Bigaspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Gemlik Sümerbey 8 5 3 0 12 3 9 18
2 Etimesgut SK (E) 8 5 2 1 12 4 8 17
3 Balıkesirspor 8 5 1 2 24 15 9 16
4 Bursa Yıldırımspor 8 4 4 0 10 5 5 16
5 Eskişehirspor 8 4 3 1 23 10 13 15
6 Anadolu SF 8 4 3 1 12 5 7 15
7 Ayvalıkgücü Bld. 8 4 3 1 12 7 5 15
8 Bigaspor 8 4 2 2 15 11 4 14
9 Karşıyaka (D) 8 3 3 2 7 6 1 12
10 Gaziemir SK 8 3 1 4 10 11 -1 10
11 Altay 8 2 3 3 7 14 -7 9
12 Söke 1970 SK 8 1 4 3 11 12 -1 7
13 Uşakspor 8 1 4 3 9 11 -2 7
14 Bucaspor 1928 8 2 0 6 8 14 -6 6
15 Denizli İdman Y. 8 1 3 4 6 14 -8 6
16 Kepezspor 8 1 2 5 5 13 -8 5
17 Alanya 1221 FSK 8 1 1 6 4 17 -13 4
18 1922 Akşehir SK 8 1 0 7 5 20 -15 3

Bigaspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Bigaspor 1 : 1 Uşakspor
12.09 Anadolu SF 2 : 2 Bigaspor
19.09 Bigaspor 3 : 0 Eskişehirspor
26.09 Ayvalıkgücü Bld. 2 : 1 Bigaspor
03.10 Bigaspor 3 : 2 Balıkesirspor
11.10 Söke 1970 SK 2 : 3 Bigaspor
18.10 Bigaspor 2 : 0 1922 Akşehir SK
24.10 Denizli İdman Y. 2 : 0 Bigaspor
Pazar Bigaspor 1500 Etimesgut SK
07.11.Cts Karşıyaka 1500 Bigaspor
11.11.Çar Bigaspor 1500 Altay
15.11.Paz Gemlik Sümerbey 1500 Bigaspor
22.11.Paz Bigaspor 1500 Bursa Yıldırımspor
28.11.Cts Bucaspor 1928 1500 Bigaspor
05.12.Cts Gaziemir SK 1500 Bigaspor
13.12.Paz Bigaspor 1500 Alanya 1221 FSK
19.12.Cts Kepezspor 1300 Bigaspor
17.01 Uşakspor v Bigaspor
24.01 Bigaspor v Anadolu SF
31.01 Eskişehirspor v Bigaspor
06.02 Bigaspor v Ayvalıkgücü Bld.
10.02 Balıkesirspor v Bigaspor
14.02 Bigaspor v Söke 1970 SK
21.02 1922 Akşehir SK v Bigaspor
28.02 Bigaspor v Denizli İdman Y.
07.03 Etimesgut SK v Bigaspor
13.03 Bigaspor v Karşıyaka
17.03 Altay v Bigaspor
21.03 Bigaspor v Gemlik Sümerbey
28.03 Bursa Yıldırımspor v Bigaspor
04.04 Bigaspor v Bucaspor 1928
11.04 Bigaspor v Gaziemir SK
18.04 Alanya 1221 FSK v Bigaspor
24.04 Bigaspor v Kepezspor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
07.10 Bigaspor 0 : 3 Balıkesirspor

Bigaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Emre ŞanalK3166540
Haktan ŞentürkK1922180
Görkem EneK241190
Uğur AygörenD32981755
Melih ŞencanD31881720
Mustafa Aydoğan AydoğduD2799646
Mert TekinD2188569
Erkul KüçükD3151192
Emir SezginD241190
Fatih DenizO24985667
Hüseyin Can ÖztürkO2498661
Nurettin ÇağlarO33972587
Eren MakulO25861509
Arda Berkay ArazO21771483
Berk ZerenmanO2386407
Eren AkkayaO25911381
Mustafa Can KaragözO2493378
Yağız YolcuO2031113
Umut Koray ÖzF31743392
Fırat TulgayoğluF201137
Mert Ba2281299
İlyas Etik1941107
Kaan Şentürk242180
Mehmet Anıl Yörük22227
Kerem CoşkunD20
Oktay KancıD33
Alp Eren Doruk21
27Yaş Ortalaması:24,9
Yükleniyor...