Gaziemir Spor Kulübü - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Gemlik Sümerbey 8 5 3 0 12 3 9 18
2 Etimesgut SK 8 5 2 1 12 4 8 17
3 Balıkesirspor (D) 8 5 1 2 24 15 9 16
4 Bursa Yıldırımspor 8 4 4 0 10 5 5 16
5 Eskişehirspor (E) 8 4 3 1 23 10 13 15
6 Anadolu SF 8 4 3 1 12 5 7 15
7 Ayvalıkgücü Bld. 8 4 3 1 12 7 5 15
8 Bigaspor 8 4 2 2 15 11 4 14
9 Karşıyaka 8 3 3 2 7 6 1 12
10 Gaziemir SK 8 3 1 4 10 11 -1 10
11 Altay 8 2 3 3 7 14 -7 9
12 Söke 1970 SK 8 1 4 3 11 12 -1 7
13 Uşakspor 8 1 4 3 9 11 -2 7
14 Bucaspor 1928 8 2 0 6 8 14 -6 6
15 Denizli İdman Y. 8 1 3 4 6 14 -8 6
16 Kepezspor 8 1 2 5 5 13 -8 5
17 Alanya 1221 FSK 8 1 1 6 4 17 -13 4
18 1922 Akşehir SK 8 1 0 7 5 20 -15 3

Gaziemir Spor Kulübü Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Gaziemir SK 0 : 3 Ayvalıkgücü Bld.
12.09 Söke 1970 SK 2 : 0 Gaziemir SK
20.09 Gaziemir SK 5 : 0 Denizli İdman Y.
26.09 Karşıyaka 0 : 1 Gaziemir SK
03.10 Gaziemir SK 0 : 2 Gemlik Sümerbey
11.10 Bucaspor 1928 1 : 2 Gaziemir SK
18.10 Gaziemir SK 1 : 2 Alanya 1221 FSK
25.10 Uşakspor 1 : 1 Gaziemir SK
Pazar Gaziemir SK 1530 Eskişehirspor
07.11.Cts Balıkesirspor 1500 Gaziemir SK
11.11.Çar Gaziemir SK 1500 1922 Akşehir SK
15.11.Paz Etimesgut SK 1300 Gaziemir SK
21.11.Cts Gaziemir SK 1900 Altay
29.11.Paz Bursa Yıldırımspor 1500 Gaziemir SK
05.12.Cts Gaziemir SK 1500 Bigaspor
13.12.Paz Gaziemir SK 1500 Kepezspor
20.12.Paz Anadolu SF 1300 Gaziemir SK
17.01 Ayvalıkgücü Bld. v Gaziemir SK
24.01 Gaziemir SK v Söke 1970 SK
31.01 Denizli İdman Y. v Gaziemir SK
06.02 Gaziemir SK v Karşıyaka
10.02 Gemlik Sümerbey v Gaziemir SK
14.02 Gaziemir SK v Bucaspor 1928
21.02 Alanya 1221 FSK v Gaziemir SK
28.02 Gaziemir SK v Uşakspor
07.03 Eskişehirspor v Gaziemir SK
13.03 Gaziemir SK v Balıkesirspor
17.03 1922 Akşehir SK v Gaziemir SK
21.03 Gaziemir SK v Etimesgut SK
28.03 Altay v Gaziemir SK
04.04 Gaziemir SK v Bursa Yıldırımspor
11.04 Bigaspor v Gaziemir SK
18.04 Kepezspor v Gaziemir SK
24.04 Gaziemir SK v Anadolu SF

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
07.10 Gaziemir SK 0 : 2 Fethiyespor
16.09 Bucaspor 1928 0 : 4 Gaziemir SK

Gaziemir Spor Kulübü Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Egeberk GabelK2388720
İbrahim KaracaK3922180
Onur ŞirinD341010887
Anıl DoyuranD241010803
Emir Efe KodalakD1955434
Ege BaturD2092368
Enes FilizD3144316
Murat ErdemirO371010864
Mustafa ÇalışkanO25995810
Kemal GüzelO21109687
İsmail KaçaranoğluO3677467
Emir Enes ArazO2072252
Sedat YahşiO3263233
Metehan MollaoğluO2361203
Emirhan ÖzkanO24421171
Emin Can UysalO241183
Miraç Furkan TürközüF261064573
Gökhan BozcaF22932326
Alperen Kızkapan2698744
Kadir Otçeken2398631
Işıkcan Koca2172148
Burak KortuluK21
Efe AlkaçD19
Onur EfeD24
Arda KardaşO18
Efe UymurO18
Arda Çelik18
Murat Efe Akdemir21
28Yaş Ortalaması:24,6
Yükleniyor...