Karacabey Belediyespor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Sakaryaspor 8 6 1 1 18 10 8 19
2 52 Orduspor 8 6 0 2 19 9 10 18
3 Adana 01 FK 8 5 2 1 17 11 6 17
4 Ankara Demir 8 5 1 2 25 11 14 16
5 Erzincanspor 7 4 3 0 15 9 6 15
6 1461 Trabzon 8 3 3 2 16 13 3 12
7 K.Maraş İstiklalspor 8 3 2 3 11 11 0 11
8 Karacabey Belediye 7 3 2 2 9 12 -3 11
9 Beyoğlu Yeni Çarşı 7 3 1 3 15 12 3 10
10 12 Bingölspor 8 2 4 2 9 9 0 10
11 Kütahyaspor (D) 8 2 1 5 10 17 -7 7
12 Ankaragücü (-3) 7 2 3 2 13 9 4 6
13 Kırklarelispor (E) 7 1 2 4 6 11 -5 5
14 Fethiyespor 7 1 2 4 6 12 -6 5
15 İnegölspor (-3) 7 1 2 4 8 13 -5 2
16 Serikspor (-3) 8 1 2 5 6 15 -9 2
17 İskenderunspor (-3) 7 0 1 6 5 24 -19 -2

Karacabey Belediyespor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Karacabey Belediye 1 : 1 Serikspor
20.09 İnegölspor 0 : 1 Karacabey Belediye
27.09 Karacabey Belediye 1 : 4 Ankaragücü
03.10 Fethiyespor 0 : 1 Karacabey Belediye
11.10 Karacabey Belediye 2 : 2 1461 Trabzon
18.10 Adana 01 FK 4 : 0 Karacabey Belediye
24.10 Karacabey Belediye 3 : 1 K.Maraş İstiklalspor
Pazar Kütahyaspor 1500 Karacabey Belediye
08.11.Paz Karacabey Belediye 1500 Kırklarelispor
14.11.Cts İskenderunspor 1300 Karacabey Belediye
18.11.Çar Karacabey Belediye 1500 Beyoğlu Yeni Çarşı
22.11.Paz Erzincanspor 1300 Karacabey Belediye
28.11.Cts Karacabey Belediye 1500 Sakaryaspor
05.12.Cts 52 Orduspor 1300 Karacabey Belediye
13.12.Paz Karacabey Belediye 1500 Ankara Demir
20.12.Paz 12 Bingölspor 1300 Karacabey Belediye
17.01 Serikspor v Karacabey Belediye
31.01 Karacabey Belediye v İnegölspor
07.02 Ankaragücü v Karacabey Belediye
14.02 Karacabey Belediye v Fethiyespor
20.02 1461 Trabzon v Karacabey Belediye
24.02 Karacabey Belediye v Adana 01 FK
28.02 K.Maraş İstiklalspor v Karacabey Belediye
07.03 Karacabey Belediye v Kütahyaspor
14.03 Kırklarelispor v Karacabey Belediye
20.03 Karacabey Belediye v İskenderunspor
24.03 Beyoğlu Yeni Çarşı v Karacabey Belediye
28.03 Karacabey Belediye v Erzincanspor
04.04 Sakaryaspor v Karacabey Belediye
11.04 Karacabey Belediye v 52 Orduspor
18.04 Ankara Demir v Karacabey Belediye
24.04 Karacabey Belediye v 12 Bingölspor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 Menemen FK 0 : 1 Karacabey Belediye
07.10 Karacabey Belediye 7 : 5 Galata SK

Karacabey Belediyespor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Orhan KurşunK2466540
Onur Behiç ÖzalganK3233270
İbrahim HasD2977630
Abdulkadir DursunD2275447
Yusuf AvcılarD27641430
Oğuz ÇolakD2244360
Ahmet KayhanD2022180
Arda BilmezD201187
Mehmet Arda AşnıD1811
Kerem KayaO3377630
Berke ÖzgünO24773603
Arda YumurtacıO21772545
Doğanay KılıçO3077501
Atakan DamaO22872485
Ahmet Ertuğrul ÖztürkO2385387
Reşo AkınO3054329
Bora YılmazO2673309
Furkan KütükO24713282
Enes ÇalışkanO1842180
Yağız Mert ÖztürkO1713
Tayyip Mevlüt KayaF27862516
Niyazi SalmanF32621250
Baran EngülF23721220
Sabrican VuralF25811214
Kayra PalabıyıkF1922152
Cenker ÖzdemirF1911
Bedirhan Çetin21221180
Ali Kerim Yıldız1832168
Yekta Özdemir1629
İhsan Işık1611
Ada AksoyK20
Hamza ŞengülK18
Metin Ege AlpD18
Eren Gümüş16
Kıvanç Aygün16
35Yaş Ortalaması:22,5
Yükleniyor...