Bandırmaspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Bursaspor (D) 12 9 1 2 26 11 15 28
2 Kayserispor 12 8 3 1 26 9 17 27
3 Iğdır FK 12 8 2 2 17 9 8 26
4 Batman Petrol 12 7 2 3 25 21 4 23
5 Mardin 1969 12 6 3 3 16 11 5 21
6 Keçiörengücü 12 5 5 2 23 15 8 20
7 Muğlaspor 12 4 6 2 18 14 4 18
8 Antalyaspor 12 6 0 6 18 19 -1 18
9 Bodrum FK 12 4 5 3 15 11 4 17
10 Karagümrük (E) 12 4 4 4 16 15 1 16
11 Sarıyer 12 4 4 4 14 17 -3 16
12 Bandırmaspor 12 3 5 4 17 10 7 14
13 Ümraniyespor 11 3 4 4 13 10 3 13
14 Sivasspor 12 2 7 3 15 18 -3 13
15 Erokspor 12 2 6 4 12 16 -4 12
16 Pendikspor 12 2 5 5 14 23 -9 11
17 Manisa FK 12 2 4 6 19 22 -3 10
18 Vanspor FK (-2) 12 3 3 6 13 22 -9 10
19 İstanbulspor 12 1 2 9 9 31 -22 5
20 Boluspor 11 0 1 10 3 25 -22 1

Bandırmaspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
08.08 Bandırmaspor 3 : 0 İstanbulspor
16.08 Muğlaspor 0 : 0 Bandırmaspor
23.08 Bandırmaspor 1 : 1 Keçiörengücü
28.08 Pendikspor 1 : 1 Bandırmaspor
01.09 Bandırmaspor 0 : 1 Antalyaspor
05.09 Bandırmaspor 6 : 0 Boluspor
11.09 Sarıyer 1 : 1 Bandırmaspor
18.09 Bandırmaspor 0 : 1 Ümraniyespor
09.10 Vanspor FK 0 : 2 Bandırmaspor
13.10 Bandırmaspor 1 : 1 Sivasspor
17.10 Bodrum FK 2 : 1 Bandırmaspor
24.10 Bandırmaspor 1 : 2 Iğdır FK
Cts. Bursaspor 1600 Bandırmaspor
08.11.Paz Bandırmaspor 1330 Karagümrük
21.11.Cts Mardin 1969 1330 Bandırmaspor
29.11 Bandırmaspor v Batman Petrol
06.12 Manisa FK v Bandırmaspor
13.12 Bandırmaspor v Kayserispor
20.12 Erokspor v Bandırmaspor
10.01 İstanbulspor v Bandırmaspor
17.01 Bandırmaspor v Muğlaspor
24.01 Keçiörengücü v Bandırmaspor
31.01 Bandırmaspor v Pendikspor
07.02 Antalyaspor v Bandırmaspor
14.02 Boluspor v Bandırmaspor
17.02 Bandırmaspor v Sarıyer
21.02 Ümraniyespor v Bandırmaspor
28.02 Bandırmaspor v Vanspor FK
07.03 Sivasspor v Bandırmaspor
14.03 Bandırmaspor v Bodrum FK
21.03 Iğdır FK v Bandırmaspor
04.04 Bandırmaspor v Bursaspor
11.04 Karagümrük v Bandırmaspor
14.04 Bandırmaspor v Mardin 1969
18.04 Batman Petrol v Bandırmaspor
25.04 Bandırmaspor v Manisa FK
02.05 Kayserispor v Bandırmaspor
08.05 Bandırmaspor v Erokspor

Bandırmaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Akın AlkanK3712121.080
Lucas LimaD3511111966
Ali ÜlgenD27119848
Enes AydınD221081723
Remi MulumbaD34126611
Burak BekaroğluD2964359
Ahmet BilerD241190
Yusuf KocatürkO2212121.079
Kerem DönertaşO2512112955
Dean LiçoO261110833
Tosin KehindeO281283767
Muhammed GümüşkayaO25129670
Emirhan AyhanO201082565
Enes ÇinemreO1992269
Hakan BilgiçO3443265
Emirhan AcarO2152167
Harun GençO22336
Amidou BadjiF201073565
Gianni BrunoF35955470
Recep Yalın DilekF2073334
Dame SeckF19101228
Bartu KulbilgeK23
Furkan BekleviçK27
Yasin Arda MidiliçD19
Atalay AtcıO19
Cem Tuna TürkmenO24
Eray ÖzbekO23
27Yaş Ortalaması:25,1
Yükleniyor...