İskenderunspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Sakaryaspor 8 6 1 1 18 10 8 19
2 52 Orduspor 8 6 0 2 19 9 10 18
3 Adana 01 FK 8 5 2 1 17 11 6 17
4 Ankara Demir 8 5 1 2 25 11 14 16
5 Erzincanspor 7 4 3 0 15 9 6 15
6 1461 Trabzon 8 3 3 2 16 13 3 12
7 K.Maraş İstiklalspor 8 3 2 3 11 11 0 11
8 Karacabey Belediye 7 3 2 2 9 12 -3 11
9 Beyoğlu Yeni Çarşı 7 3 1 3 15 12 3 10
10 12 Bingölspor (E) 8 2 4 2 9 9 0 10
11 Kütahyaspor 8 2 1 5 10 17 -7 7
12 Ankaragücü (-3) 7 2 3 2 13 9 4 6
13 Kırklarelispor 7 1 2 4 6 11 -5 5
14 Fethiyespor 7 1 2 4 6 12 -6 5
15 İnegölspor (-3) 7 1 2 4 8 13 -5 2
16 Serikspor (-3) (D) 8 1 2 5 6 15 -9 2
17 İskenderunspor (-3) 7 0 1 6 5 24 -19 -2

İskenderunspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Kütahyaspor 4 : 1 İskenderunspor
13.09 İskenderunspor 0 : 1 Kırklarelispor
26.09 Beyoğlu Yeni Çarşı 5 : 0 İskenderunspor
04.10 İskenderunspor 2 : 3 Erzincanspor
11.10 Sakaryaspor 2 : 2 İskenderunspor
18.10 İskenderunspor 0 : 2 52 Orduspor
24.10 Ankara Demir 7 : 0 İskenderunspor
Pazar İskenderunspor 1300 12 Bingölspor
07.11.Cts Serikspor 1300 İskenderunspor
14.11.Cts İskenderunspor 1300 Karacabey Belediye
18.11.Çar İnegölspor 1500 İskenderunspor
22.11.Paz İskenderunspor 1300 Ankaragücü
29.11.Paz Fethiyespor 1500 İskenderunspor
06.12.Paz İskenderunspor 1300 1461 Trabzon
13.12.Paz Adana 01 FK 1300 İskenderunspor
20.12.Paz İskenderunspor 1300 K.Maraş İstiklalspor
17.01 İskenderunspor v Kütahyaspor
24.01 Kırklarelispor v İskenderunspor
07.02 İskenderunspor v Beyoğlu Yeni Çarşı
14.02 Erzincanspor v İskenderunspor
20.02 İskenderunspor v Sakaryaspor
24.02 52 Orduspor v İskenderunspor
28.02 İskenderunspor v Ankara Demir
07.03 12 Bingölspor v İskenderunspor
14.03 İskenderunspor v Serikspor
20.03 Karacabey Belediye v İskenderunspor
24.03 İskenderunspor v İnegölspor
28.03 Ankaragücü v İskenderunspor
04.04 İskenderunspor v Fethiyespor
11.04 1461 Trabzon v İskenderunspor
18.04 İskenderunspor v Adana 01 FK
24.04 K.Maraş İstiklalspor v İskenderunspor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10.Çar Karabük İY 1500 İskenderunspor

İskenderunspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Cengizhan ŞarliK2564429
Eren KazancıK2333201
Hüseyin BilerD2477630
Hüseyin İçlekD23771621
Erbay EkerD3577585
Necati GençD2776517
Talha ErdoğanO2677630
Ulaş YılmazO2376548
Ömer GürO32662502
Özgür Baran AksakaO2355399
İsmail YaşarO1954328
Mustafa KapıO2463298
Ali GücenmezO18585
Sevan AlbayF21772595
Efe GeçiliF2474339
Berkay Güverçinci2031114
Furkan Enes Uyar20385
Eymen Emir18314
İhsan Çirkin18210
Baran Asyalı18
Hasan Emir Balcı18
Mehmet Ali Eğe18
Mustafa Yağız Yediç18
Umut Topal18
24Yaş Ortalaması:22,2
Yükleniyor...