1922 Akşehir Spor Kulübü - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Gemlik Sümerbey 8 5 3 0 12 3 9 18
2 Etimesgut SK 8 5 2 1 12 4 8 17
3 Balıkesirspor 8 5 1 2 24 15 9 16
4 Bursa Yıldırımspor (E) 8 4 4 0 10 5 5 16
5 Eskişehirspor 8 4 3 1 23 10 13 15
6 Anadolu SF 8 4 3 1 12 5 7 15
7 Ayvalıkgücü Bld. 8 4 3 1 12 7 5 15
8 Bigaspor 8 4 2 2 15 11 4 14
9 Karşıyaka 8 3 3 2 7 6 1 12
10 Gaziemir SK 8 3 1 4 10 11 -1 10
11 Altay (D) 8 2 3 3 7 14 -7 9
12 Söke 1970 SK 8 1 4 3 11 12 -1 7
13 Uşakspor 8 1 4 3 9 11 -2 7
14 Bucaspor 1928 8 2 0 6 8 14 -6 6
15 Denizli İdman Y. 8 1 3 4 6 14 -8 6
16 Kepezspor 8 1 2 5 5 13 -8 5
17 Alanya 1221 FSK 8 1 1 6 4 17 -13 4
18 1922 Akşehir SK 8 1 0 7 5 20 -15 3

1922 Akşehir Spor Kulübü Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 1922 Akşehir SK 0 : 4 Gemlik Sümerbey
12.09 Bucaspor 1928 2 : 1 1922 Akşehir SK
19.09 1922 Akşehir SK 3 : 1 Alanya 1221 FSK
27.09 Uşakspor 3 : 0 1922 Akşehir SK
03.10 1922 Akşehir SK 0 : 3 Eskişehirspor
11.10 Balıkesirspor 3 : 1 1922 Akşehir SK
18.10 Bigaspor 2 : 0 1922 Akşehir SK
24.10 1922 Akşehir SK 0 : 2 Etimesgut SK
Yarın Altay 1530 1922 Akşehir SK
07.11.Cts 1922 Akşehir SK 1300 Bursa Yıldırımspor
11.11.Çar Gaziemir SK 1500 1922 Akşehir SK
15.11.Paz 1922 Akşehir SK 1300 Kepezspor
22.11.Paz Anadolu SF 1300 1922 Akşehir SK
29.11.Paz 1922 Akşehir SK 1300 Ayvalıkgücü Bld.
05.12.Cts Söke 1970 SK 1500 1922 Akşehir SK
13.12.Paz 1922 Akşehir SK 1300 Denizli İdman Y.
20.12.Paz Karşıyaka 1500 1922 Akşehir SK
17.01 Gemlik Sümerbey v 1922 Akşehir SK
24.01 1922 Akşehir SK v Bucaspor 1928
31.01 Alanya 1221 FSK v 1922 Akşehir SK
06.02 1922 Akşehir SK v Uşakspor
10.02 Eskişehirspor v 1922 Akşehir SK
14.02 1922 Akşehir SK v Balıkesirspor
21.02 1922 Akşehir SK v Bigaspor
28.02 Etimesgut SK v 1922 Akşehir SK
07.03 1922 Akşehir SK v Altay
13.03 Bursa Yıldırımspor v 1922 Akşehir SK
17.03 1922 Akşehir SK v Gaziemir SK
21.03 Kepezspor v 1922 Akşehir SK
28.03 1922 Akşehir SK v Anadolu SF
04.04 Ayvalıkgücü Bld. v 1922 Akşehir SK
11.04 1922 Akşehir SK v Söke 1970 SK
18.04 Denizli İdman Y. v 1922 Akşehir SK
24.04 1922 Akşehir SK v Karşıyaka

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
07.10 Eskişehirspor 4 : 1 1922 Akşehir SK

1922 Akşehir Spor Kulübü Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Yusuf YılmazK2077630
Furkan ŞimşekK241190
Mehmet Hamza SincarK211190
Ömer Faruk HalaçD2199804
Furkan Mehmet TuncerD3288670
Can DemirD2996584
Mustafa EraslanD2686546
Yasin AkyolD3195490
Taha Erdem CevahiroğluD2443229
Ali KarakayaO2498688
Osman GümüşO23962526
Samet DağlıO3344288
Semih Berk ÇakırO2361191
Emirhan AdakO2251163
Ali Can ÖzerO2561149
Uğur ÖzderF26993802
Akın ArıcanF32861526
Arif Asaf GültekinF2094467
Osman Tokay2199718
Halis Erdoğdu2162127
Furkan Koyuncu2042111
Ramazan Küçükkoyuncu19211
Berat Karaboyacı20110
Ege Can TaşyurtK18
Berat Bakırcı19
Kemal Şener18
Ömer Sağlam20
27Yaş Ortalaması:23,4
Yükleniyor...