Sakaryaspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Sakaryaspor 8 6 1 1 18 10 8 19
2 52 Orduspor (D) 8 6 0 2 19 9 10 18
3 Adana 01 FK 8 5 2 1 17 11 6 17
4 Ankara Demir (E) 8 5 1 2 25 11 14 16
5 Erzincanspor 7 4 3 0 15 9 6 15
6 1461 Trabzon 8 3 3 2 16 13 3 12
7 K.Maraş İstiklalspor 8 3 2 3 11 11 0 11
8 Karacabey Belediye 7 3 2 2 9 12 -3 11
9 Beyoğlu Yeni Çarşı 7 3 1 3 15 12 3 10
10 12 Bingölspor 8 2 4 2 9 9 0 10
11 Kütahyaspor 8 2 1 5 10 17 -7 7
12 Ankaragücü (-3) 7 2 3 2 13 9 4 6
13 Kırklarelispor 7 1 2 4 6 11 -5 5
14 Fethiyespor 7 1 2 4 6 12 -6 5
15 İnegölspor (-3) 7 1 2 4 8 13 -5 2
16 Serikspor (-3) 8 1 2 5 6 15 -9 2
17 İskenderunspor (-3) 7 0 1 6 5 24 -19 -2

Sakaryaspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 1461 Trabzon 2 : 3 Sakaryaspor
13.09 Sakaryaspor 2 : 0 Adana 01 FK
20.09 K.Maraş İstiklalspor 1 : 3 Sakaryaspor
27.09 Sakaryaspor 2 : 0 Kütahyaspor
03.10 Kırklarelispor 1 : 3 Sakaryaspor
11.10 Sakaryaspor 2 : 2 İskenderunspor
18.10 Beyoğlu Yeni Çarşı 1 : 2 Sakaryaspor
24.10 Sakaryaspor 1 : 3 Erzincanspor
08.11.Paz 52 Orduspor 1300 Sakaryaspor
14.11.Cts Sakaryaspor 1500 Ankara Demir
18.11.Çar 12 Bingölspor 1300 Sakaryaspor
22.11.Paz Sakaryaspor 1500 Serikspor
28.11.Cts Karacabey Belediye 1500 Sakaryaspor
06.12.Paz Sakaryaspor 1500 İnegölspor
13.12.Paz Ankaragücü 1300 Sakaryaspor
20.12.Paz Sakaryaspor 1500 Fethiyespor
17.01 Sakaryaspor v 1461 Trabzon
24.01 Adana 01 FK v Sakaryaspor
31.01 Sakaryaspor v K.Maraş İstiklalspor
07.02 Kütahyaspor v Sakaryaspor
14.02 Sakaryaspor v Kırklarelispor
20.02 İskenderunspor v Sakaryaspor
24.02 Sakaryaspor v Beyoğlu Yeni Çarşı
28.02 Erzincanspor v Sakaryaspor
14.03 Sakaryaspor v 52 Orduspor
20.03 Ankara Demir v Sakaryaspor
24.03 Sakaryaspor v 12 Bingölspor
28.03 Serikspor v Sakaryaspor
04.04 Sakaryaspor v Karacabey Belediye
11.04 İnegölspor v Sakaryaspor
18.04 Sakaryaspor v Ankaragücü
24.04 Fethiyespor v Sakaryaspor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 Sakaryaspor 2 : 3 Bursa Yıldırımspor
06.10 Sakaryaspor 2 : 0 Arıt Kayadibispor

Sakaryaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Göktuğ BaytekinK2288720
İbrahim DemirK3122180
Evren KorkmazD29881720
Yalçın KılınçD38881720
Muhammet Ömer ÇakıD2677621
Abdulkerim CanlıD2893270
Gökhan AkkanD28321185
Özgür ÇobanD2022180
Barış SağırO3288715
Salih SarıkayaO2888631
İlhan DepeO34861574
Serkan OdabaşoğluO3186528
Hasan BilalO28951487
Kerim FreiO33863474
Mertcan AçıkgözO27952393
Yasin EratillaO2273374
Hakkı TürkerO27844353
Muhammet Ali ÖzbaskıcıO2172250
Erdem DağlıO1922180
Baran BarınırO182196
Yaser MemişO18114
Kerem SezginO1811
Berk ÜnsalF32885631
Yunus Emre TekerciF1831175
Ayberk AçıkgözF1922140
Uğur CanF30612119
Mert Akoğlu22221159
Ali Bayrak1719
Yavuz Selim Yakup1711
Hüseyin Can ToranK21
Yavuz Selim TantanK19
Süleyman Berat ÜnlütürkO17
Adem Öztürk18
Batuhan Özsipahi16
Eren Yılmaz Kodan17
35Yaş Ortalaması:24,0
Yükleniyor...