Erzincanspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Sakaryaspor 8 6 1 1 18 10 8 19
2 52 Orduspor (E) 8 6 0 2 19 9 10 18
3 Adana 01 FK 8 5 2 1 17 11 6 17
4 Ankara Demir (D) 8 5 1 2 25 11 14 16
5 Erzincanspor 7 4 3 0 15 9 6 15
6 1461 Trabzon 8 3 3 2 16 13 3 12
7 K.Maraş İstiklalspor 8 3 2 3 11 11 0 11
8 Karacabey Belediye 7 3 2 2 9 12 -3 11
9 Beyoğlu Yeni Çarşı 7 3 1 3 15 12 3 10
10 12 Bingölspor 8 2 4 2 9 9 0 10
11 Kütahyaspor 8 2 1 5 10 17 -7 7
12 Ankaragücü (-3) 7 2 3 2 13 9 4 6
13 Kırklarelispor 7 1 2 4 6 11 -5 5
14 Fethiyespor 7 1 2 4 6 12 -6 5
15 İnegölspor (-3) 7 1 2 4 8 13 -5 2
16 Serikspor (-3) 8 1 2 5 6 15 -9 2
17 İskenderunspor (-3) 7 0 1 6 5 24 -19 -2

Erzincanspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Adana 01 FK 3 : 3 Erzincanspor
13.09 Erzincanspor 2 : 2 K.Maraş İstiklalspor
20.09 Kütahyaspor 0 : 1 Erzincanspor
27.09 Erzincanspor 0 : 0 Kırklarelispor
04.10 İskenderunspor 2 : 3 Erzincanspor
11.10 Erzincanspor 3 : 1 Beyoğlu Yeni Çarşı
24.10 Sakaryaspor 1 : 3 Erzincanspor
Yarın Erzincanspor 1300 52 Orduspor
08.11.Paz Ankara Demir 1300 Erzincanspor
14.11.Cts Erzincanspor 1300 12 Bingölspor
18.11.Çar Serikspor 1300 Erzincanspor
22.11.Paz Erzincanspor 1300 Karacabey Belediye
28.11.Cts İnegölspor 1500 Erzincanspor
06.12.Paz Erzincanspor 1300 Ankaragücü
13.12.Paz Fethiyespor 1500 Erzincanspor
20.12.Paz Erzincanspor 1300 1461 Trabzon
17.01 Erzincanspor v Adana 01 FK
24.01 K.Maraş İstiklalspor v Erzincanspor
31.01 Erzincanspor v Kütahyaspor
07.02 Kırklarelispor v Erzincanspor
14.02 Erzincanspor v İskenderunspor
20.02 Beyoğlu Yeni Çarşı v Erzincanspor
28.02 Erzincanspor v Sakaryaspor
07.03 52 Orduspor v Erzincanspor
14.03 Erzincanspor v Ankara Demir
20.03 12 Bingölspor v Erzincanspor
24.03 Erzincanspor v Serikspor
28.03 Karacabey Belediye v Erzincanspor
04.04 Erzincanspor v İnegölspor
11.04 Ankaragücü v Erzincanspor
18.04 Erzincanspor v Fethiyespor
24.04 1461 Trabzon v Erzincanspor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 Kastamonuspor 1 : 4 Erzincanspor

Erzincanspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
İsmet YumakoğullarıK3177630
Talha YakınK221190
Onur UralD2977585
Yalçın Eycan KayaD2866540
Mert ÇetinD2965515
Baran CanD2032206
Sakıb AytaçD352299
Oğuz Kağan GüçtekinO2777614
Serhat Enes ÇalışanO27871608
Alperen AydınO26851490
Muhammet Enes GökO27762489
Bekir Can KaraO28662485
Mert ÇaparO29853441
Mert ÇölgeçenO2554352
Kadircan BilikliO2232225
Buğra AkçagünO21522197
Efe Taylan AltunkaraO2251113
Yunus Emre KaragözO212194
Mustafa Berke ÇelikO2021193
Osman Reşat BulutO221190
Sabri GülayO19116
Atabey ÇiçekF31774511
Ahmet SivriF27621202
Ozan PapakerF30812193
İsmet Kaan Arslan23126
Yusuf Kaya19116
Berkay KartalK20
27Yaş Ortalaması:25,2
Yükleniyor...