Gemlik Sümerbey - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Gemlik Sümerbey 8 5 3 0 12 3 9 18
2 Etimesgut SK 8 5 2 1 12 4 8 17
3 Balıkesirspor 8 5 1 2 24 15 9 16
4 Bursa Yıldırımspor 8 4 4 0 10 5 5 16
5 Eskişehirspor 8 4 3 1 23 10 13 15
6 Anadolu SF 8 4 3 1 12 5 7 15
7 Ayvalıkgücü Bld. 8 4 3 1 12 7 5 15
8 Bigaspor 8 4 2 2 15 11 4 14
9 Karşıyaka 8 3 3 2 7 6 1 12
10 Gaziemir SK 8 3 1 4 10 11 -1 10
11 Altay 8 2 3 3 7 14 -7 9
12 Söke 1970 SK (D) 8 1 4 3 11 12 -1 7
13 Uşakspor 8 1 4 3 9 11 -2 7
14 Bucaspor 1928 8 2 0 6 8 14 -6 6
15 Denizli İdman Y. (E) 8 1 3 4 6 14 -8 6
16 Kepezspor 8 1 2 5 5 13 -8 5
17 Alanya 1221 FSK 8 1 1 6 4 17 -13 4
18 1922 Akşehir SK 8 1 0 7 5 20 -15 3

Gemlik Sümerbey Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 1922 Akşehir SK 0 : 4 Gemlik Sümerbey
13.09 Gemlik Sümerbey 1 : 0 Etimesgut SK
20.09 Altay 1 : 2 Gemlik Sümerbey
27.09 Gemlik Sümerbey 0 : 0 Bursa Yıldırımspor
03.10 Gaziemir SK 0 : 2 Gemlik Sümerbey
11.10 Gemlik Sümerbey 1 : 0 Kepezspor
18.10 Anadolu SF 1 : 1 Gemlik Sümerbey
24.10 Gemlik Sümerbey 1 : 1 Ayvalıkgücü Bld.
Pazar Söke 1970 SK 1530 Gemlik Sümerbey
07.11.Cts Gemlik Sümerbey 1500 Denizli İdman Y.
11.11.Çar Karşıyaka 1500 Gemlik Sümerbey
15.11.Paz Gemlik Sümerbey 1500 Bigaspor
21.11.Cts Gemlik Sümerbey 1500 Bucaspor 1928
29.11.Paz Alanya 1221 FSK 1300 Gemlik Sümerbey
06.12.Paz Gemlik Sümerbey 1500 Uşakspor
13.12.Paz Eskişehirspor 1500 Gemlik Sümerbey
19.12.Cts Gemlik Sümerbey 1500 Balıkesirspor
17.01 Gemlik Sümerbey v 1922 Akşehir SK
24.01 Etimesgut SK v Gemlik Sümerbey
31.01 Gemlik Sümerbey v Altay
06.02 Bursa Yıldırımspor v Gemlik Sümerbey
10.02 Gemlik Sümerbey v Gaziemir SK
14.02 Kepezspor v Gemlik Sümerbey
21.02 Gemlik Sümerbey v Anadolu SF
28.02 Ayvalıkgücü Bld. v Gemlik Sümerbey
07.03 Gemlik Sümerbey v Söke 1970 SK
13.03 Denizli İdman Y. v Gemlik Sümerbey
17.03 Gemlik Sümerbey v Karşıyaka
21.03 Bigaspor v Gemlik Sümerbey
28.03 Bucaspor 1928 v Gemlik Sümerbey
04.04 Gemlik Sümerbey v Alanya 1221 FSK
11.04 Uşakspor v Gemlik Sümerbey
18.04 Gemlik Sümerbey v Eskişehirspor
24.04 Balıkesirspor v Gemlik Sümerbey

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 Ankara Demir 0 : 1 Gemlik Sümerbey
07.10 Gemlik Sümerbey 2 : 0 Uşakspor

Gemlik Sümerbey Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Taha AyanK2888720
Erkam ErginsoyK2222180
Ahmet MemişD24982732
Burak BüyükkayaD2888720
Talha KumaşD18961664
Abdulcebrail AkbulutD2577611
Kağan KöroğluD2232209
Habil ÖzbakırD2152197
Burak ÖzdemirO24983643
Mehmet GüneşO28883633
Arda KeserO2466438
Halil İbrahim SevinçO2484408
Efe Baran CeylanO20541392
Serhan ÜresinO2463335
Barış ŞenO2982270
Mirac TokluO23431263
Alperen DoğanO31721224
Muzaffer KocaerO2552197
Mustafa GençO20411113
Aziz Eren BalabanO202163
Mehmet KüçükdurmuşF32982708
Vural AkkurtF2344236
Yusuf Delen2187625
Ali Eray Bozkurt2274307
Ahmet Efe İpek19112
Rıfat BayhanK22
Furkan DemirF28
Melih Dağ18
Selçukhan Yiğit18
29Yaş Ortalaması:23,6
Yükleniyor...