Eskişehirspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Gemlik Sümerbey 8 5 3 0 12 3 9 18
2 Etimesgut SK 8 5 2 1 12 4 8 17
3 Balıkesirspor 8 5 1 2 24 15 9 16
4 Bursa Yıldırımspor 8 4 4 0 10 5 5 16
5 Eskişehirspor 8 4 3 1 23 10 13 15
6 Anadolu SF 8 4 3 1 12 5 7 15
7 Ayvalıkgücü Bld. 8 4 3 1 12 7 5 15
8 Bigaspor 8 4 2 2 15 11 4 14
9 Karşıyaka 8 3 3 2 7 6 1 12
10 Gaziemir SK (D) 8 3 1 4 10 11 -1 10
11 Altay 8 2 3 3 7 14 -7 9
12 Söke 1970 SK 8 1 4 3 11 12 -1 7
13 Uşakspor 8 1 4 3 9 11 -2 7
14 Bucaspor 1928 8 2 0 6 8 14 -6 6
15 Denizli İdman Y. 8 1 3 4 6 14 -8 6
16 Kepezspor (E) 8 1 2 5 5 13 -8 5
17 Alanya 1221 FSK 8 1 1 6 4 17 -13 4
18 1922 Akşehir SK 8 1 0 7 5 20 -15 3

Eskişehirspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Eskişehirspor 4 : 0 Alanya 1221 FSK
13.09 Uşakspor 2 : 2 Eskişehirspor
19.09 Bigaspor 3 : 0 Eskişehirspor
27.09 Eskişehirspor 7 : 1 Balıkesirspor
03.10 1922 Akşehir SK 0 : 3 Eskişehirspor
11.10 Eskişehirspor 1 : 1 Etimesgut SK
17.10 Altay 1 : 4 Eskişehirspor
24.10 Eskişehirspor 2 : 2 Bursa Yıldırımspor
Pazar Gaziemir SK 1530 Eskişehirspor
07.11.Cts Eskişehirspor 1500 Kepezspor
11.11.Çar Anadolu SF 1500 Eskişehirspor
15.11.Paz Eskişehirspor 1500 Ayvalıkgücü Bld.
22.11.Paz Söke 1970 SK 1500 Eskişehirspor
29.11.Paz Eskişehirspor 1500 Denizli İdman Y.
06.12.Paz Karşıyaka 1500 Eskişehirspor
13.12.Paz Eskişehirspor 1500 Gemlik Sümerbey
20.12.Paz Bucaspor 1928 1500 Eskişehirspor
17.01 Alanya 1221 FSK v Eskişehirspor
24.01 Eskişehirspor v Uşakspor
31.01 Eskişehirspor v Bigaspor
06.02 Balıkesirspor v Eskişehirspor
10.02 Eskişehirspor v 1922 Akşehir SK
14.02 Etimesgut SK v Eskişehirspor
21.02 Eskişehirspor v Altay
28.02 Bursa Yıldırımspor v Eskişehirspor
07.03 Eskişehirspor v Gaziemir SK
13.03 Kepezspor v Eskişehirspor
17.03 Eskişehirspor v Anadolu SF
21.03 Ayvalıkgücü Bld. v Eskişehirspor
28.03 Eskişehirspor v Söke 1970 SK
04.04 Denizli İdman Y. v Eskişehirspor
11.04 Eskişehirspor v Karşıyaka
18.04 Gemlik Sümerbey v Eskişehirspor
24.04 Eskişehirspor v Bucaspor 1928

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
29.10 Eskişehirspor 1 : 0 Iğdır FK
07.10 Eskişehirspor 4 : 1 1922 Akşehir SK

Eskişehirspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Bora GöymenK2588720
Kaan ÇinkayaK2222180
Ertuğrul KurtuluşD2488676
Ahmet Lütfü KaraD2086569
Abdulkadir ÖksüzD2775468
Arda OkumuşD24551450
Murat ŞenelD2355387
Eren DamarD2244293
Emre SarıkayaD2322180
Beytullah ArduçD1818
Beykan ŞimşekO31884672
Ozan KoçO2598563
Tayfun TatlıO24106538
Kerem BaykuşO26965487
Mehmet BağlıO2485473
Mert BaşerO201032374
Sarper ÇağlarO2344341
Atalay YıldırımO24926273
Fırat SarıO2241193
Emre TangeldiO2032176
Adem İnceO1818
Hasan KayaF311077617
Osman ArslantaşF21961439
Ahmet DereliF34741420
İsmail KuletF22931395
Arda PehlivanK19
Ozan İsmail Cörüt20
27Yaş Ortalaması:23,4
Yükleniyor...