Bucaspor 1928 - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Gemlik Sümerbey 8 5 3 0 12 3 9 18
2 Etimesgut SK 8 5 2 1 12 4 8 17
3 Balıkesirspor 8 5 1 2 24 15 9 16
4 Bursa Yıldırımspor 8 4 4 0 10 5 5 16
5 Eskişehirspor 8 4 3 1 23 10 13 15
6 Anadolu SF 8 4 3 1 12 5 7 15
7 Ayvalıkgücü Bld. (D) 8 4 3 1 12 7 5 15
8 Bigaspor 8 4 2 2 15 11 4 14
9 Karşıyaka 8 3 3 2 7 6 1 12
10 Gaziemir SK 8 3 1 4 10 11 -1 10
11 Altay 8 2 3 3 7 14 -7 9
12 Söke 1970 SK (E) 8 1 4 3 11 12 -1 7
13 Uşakspor 8 1 4 3 9 11 -2 7
14 Bucaspor 1928 8 2 0 6 8 14 -6 6
15 Denizli İdman Y. 8 1 3 4 6 14 -8 6
16 Kepezspor 8 1 2 5 5 13 -8 5
17 Alanya 1221 FSK 8 1 1 6 4 17 -13 4
18 1922 Akşehir SK 8 1 0 7 5 20 -15 3

Bucaspor 1928 Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Balıkesirspor 4 : 1 Bucaspor 1928
12.09 Bucaspor 1928 2 : 1 1922 Akşehir SK
20.09 Etimesgut SK 2 : 0 Bucaspor 1928
27.09 Bucaspor 1928 1 : 2 Altay
03.10 Bursa Yıldırımspor 1 : 0 Bucaspor 1928
11.10 Bucaspor 1928 1 : 2 Gaziemir SK
18.10 Kepezspor 1 : 3 Bucaspor 1928
24.10 Bucaspor 1928 0 : 1 Anadolu SF
Pazar Ayvalıkgücü Bld. 1500 Bucaspor 1928
07.11.Cts Bucaspor 1928 1500 Söke 1970 SK
11.11.Çar Denizli İdman Y. 1500 Bucaspor 1928
15.11.Paz Bucaspor 1928 1900 Karşıyaka
21.11.Cts Gemlik Sümerbey 1500 Bucaspor 1928
28.11.Cts Bucaspor 1928 1500 Bigaspor
05.12.Cts Alanya 1221 FSK 1300 Bucaspor 1928
13.12.Paz Uşakspor 1500 Bucaspor 1928
20.12.Paz Bucaspor 1928 1500 Eskişehirspor
17.01 Bucaspor 1928 v Balıkesirspor
24.01 1922 Akşehir SK v Bucaspor 1928
31.01 Bucaspor 1928 v Etimesgut SK
06.02 Altay v Bucaspor 1928
10.02 Bucaspor 1928 v Bursa Yıldırımspor
14.02 Gaziemir SK v Bucaspor 1928
21.02 Bucaspor 1928 v Kepezspor
28.02 Anadolu SF v Bucaspor 1928
07.03 Bucaspor 1928 v Ayvalıkgücü Bld.
13.03 Söke 1970 SK v Bucaspor 1928
17.03 Bucaspor 1928 v Denizli İdman Y.
21.03 Karşıyaka v Bucaspor 1928
28.03 Bucaspor 1928 v Gemlik Sümerbey
04.04 Bigaspor v Bucaspor 1928
11.04 Bucaspor 1928 v Alanya 1221 FSK
18.04 Bucaspor 1928 v Uşakspor
24.04 Eskişehirspor v Bucaspor 1928

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
16.09 Bucaspor 1928 0 : 4 Gaziemir SK

Bucaspor 1928 Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Furkan ŞanlıK2088720
Emre Tayfun AktaşK181190
Buğra ÇiçekD21881720
Buğra HoturD2088694
Umut HepdemirgilD2087645
Dorukhan DülgerD1997624
Dora Çağrı DerbentD1886479
Hasancan YıldızD2062237
Oğuz Taylan CanerO18981765
Yağız Mete DaşO19972647
Ahmet Yusuf GeçgelO2088590
Kağan UsluO19941439
Berke ÖrerF20881691
Aybars GökF20961482
Burak BozkuyuF1993359
Kerem AktürkF192181
Taha Özkan Dağ19831309
Rıdvan Alev1731109
Naili Çağlayan Bakar197193
Enes Sığınak181190
Egehan Çakırca192146
Kaan Tevfik AvcıK19
Furkan UsluerD19
Berker Yılmaz17
Kıvanç Pala17
25Yaş Ortalaması:19,0
Yükleniyor...