Adana 01 Futbol Kulübü SK - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Sakaryaspor 8 6 1 1 18 10 8 19
2 52 Orduspor 8 6 0 2 19 9 10 18
3 Adana 01 FK 8 5 2 1 17 11 6 17
4 Ankara Demir 8 5 1 2 25 11 14 16
5 Erzincanspor 7 4 3 0 15 9 6 15
6 1461 Trabzon 8 3 3 2 16 13 3 12
7 K.Maraş İstiklalspor 8 3 2 3 11 11 0 11
8 Karacabey Belediye 7 3 2 2 9 12 -3 11
9 Beyoğlu Yeni Çarşı 7 3 1 3 15 12 3 10
10 12 Bingölspor 8 2 4 2 9 9 0 10
11 Kütahyaspor 8 2 1 5 10 17 -7 7
12 Ankaragücü (-3) (E) 7 2 3 2 13 9 4 6
13 Kırklarelispor 7 1 2 4 6 11 -5 5
14 Fethiyespor (D) 7 1 2 4 6 12 -6 5
15 İnegölspor (-3) 7 1 2 4 8 13 -5 2
16 Serikspor (-3) 8 1 2 5 6 15 -9 2
17 İskenderunspor (-3) 7 0 1 6 5 24 -19 -2

Adana 01 Futbol Kulübü SK Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Adana 01 FK 3 : 3 Erzincanspor
13.09 Sakaryaspor 2 : 0 Adana 01 FK
19.09 Adana 01 FK 3 : 2 52 Orduspor
27.09 Ankara Demir 3 : 4 Adana 01 FK
04.10 Adana 01 FK 1 : 0 12 Bingölspor
11.10 Serikspor 0 : 1 Adana 01 FK
18.10 Adana 01 FK 4 : 0 Karacabey Belediye
24.10 İnegölspor 1 : 1 Adana 01 FK
Pazar Adana 01 FK 1400 Ankaragücü
08.11.Paz Fethiyespor 1500 Adana 01 FK
14.11.Cts Adana 01 FK 1300 1461 Trabzon
22.11.Paz K.Maraş İstiklalspor 1300 Adana 01 FK
29.11.Paz Adana 01 FK 1300 Kütahyaspor
06.12.Paz Kırklarelispor 1500 Adana 01 FK
13.12.Paz Adana 01 FK 1300 İskenderunspor
20.12.Paz Beyoğlu Yeni Çarşı 1500 Adana 01 FK
17.01 Erzincanspor v Adana 01 FK
24.01 Adana 01 FK v Sakaryaspor
31.01 52 Orduspor v Adana 01 FK
07.02 Adana 01 FK v Ankara Demir
14.02 12 Bingölspor v Adana 01 FK
20.02 Adana 01 FK v Serikspor
24.02 Karacabey Belediye v Adana 01 FK
28.02 Adana 01 FK v İnegölspor
07.03 Ankaragücü v Adana 01 FK
14.03 Adana 01 FK v Fethiyespor
20.03 1461 Trabzon v Adana 01 FK
28.03 Adana 01 FK v K.Maraş İstiklalspor
04.04 Kütahyaspor v Adana 01 FK
11.04 Adana 01 FK v Kırklarelispor
18.04 İskenderunspor v Adana 01 FK
24.04 Adana 01 FK v Beyoğlu Yeni Çarşı

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 Adana 01 FK 2 : 1 Kütahyaspor

Adana 01 Futbol Kulübü SK Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Taha DemirtaşK3288720
Engin Can BitergeK191190
Yusuf AbdioğluD37881720
Emre SağlıkD2998691
Erkan SasaD2388684
Erdem ErdoğanD2566540
Hakan DemirD28873530
Doğukan TuzcuD2131126
Ali Emirhan AkçayD2031120
Talha ÖzlerD2651100
Emre KeleşoğluO30881682
Mehmet Ali BüyüksayarO22992637
Atamer BilginO2596493
Ege AraçO1994472
Ali Sühan DemirelO23733363
Mikail ArslanO2682170
İlhami Siraçhan NasO2441139
Hasan YenidoğanO18128
İshak KurtF33962549
Tuna SezenF21932412
Samed Ali KayaF31653370
Batuhan ÖzduranF2743273
Egemen Talha Çelik1811
Furkan YardımK26
Mir Tuğra BilgiciK18
Melih İnanO27
Mesut Can TunalıO25
Burak Yasin YeşilayF25
Cumali Şanlı16
29Yaş Ortalaması:24,6
Yükleniyor...