Balıkesirspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Gemlik Sümerbey 8 5 3 0 12 3 9 18
2 Etimesgut SK 8 5 2 1 12 4 8 17
3 Balıkesirspor 8 5 1 2 24 15 9 16
4 Bursa Yıldırımspor (D) 8 4 4 0 10 5 5 16
5 Eskişehirspor 8 4 3 1 23 10 13 15
6 Anadolu SF 8 4 3 1 12 5 7 15
7 Ayvalıkgücü Bld. 8 4 3 1 12 7 5 15
8 Bigaspor 8 4 2 2 15 11 4 14
9 Karşıyaka 8 3 3 2 7 6 1 12
10 Gaziemir SK (E) 8 3 1 4 10 11 -1 10
11 Altay 8 2 3 3 7 14 -7 9
12 Söke 1970 SK 8 1 4 3 11 12 -1 7
13 Uşakspor 8 1 4 3 9 11 -2 7
14 Bucaspor 1928 8 2 0 6 8 14 -6 6
15 Denizli İdman Y. 8 1 3 4 6 14 -8 6
16 Kepezspor 8 1 2 5 5 13 -8 5
17 Alanya 1221 FSK 8 1 1 6 4 17 -13 4
18 1922 Akşehir SK 8 1 0 7 5 20 -15 3

Balıkesirspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Balıkesirspor 4 : 1 Bucaspor 1928
13.09 Alanya 1221 FSK 0 : 3 Balıkesirspor
19.09 Balıkesirspor 4 : 1 Uşakspor
27.09 Eskişehirspor 7 : 1 Balıkesirspor
03.10 Bigaspor 3 : 2 Balıkesirspor
11.10 Balıkesirspor 3 : 1 1922 Akşehir SK
18.10 Etimesgut SK 2 : 2 Balıkesirspor
24.10 Balıkesirspor 5 : 0 Altay
Pazar Bursa Yıldırımspor 1500 Balıkesirspor
07.11.Cts Balıkesirspor 1500 Gaziemir SK
11.11.Çar Kepezspor 1300 Balıkesirspor
15.11.Paz Balıkesirspor 1500 Anadolu SF
22.11.Paz Ayvalıkgücü Bld. 1500 Balıkesirspor
29.11.Paz Balıkesirspor 1500 Söke 1970 SK
05.12.Cts Denizli İdman Y. 1500 Balıkesirspor
13.12.Paz Balıkesirspor 1500 Karşıyaka
19.12.Cts Gemlik Sümerbey 1500 Balıkesirspor
17.01 Bucaspor 1928 v Balıkesirspor
24.01 Balıkesirspor v Alanya 1221 FSK
31.01 Uşakspor v Balıkesirspor
06.02 Balıkesirspor v Eskişehirspor
10.02 Balıkesirspor v Bigaspor
14.02 1922 Akşehir SK v Balıkesirspor
21.02 Balıkesirspor v Etimesgut SK
28.02 Altay v Balıkesirspor
07.03 Balıkesirspor v Bursa Yıldırımspor
13.03 Gaziemir SK v Balıkesirspor
17.03 Balıkesirspor v Kepezspor
21.03 Anadolu SF v Balıkesirspor
28.03 Balıkesirspor v Ayvalıkgücü Bld.
04.04 Söke 1970 SK v Balıkesirspor
11.04 Balıkesirspor v Denizli İdman Y.
18.04 Karşıyaka v Balıkesirspor
24.04 Balıkesirspor v Gemlik Sümerbey

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 Balıkesirspor 1 : 0 Arnavutköy Bld.
07.10 Bigaspor 0 : 3 Balıkesirspor

Balıkesirspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Yasin Yiğit BerberK2466540
Arda AkbulutK2544360
Serhat VelioğluD3188626
Hüseyin AyanD2476541
Ayberk KaygısızD2295508
Harun ToprakD2175464
Furkan ÇetinkayaD2544360
Erdoğan KayaD2544345
Arda DoğruD171190
Ferit ÖzlerO2498765
Raşit ŞahingözO3088694
Göktuğ YılmazO23861444
Akın AkmanO33662429
Sedat Yiğit KurnazO22841398
Erdal KayaO251041375
Mustafa Mete TetikO22821276
Emir DedeO251022237
Furkan ÇilO3362211
Ahmet Necat AydınO2142210
Talha DoğuşO18224
Emre GemiciF328812715
Sinan GaylaF30886654
Tibet DurakçayF20521182
Ali TopçuF22111
Yiğit DönmezF1815
Ahmet Uzun2485436
Talha DemirkolK20
Kürşat MutluD19
Furkan SayO20
Adem SolakF18
Kaan Bozkurt17
31Yaş Ortalaması:23,5
Yükleniyor...