52 Orduspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Sakaryaspor (E) 8 6 1 1 18 10 8 19
2 52 Orduspor 8 6 0 2 19 9 10 18
3 Adana 01 FK 8 5 2 1 17 11 6 17
4 Ankara Demir 8 5 1 2 25 11 14 16
5 Erzincanspor (D) 7 4 3 0 15 9 6 15
6 1461 Trabzon 8 3 3 2 16 13 3 12
7 K.Maraş İstiklalspor 8 3 2 3 11 11 0 11
8 Karacabey Belediye 7 3 2 2 9 12 -3 11
9 Beyoğlu Yeni Çarşı 7 3 1 3 15 12 3 10
10 12 Bingölspor 8 2 4 2 9 9 0 10
11 Kütahyaspor 8 2 1 5 10 17 -7 7
12 Ankaragücü (-3) 7 2 3 2 13 9 4 6
13 Kırklarelispor 7 1 2 4 6 11 -5 5
14 Fethiyespor 7 1 2 4 6 12 -6 5
15 İnegölspor (-3) 7 1 2 4 8 13 -5 2
16 Serikspor (-3) 8 1 2 5 6 15 -9 2
17 İskenderunspor (-3) 7 0 1 6 5 24 -19 -2

52 Orduspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Fethiyespor 0 : 3 52 Orduspor
13.09 52 Orduspor 1 : 0 1461 Trabzon
19.09 Adana 01 FK 3 : 2 52 Orduspor
26.09 52 Orduspor 0 : 1 K.Maraş İstiklalspor
04.10 Kütahyaspor 0 : 4 52 Orduspor
11.10 52 Orduspor 2 : 1 Kırklarelispor
18.10 İskenderunspor 0 : 2 52 Orduspor
24.10 52 Orduspor 5 : 4 Beyoğlu Yeni Çarşı
Pazar Erzincanspor 1300 52 Orduspor
08.11.Paz 52 Orduspor 1300 Sakaryaspor
18.11.Çar Ankara Demir 1300 52 Orduspor
22.11.Paz 52 Orduspor 1300 12 Bingölspor
28.11.Cts Serikspor 1300 52 Orduspor
05.12.Cts 52 Orduspor 1300 Karacabey Belediye
13.12.Paz İnegölspor 1500 52 Orduspor
20.12.Paz 52 Orduspor 1300 Ankaragücü
17.01 52 Orduspor v Fethiyespor
24.01 1461 Trabzon v 52 Orduspor
31.01 52 Orduspor v Adana 01 FK
07.02 K.Maraş İstiklalspor v 52 Orduspor
14.02 52 Orduspor v Kütahyaspor
20.02 Kırklarelispor v 52 Orduspor
24.02 52 Orduspor v İskenderunspor
28.02 Beyoğlu Yeni Çarşı v 52 Orduspor
07.03 52 Orduspor v Erzincanspor
14.03 Sakaryaspor v 52 Orduspor
24.03 52 Orduspor v Ankara Demir
28.03 12 Bingölspor v 52 Orduspor
04.04 52 Orduspor v Serikspor
11.04 Karacabey Belediye v 52 Orduspor
18.04 52 Orduspor v İnegölspor
24.04 Ankaragücü v 52 Orduspor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 52 Orduspor 0 : 2 1461 Trabzon

52 Orduspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Kıvanç KüçükkarışK3288720
Taha TosunK211190
Batuhan TurD34881720
İsmail GünerD26881720
Mehmet KurtO3088715
Serhat KotO2988669
Harun KavaklıdereO28884655
Yağızcan ErdemO29772505
Alper KaramanO2976476
Sezer YıldırımO3075468
Alim HarlakO30662434
Erkan EyibilO2574431
Burak KavlakO3094376
Suat KayaO2752201
Kazım Can KahyaO2181183
Mehmet AblayO23533
Mücahit Can AkçayF28766529
Taha Osman ÖzmertF20723305
Eymen AkyüzF151163
Enes İşik2251140
Burak Sefa Kavraz211190
Umut Can Kırılmaz211190
Kağan Karahasan161182
Temel Erginyavuz151182
Muhammed Buğra Utaş161163
Çağan Efe Özkan16127
Danyal Deniz Bilgi16127
Ali Osman Acar1518
Çağan Aydemir1518
Ahmet KesimD36
İbrahim YılmazF32
Kadir Kurt15
32Yaş Ortalaması:23,8
Yükleniyor...