Serikspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Sakaryaspor 8 6 1 1 18 10 8 19
2 52 Orduspor 8 6 0 2 19 9 10 18
3 Adana 01 FK 8 5 2 1 17 11 6 17
4 Ankara Demir 8 5 1 2 25 11 14 16
5 Erzincanspor 7 4 3 0 15 9 6 15
6 1461 Trabzon 8 3 3 2 16 13 3 12
7 K.Maraş İstiklalspor 8 3 2 3 11 11 0 11
8 Karacabey Belediye 7 3 2 2 9 12 -3 11
9 Beyoğlu Yeni Çarşı 7 3 1 3 15 12 3 10
10 12 Bingölspor 8 2 4 2 9 9 0 10
11 Kütahyaspor 8 2 1 5 10 17 -7 7
12 Ankaragücü (-3) 7 2 3 2 13 9 4 6
13 Kırklarelispor (D) 7 1 2 4 6 11 -5 5
14 Fethiyespor 7 1 2 4 6 12 -6 5
15 İnegölspor (-3) 7 1 2 4 8 13 -5 2
16 Serikspor (-3) 8 1 2 5 6 15 -9 2
17 İskenderunspor (-3) (E) 7 0 1 6 5 24 -19 -2

Serikspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Karacabey Belediye 1 : 1 Serikspor
13.09 Serikspor 2 : 1 İnegölspor
19.09 Ankaragücü 1 : 1 Serikspor
27.09 Serikspor 0 : 1 Fethiyespor
03.10 1461 Trabzon 4 : 1 Serikspor
11.10 Serikspor 0 : 1 Adana 01 FK
18.10 K.Maraş İstiklalspor 4 : 1 Serikspor
24.10 Serikspor 0 : 2 Kütahyaspor
Pazar Kırklarelispor 1500 Serikspor
07.11.Cts Serikspor 1300 İskenderunspor
14.11.Cts Beyoğlu Yeni Çarşı 1500 Serikspor
18.11.Çar Serikspor 1300 Erzincanspor
22.11.Paz Sakaryaspor 1500 Serikspor
28.11.Cts Serikspor 1300 52 Orduspor
06.12.Paz Ankara Demir 1300 Serikspor
13.12.Paz Serikspor 1300 12 Bingölspor
17.01 Serikspor v Karacabey Belediye
24.01 İnegölspor v Serikspor
31.01 Serikspor v Ankaragücü
07.02 Fethiyespor v Serikspor
14.02 Serikspor v 1461 Trabzon
20.02 Adana 01 FK v Serikspor
24.02 Serikspor v K.Maraş İstiklalspor
28.02 Kütahyaspor v Serikspor
07.03 Serikspor v Kırklarelispor
14.03 İskenderunspor v Serikspor
20.03 Serikspor v Beyoğlu Yeni Çarşı
24.03 Erzincanspor v Serikspor
28.03 Serikspor v Sakaryaspor
04.04 52 Orduspor v Serikspor
11.04 Serikspor v Ankara Demir
18.04 12 Bingölspor v Serikspor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 Serikspor 6 : 5 Hakkari Zapspor
08.10 Denizli İdman Y. 0 : 1 Serikspor

Serikspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Metin UçarK3577630
Baha KarakayaK2122180
Fatih YıldırımD2999810
Oğuz YılmazD3399765
Sadık ÇiftpınarD3365485
Sirac SusancakD2693304
Abdullah BalıkuvD3243297
Kamil Efe ÜregenD1842129
Sertan YıldızO19881720
Kadir AriO32963657
Harun AlpsoyO2988597
Musa Caner AktaşO2898578
Maksut TaşkıranO3197560
Sadık BaşO3286530
Enes ÖğrüceO1975459
Kasım Alperen KöşkerO2394430
Emre Can AtilaO3072287
Alihan ErdoğanO2061189
Erhan ÇelenkO37422170
Şahin FıstıkcıF3232112
Ahmet Daniel AkyıldızF23118
Tunahan BasakF1813
Yusuf İslam AtayK20
Ömer DaldalO18
Ecrin Taş18
Fikri Sarıdemir18
Orkhan Tufan22
27Yaş Ortalaması:25,8
Yükleniyor...