Ankara Demirspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Sakaryaspor 8 6 1 1 18 10 8 19
2 52 Orduspor 8 6 0 2 19 9 10 18
3 Adana 01 FK 8 5 2 1 17 11 6 17
4 Ankara Demir 8 5 1 2 25 11 14 16
5 Erzincanspor (E) 7 4 3 0 15 9 6 15
6 1461 Trabzon 8 3 3 2 16 13 3 12
7 K.Maraş İstiklalspor 8 3 2 3 11 11 0 11
8 Karacabey Belediye 7 3 2 2 9 12 -3 11
9 Beyoğlu Yeni Çarşı (D) 7 3 1 3 15 12 3 10
10 12 Bingölspor 8 2 4 2 9 9 0 10
11 Kütahyaspor 8 2 1 5 10 17 -7 7
12 Ankaragücü (-3) 7 2 3 2 13 9 4 6
13 Kırklarelispor 7 1 2 4 6 11 -5 5
14 Fethiyespor 7 1 2 4 6 12 -6 5
15 İnegölspor (-3) 7 1 2 4 8 13 -5 2
16 Serikspor (-3) 8 1 2 5 6 15 -9 2
17 İskenderunspor (-3) 7 0 1 6 5 24 -19 -2

Ankara Demirspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Ankaragücü 0 : 1 Ankara Demir
12.09 Ankara Demir 3 : 1 Fethiyespor
20.09 1461 Trabzon 2 : 2 Ankara Demir
27.09 Ankara Demir 3 : 4 Adana 01 FK
04.10 K.Maraş İstiklalspor 1 : 0 Ankara Demir
10.10 Ankara Demir 5 : 1 Kütahyaspor
18.10 Kırklarelispor 2 : 4 Ankara Demir
24.10 Ankara Demir 7 : 0 İskenderunspor
Pazar Beyoğlu Yeni Çarşı 1530 Ankara Demir
08.11.Paz Ankara Demir 1300 Erzincanspor
14.11.Cts Sakaryaspor 1500 Ankara Demir
18.11.Çar Ankara Demir 1300 52 Orduspor
29.11.Paz 12 Bingölspor 1300 Ankara Demir
06.12.Paz Ankara Demir 1300 Serikspor
13.12.Paz Karacabey Belediye 1500 Ankara Demir
20.12.Paz Ankara Demir 1300 İnegölspor
17.01 Ankara Demir v Ankaragücü
24.01 Fethiyespor v Ankara Demir
31.01 Ankara Demir v 1461 Trabzon
07.02 Adana 01 FK v Ankara Demir
14.02 Ankara Demir v K.Maraş İstiklalspor
20.02 Kütahyaspor v Ankara Demir
24.02 Ankara Demir v Kırklarelispor
28.02 İskenderunspor v Ankara Demir
07.03 Ankara Demir v Beyoğlu Yeni Çarşı
14.03 Erzincanspor v Ankara Demir
20.03 Ankara Demir v Sakaryaspor
24.03 52 Orduspor v Ankara Demir
04.04 Ankara Demir v 12 Bingölspor
11.04 Serikspor v Ankara Demir
18.04 Ankara Demir v Karacabey Belediye
24.04 İnegölspor v Ankara Demir

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 Ankara Demir 0 : 1 Gemlik Sümerbey

Ankara Demirspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Ali Taha DemirK2188653
Melih AkyüzK2021112
Süleyman YılmazK28145
Kadir SubaşıD2088671
Murat KaradenizD2588657
Furkan ÜnverD2965468
Taylan Utku AydınD2084415
Kerem Hakan VapurluoğluD3222135
Mehmet AslanboğaD233173
Ahmet NasD19145
Muhammet Ali GüneyD20145
Eralp AydınO22881670
Batuhan SüerO2887669
Furkan IşıkdemirO33884594
Berk Yiğit KaradağO25867573
Semih AkyıldızO25932317
Mehmet ÖzdırazO35822292
Tunahan AkpınarO2572259
Emirhan AltundağO1952163
Çağrı GiritlioğluO3021135
Yusuf ÇakıroğluO17110
Deniz YaşarF20885545
Erdem ÇetinkayaF25762459
Arda BoztepeF181190
Burak AydınF31224
Kerem Şenyüz21861556
Furkan Rüzgar1931120
Mehmet Özel2021105
Necmettin Aytekin19110
Başar Çiçek17
30Yaş Ortalaması:23,5
Yükleniyor...