Pendikspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Bursaspor 12 9 1 2 26 11 15 28
2 Kayserispor 12 8 3 1 26 9 17 27
3 Iğdır FK 12 8 2 2 17 9 8 26
4 Batman Petrol 12 7 2 3 25 21 4 23
5 Mardin 1969 12 6 3 3 16 11 5 21
6 Keçiörengücü 12 5 5 2 23 15 8 20
7 Muğlaspor 12 4 6 2 18 14 4 18
8 Antalyaspor 12 6 0 6 18 19 -1 18
9 Bodrum FK 12 4 5 3 15 11 4 17
10 Karagümrük (D) 12 4 4 4 16 15 1 16
11 Sarıyer 12 4 4 4 14 17 -3 16
12 Bandırmaspor 12 3 5 4 17 10 7 14
13 Ümraniyespor 11 3 4 4 13 10 3 13
14 Sivasspor 12 2 7 3 15 18 -3 13
15 Erokspor 12 2 6 4 12 16 -4 12
16 Pendikspor 12 2 5 5 14 23 -9 11
17 Manisa FK 12 2 4 6 19 22 -3 10
18 Vanspor FK (-2) 12 3 3 6 13 22 -9 10
19 İstanbulspor (E) 12 1 2 9 9 31 -22 5
20 Boluspor 11 0 1 10 3 25 -22 1

Pendikspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
10.08 Pendikspor 2 : 2 Batman Petrol
16.08 Keçiörengücü 4 : 1 Pendikspor
22.08 Antalyaspor 2 : 3 Pendikspor
28.08 Pendikspor 1 : 1 Bandırmaspor
01.09 Sarıyer 2 : 0 Pendikspor
05.09 Pendikspor 1 : 0 Ümraniyespor
12.09 Boluspor 1 : 1 Pendikspor
20.09 Pendikspor 1 : 1 Bodrum FK
09.10 Sivasspor 4 : 1 Pendikspor
13.10 Pendikspor 1 : 2 Vanspor FK
19.10 Bursaspor 2 : 0 Pendikspor
25.10 Pendikspor 2 : 2 Kayserispor
Cts. Karagümrük 1600 Pendikspor
07.11.Cts Pendikspor 1900 İstanbulspor
22.11.Paz Manisa FK 1600 Pendikspor
29.11 Pendikspor v Iğdır FK
06.12 Erokspor v Pendikspor
13.12 Pendikspor v Muğlaspor
20.12 Mardin 1969 v Pendikspor
10.01 Batman Petrol v Pendikspor
17.01 Pendikspor v Keçiörengücü
24.01 Pendikspor v Antalyaspor
31.01 Bandırmaspor v Pendikspor
07.02 Pendikspor v Sarıyer
14.02 Ümraniyespor v Pendikspor
17.02 Pendikspor v Boluspor
21.02 Bodrum FK v Pendikspor
28.02 Pendikspor v Sivasspor
07.03 Vanspor FK v Pendikspor
14.03 Pendikspor v Bursaspor
21.03 Kayserispor v Pendikspor
04.04 Pendikspor v Karagümrük
11.04 İstanbulspor v Pendikspor
14.04 Pendikspor v Manisa FK
18.04 Iğdır FK v Pendikspor
25.04 Pendikspor v Erokspor
02.05 Muğlaspor v Pendikspor
08.05 Pendikspor v Mardin 1969

Pendikspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Utku YuvakuranK2988720
Emir DadükK1822180
Emre KoyuncuK3022180
Berkay SülüngözD301010831
Samuel AbifadeD271091811
Kerem KalafatD251010795
Vinko SoldoD2898743
Furkan DoğanD2597600
Taha Emre İnceD1944360
Ahmet ÖzkayaD2252227
Erdem GökçeD2351145
Hakan YeşilO24121211.003
Mesut ÖzdemirO3311111973
Bekir KaradenizO271111966
Efehan PekdemirO1976368
Emrah BaşsanO34732357
Yekta SönmezO251021327
Mallik WilksO2822135
Mirko SusakO225130
Ismaila MangaO19611109
Burak GültekinO202164
Onuralp ÇakıroğluO19316
Rogerio ThuramF3512103925
Damir HreljaF25641334
Jonson Clarke-HarrisF32831331
Görkem BitinF28421171
Ahmet KarademirF222155
Muhammed Enes KipritF272123
Oğulcan AşıkcıF1711
Hüseyin İşlekK17
Bora ÖzdemirD19
Kayra KarakullukçuD17
Tarık TekdalD36
Adnan UğurO25
Kerem AçıkgözO17
Baran DemiroğluF21
Mert KoşarF20
Ozan DemirbağF18
Enis Safin22
Favour Agıngy Fomujang20
Ömer Neşat Çakıroğlu16
Safa Yıldırım22
Yusuf Erata19
43Yaş Ortalaması:23,7
Yükleniyor...