12 Bingölspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Sakaryaspor 8 6 1 1 18 10 8 19
2 52 Orduspor 8 6 0 2 19 9 10 18
3 Adana 01 FK 8 5 2 1 17 11 6 17
4 Ankara Demir 8 5 1 2 25 11 14 16
5 Erzincanspor 7 4 3 0 15 9 6 15
6 1461 Trabzon 8 3 3 2 16 13 3 12
7 K.Maraş İstiklalspor 8 3 2 3 11 11 0 11
8 Karacabey Belediye 7 3 2 2 9 12 -3 11
9 Beyoğlu Yeni Çarşı (E) 7 3 1 3 15 12 3 10
10 12 Bingölspor 8 2 4 2 9 9 0 10
11 Kütahyaspor 8 2 1 5 10 17 -7 7
12 Ankaragücü (-3) 7 2 3 2 13 9 4 6
13 Kırklarelispor 7 1 2 4 6 11 -5 5
14 Fethiyespor 7 1 2 4 6 12 -6 5
15 İnegölspor (-3) 7 1 2 4 8 13 -5 2
16 Serikspor (-3) 8 1 2 5 6 15 -9 2
17 İskenderunspor (-3) (D) 7 0 1 6 5 24 -19 -2

12 Bingölspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 İnegölspor 2 : 2 12 Bingölspor
13.09 12 Bingölspor 1 : 0 Ankaragücü
20.09 Fethiyespor 1 : 1 12 Bingölspor
27.09 12 Bingölspor 1 : 2 1461 Trabzon
04.10 Adana 01 FK 1 : 0 12 Bingölspor
10.10 12 Bingölspor 2 : 1 K.Maraş İstiklalspor
18.10 Kütahyaspor 2 : 2 12 Bingölspor
25.10 12 Bingölspor 0 : 0 Kırklarelispor
Yarın İskenderunspor 1300 12 Bingölspor
08.11.Paz 12 Bingölspor 1300 Beyoğlu Yeni Çarşı
14.11.Cts Erzincanspor 1300 12 Bingölspor
18.11.Çar 12 Bingölspor 1300 Sakaryaspor
22.11.Paz 52 Orduspor 1300 12 Bingölspor
29.11.Paz 12 Bingölspor 1300 Ankara Demir
13.12.Paz Serikspor 1300 12 Bingölspor
20.12.Paz 12 Bingölspor 1300 Karacabey Belediye
17.01 12 Bingölspor v İnegölspor
24.01 Ankaragücü v 12 Bingölspor
31.01 12 Bingölspor v Fethiyespor
07.02 1461 Trabzon v 12 Bingölspor
14.02 12 Bingölspor v Adana 01 FK
20.02 K.Maraş İstiklalspor v 12 Bingölspor
24.02 12 Bingölspor v Kütahyaspor
28.02 Kırklarelispor v 12 Bingölspor
07.03 12 Bingölspor v İskenderunspor
14.03 Beyoğlu Yeni Çarşı v 12 Bingölspor
20.03 12 Bingölspor v Erzincanspor
24.03 Sakaryaspor v 12 Bingölspor
28.03 12 Bingölspor v 52 Orduspor
04.04 Ankara Demir v 12 Bingölspor
18.04 12 Bingölspor v Serikspor
24.04 Karacabey Belediye v 12 Bingölspor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
27.10 Alanyaspor 4 : 1 12 Bingölspor

12 Bingölspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Burak SarıK2777630
Yusuf KaragözK2722180
Berkay MuratoğluD1899763
Furkan ÖzcanD27981720
Serkan YavuzD30881720
Hüseyin ÖztürkD2955378
Ömer YanıkD2953349
Melih AlcuD2651141
Arda Berk ÖzüarapD21119
Mehmet Gence ÇelikD2117
Cem EkinciO3698746
Talha BulutO2598689
Hasan AyaroğluO31872627
Baran SarkaO25962535
Kerem ÇağatayO3276421
Cıvan SüerO2062255
Emirhan ÇavuşO2472234
Aykut Hamdi TezcanO1981186
Sergen YatağanO2733138
Furkan AzakO223156
Koray YağcıF23953525
Mertan ÖztürkF3465366
Muhammed ErenF2162225
Emre ÇirkinK22
24Yaş Ortalaması:25,7
Yükleniyor...