Kepezspor Futbol - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Gemlik Sümerbey 8 5 3 0 12 3 9 18
2 Etimesgut SK 8 5 2 1 12 4 8 17
3 Balıkesirspor 8 5 1 2 24 15 9 16
4 Bursa Yıldırımspor 8 4 4 0 10 5 5 16
5 Eskişehirspor (D) 8 4 3 1 23 10 13 15
6 Anadolu SF 8 4 3 1 12 5 7 15
7 Ayvalıkgücü Bld. 8 4 3 1 12 7 5 15
8 Bigaspor 8 4 2 2 15 11 4 14
9 Karşıyaka 8 3 3 2 7 6 1 12
10 Gaziemir SK 8 3 1 4 10 11 -1 10
11 Altay 8 2 3 3 7 14 -7 9
12 Söke 1970 SK 8 1 4 3 11 12 -1 7
13 Uşakspor (E) 8 1 4 3 9 11 -2 7
14 Bucaspor 1928 8 2 0 6 8 14 -6 6
15 Denizli İdman Y. 8 1 3 4 6 14 -8 6
16 Kepezspor 8 1 2 5 5 13 -8 5
17 Alanya 1221 FSK 8 1 1 6 4 17 -13 4
18 1922 Akşehir SK 8 1 0 7 5 20 -15 3

Kepezspor Futbol Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Kepezspor 0 : 2 Anadolu SF
12.09 Ayvalıkgücü Bld. 4 : 1 Kepezspor
20.09 Kepezspor 1 : 1 Söke 1970 SK
27.09 Denizli İdman Y. 0 : 0 Kepezspor
03.10 Kepezspor 0 : 1 Karşıyaka
11.10 Gemlik Sümerbey 1 : 0 Kepezspor
18.10 Kepezspor 1 : 3 Bucaspor 1928
25.10 Alanya 1221 FSK 1 : 2 Kepezspor
Cts. Kepezspor 1300 Uşakspor
07.11.Cts Eskişehirspor 1500 Kepezspor
11.11.Çar Kepezspor 1300 Balıkesirspor
15.11.Paz 1922 Akşehir SK 1300 Kepezspor
21.11.Cts Kepezspor 1300 Etimesgut SK
29.11.Paz Altay 1500 Kepezspor
06.12.Paz Kepezspor 1300 Bursa Yıldırımspor
13.12.Paz Gaziemir SK 1500 Kepezspor
19.12.Cts Kepezspor 1300 Bigaspor
17.01 Anadolu SF v Kepezspor
24.01 Kepezspor v Ayvalıkgücü Bld.
31.01 Söke 1970 SK v Kepezspor
06.02 Kepezspor v Denizli İdman Y.
10.02 Karşıyaka v Kepezspor
14.02 Kepezspor v Gemlik Sümerbey
21.02 Bucaspor 1928 v Kepezspor
28.02 Kepezspor v Alanya 1221 FSK
07.03 Uşakspor v Kepezspor
13.03 Kepezspor v Eskişehirspor
17.03 Balıkesirspor v Kepezspor
21.03 Kepezspor v 1922 Akşehir SK
28.03 Etimesgut SK v Kepezspor
04.04 Kepezspor v Altay
11.04 Bursa Yıldırımspor v Kepezspor
18.04 Kepezspor v Gaziemir SK
24.04 Bigaspor v Kepezspor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
07.10 Anadolu SF 4 : 2 Kepezspor
16.09 Karaman FK 2 : 3 Kepezspor

Kepezspor Futbol Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Erten ErsuK3277585
Yakup AkbabaK1732225
Yunus Emre TekoğulK211190
Burak KarapınarD271010900
Turan Ali DemirciD24991763
Atakan GündüzD2585506
Hüseyin SolaklıD25541317
Muhammed Emin ÖzkulD1943282
Oğuzhan KolakD2952205
Kağan İkizD1921122
Emir Can GencelO251010891
Barışcan Işık AltunbaşO251092789
Ender AygörenO26991722
Ergün NazlıO2597657
Furkan YazıcıO2061116
Emre AkO22130
Tolga CevherF251084755
Bahadır Mehmet GündoğduF2499744
Abdurrahman BayramF21761510
Fatih KılıçF2064342
Çınar TemirF17145
Burak Efe YılmazF18222
Semih Nazım Küçük19273
Özkan Kuray203164
Muhammed Agit Doğan202155
Oğuzhan Aydın20145
Kutay Yalçın181138
Can Toksoy2027
Gökalp ÖzdemirD17
Mehmet Eren DağbaşıF19
Kenan Selçuk Erdoğan18
Yağız Yılmaz17
32Yaş Ortalaması:21,7
Yükleniyor...