO19
Enes İşik22
31Yaş Ortalaması:27,2
Yükleniyor...