Kırklarelispor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Sakaryaspor 8 6 1 1 18 10 8 19
2 52 Orduspor 8 6 0 2 19 9 10 18
3 Adana 01 FK 8 5 2 1 17 11 6 17
4 Ankara Demir 8 5 1 2 25 11 14 16
5 Erzincanspor 7 4 3 0 15 9 6 15
6 1461 Trabzon 8 3 3 2 16 13 3 12
7 K.Maraş İstiklalspor 8 3 2 3 11 11 0 11
8 Karacabey Belediye (D) 7 3 2 2 9 12 -3 11
9 Beyoğlu Yeni Çarşı 7 3 1 3 15 12 3 10
10 12 Bingölspor 8 2 4 2 9 9 0 10
11 Kütahyaspor 8 2 1 5 10 17 -7 7
12 Ankaragücü (-3) 7 2 3 2 13 9 4 6
13 Kırklarelispor 7 1 2 4 6 11 -5 5
14 Fethiyespor 7 1 2 4 6 12 -6 5
15 İnegölspor (-3) 7 1 2 4 8 13 -5 2
16 Serikspor (-3) (E) 8 1 2 5 6 15 -9 2
17 İskenderunspor (-3) 7 0 1 6 5 24 -19 -2

Kırklarelispor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
13.09 İskenderunspor 0 : 1 Kırklarelispor
20.09 Kırklarelispor 1 : 2 Beyoğlu Yeni Çarşı
27.09 Erzincanspor 0 : 0 Kırklarelispor
03.10 Kırklarelispor 1 : 3 Sakaryaspor
11.10 52 Orduspor 2 : 1 Kırklarelispor
18.10 Kırklarelispor 2 : 4 Ankara Demir
25.10 12 Bingölspor 0 : 0 Kırklarelispor
Pazar Kırklarelispor 1500 Serikspor
08.11.Paz Karacabey Belediye 1500 Kırklarelispor
14.11.Cts Kırklarelispor 1500 İnegölspor
18.11.Çar Ankaragücü 1300 Kırklarelispor
22.11.Paz Kırklarelispor 1500 Fethiyespor
29.11.Paz 1461 Trabzon 1300 Kırklarelispor
06.12.Paz Kırklarelispor 1500 Adana 01 FK
13.12.Paz K.Maraş İstiklalspor 1300 Kırklarelispor
20.12.Paz Kırklarelispor 1500 Kütahyaspor
24.01 Kırklarelispor v İskenderunspor
31.01 Beyoğlu Yeni Çarşı v Kırklarelispor
07.02 Kırklarelispor v Erzincanspor
14.02 Sakaryaspor v Kırklarelispor
20.02 Kırklarelispor v 52 Orduspor
24.02 Ankara Demir v Kırklarelispor
28.02 Kırklarelispor v 12 Bingölspor
07.03 Serikspor v Kırklarelispor
14.03 Kırklarelispor v Karacabey Belediye
20.03 İnegölspor v Kırklarelispor
24.03 Kırklarelispor v Ankaragücü
28.03 Fethiyespor v Kırklarelispor
04.04 Kırklarelispor v 1461 Trabzon
11.04 Adana 01 FK v Kırklarelispor
18.04 Kırklarelispor v K.Maraş İstiklalspor
24.04 Kütahyaspor v Kırklarelispor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 Ankaraspor 3 : 2 Kırklarelispor
06.10 Kırklarelispor 1 : 0 Bayburtspor

Kırklarelispor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Mert AkyüzK3366540
Mehmet Enes SarıK2633270
Serdar CansuD3597712
Ulaş ZenginD2987640
Onur KarakabakD3477630
Koray Tekin BulmanD2343219
İbrahim Can KöseO28993771
Ömer Faruk YücelO2699747
Furkan GüneşO2798690
Semih ÜstünO2797681
Hozan HarmanO23741266
Şener KayaO2361256
Anıl KoçO31721176
Şükür ToğrakO2022115
Caner KarakaşO222143
Zihni TemelciO2716
Muhammet AkpınarF24551389
Yakup Arda KılıçF21632302
Berke Can ÖzsoyF21521207
Massis Gülük2499765
Utku Eriş2064416
Berk Can Yıldızlı21541
Ahmet Emir Çarktan22219
Yusuf Kaan Arslanboğa2019
Berkay SizerD27
Ahmet Ege Evsan19
Ahmet Emre Uzun18
Emin Şentürk18
Tarık Taha Tarlak18
29Yaş Ortalaması:24,4
Yükleniyor...