Batman Petrolspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Bursaspor 12 9 1 2 26 11 15 28
2 Kayserispor 12 8 3 1 26 9 17 27
3 Iğdır FK 12 8 2 2 17 9 8 26
4 Batman Petrol 12 7 2 3 25 21 4 23
5 Mardin 1969 (D) 12 6 3 3 16 11 5 21
6 Keçiörengücü 12 5 5 2 23 15 8 20
7 Muğlaspor 12 4 6 2 18 14 4 18
8 Antalyaspor 12 6 0 6 18 19 -1 18
9 Bodrum FK 12 4 5 3 15 11 4 17
10 Karagümrük 12 4 4 4 16 15 1 16
11 Sarıyer 12 4 4 4 14 17 -3 16
12 Bandırmaspor 12 3 5 4 17 10 7 14
13 Ümraniyespor 11 3 4 4 13 10 3 13
14 Sivasspor 12 2 7 3 15 18 -3 13
15 Erokspor 12 2 6 4 12 16 -4 12
16 Pendikspor 12 2 5 5 14 23 -9 11
17 Manisa FK (D) 12 2 4 6 19 22 -3 10
18 Vanspor FK (-2) 12 3 3 6 13 22 -9 10
19 İstanbulspor 12 1 2 9 9 31 -22 5
20 Boluspor 11 0 1 10 3 25 -22 1

Batman Petrolspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
10.08 Pendikspor 2 : 2 Batman Petrol
17.08 Batman Petrol 2 : 0 Boluspor
23.08 Sarıyer 1 : 2 Batman Petrol
29.08 Batman Petrol 2 : 1 Sivasspor
02.09 Vanspor FK 0 : 2 Batman Petrol
06.09 Batman Petrol 4 : 3 Karagümrük
12.09 Bodrum FK 4 : 0 Batman Petrol
19.09 Batman Petrol 1 : 2 Bursaspor
10.10 Iğdır FK 2 : 1 Batman Petrol
14.10 Batman Petrol 4 : 2 İstanbulspor
18.10 Kayserispor 2 : 2 Batman Petrol
25.10 Batman Petrol 3 : 2 Erokspor
Yarın Manisa FK 1900 Batman Petrol
08.11.Paz Mardin 1969 1900 Batman Petrol
22.11.Paz Batman Petrol 1330 Muğlaspor
29.11 Bandırmaspor v Batman Petrol
06.12 Batman Petrol v Keçiörengücü
13.12 Ümraniyespor v Batman Petrol
20.12 Batman Petrol v Antalyaspor
10.01 Batman Petrol v Pendikspor
17.01 Boluspor v Batman Petrol
24.01 Batman Petrol v Sarıyer
31.01 Sivasspor v Batman Petrol
07.02 Batman Petrol v Vanspor FK
14.02 Karagümrük v Batman Petrol
17.02 Batman Petrol v Bodrum FK
21.02 Bursaspor v Batman Petrol
28.02 Batman Petrol v Iğdır FK
07.03 İstanbulspor v Batman Petrol
14.03 Batman Petrol v Kayserispor
21.03 Erokspor v Batman Petrol
04.04 Batman Petrol v Manisa FK
11.04 Batman Petrol v Mardin 1969
14.04 Muğlaspor v Batman Petrol
18.04 Batman Petrol v Bandırmaspor
25.04 Keçiörengücü v Batman Petrol
02.05 Batman Petrol v Ümraniyespor
08.05 Antalyaspor v Batman Petrol

Batman Petrolspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Çağlar AkbabaK3199810
Birkan TetikK3133270
Matheus DoriaD32121221.080
Metehan MertD2711112990
Yasir SubaşıD301181691
Ömürcan ArtanD27106556
Mucahit AlbayrakD3551207
Murat SipahioğluD2417
Jinho JoO2312121.069
Mamadou CissokhoO2696589
Oğuz GürbulakO34105486
Omar İmeriO27662452
Buğra ÇağıranO31851344
Emirhan AydoğanO2952174
Gökhan KaradenizO366169
David KaikiO22658
Mickael BironF2912113908
BennyF2612101865
Polat YaldırF231083687
Sergio CordovaF29871553
PedrinhoF301154481
Gökhan AltıparmakF251143478
Karan TopdemirF19110
Devran Bozardıç202146
Atalay GökçeK23
Yusuf BakırK20
Turgut Arda GörmüşD21
Kerim FreiO33
Semih Kaan TokerO20
Furkan Rüzgar19
30Yaş Ortalaması:26,7
Yükleniyor...