Eskişehir Anadolu SF - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Gemlik Sümerbey 8 5 3 0 12 3 9 18
2 Etimesgut SK 8 5 2 1 12 4 8 17
3 Balıkesirspor 8 5 1 2 24 15 9 16
4 Bursa Yıldırımspor 8 4 4 0 10 5 5 16
5 Eskişehirspor 8 4 3 1 23 10 13 15
6 Anadolu SF 8 4 3 1 12 5 7 15
7 Ayvalıkgücü Bld. 8 4 3 1 12 7 5 15
8 Bigaspor 8 4 2 2 15 11 4 14
9 Karşıyaka 8 3 3 2 7 6 1 12
10 Gaziemir SK 8 3 1 4 10 11 -1 10
11 Altay 8 2 3 3 7 14 -7 9
12 Söke 1970 SK 8 1 4 3 11 12 -1 7
13 Uşakspor (D) 8 1 4 3 9 11 -2 7
14 Bucaspor 1928 8 2 0 6 8 14 -6 6
15 Denizli İdman Y. 8 1 3 4 6 14 -8 6
16 Kepezspor 8 1 2 5 5 13 -8 5
17 Alanya 1221 FSK (E) 8 1 1 6 4 17 -13 4
18 1922 Akşehir SK 8 1 0 7 5 20 -15 3

Eskişehir Anadolu SF Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Kepezspor 0 : 2 Anadolu SF
12.09 Anadolu SF 2 : 2 Bigaspor
20.09 Anadolu SF 3 : 0 Ayvalıkgücü Bld.
27.09 Söke 1970 SK 1 : 1 Anadolu SF
03.10 Anadolu SF 2 : 0 Denizli İdman Y.
11.10 Karşıyaka 1 : 0 Anadolu SF
18.10 Anadolu SF 1 : 1 Gemlik Sümerbey
24.10 Bucaspor 1928 0 : 1 Anadolu SF
Pazar Anadolu SF 1300 Alanya 1221 FSK
07.11.Cts Uşakspor 1500 Anadolu SF
11.11.Çar Anadolu SF 1500 Eskişehirspor
15.11.Paz Balıkesirspor 1500 Anadolu SF
22.11.Paz Anadolu SF 1300 1922 Akşehir SK
29.11.Paz Etimesgut SK 1300 Anadolu SF
06.12.Paz Anadolu SF 1300 Altay
12.12.Cts Bursa Yıldırımspor 1500 Anadolu SF
20.12.Paz Anadolu SF 1300 Gaziemir SK
17.01 Anadolu SF v Kepezspor
24.01 Bigaspor v Anadolu SF
31.01 Ayvalıkgücü Bld. v Anadolu SF
06.02 Anadolu SF v Söke 1970 SK
10.02 Denizli İdman Y. v Anadolu SF
14.02 Anadolu SF v Karşıyaka
21.02 Gemlik Sümerbey v Anadolu SF
28.02 Anadolu SF v Bucaspor 1928
07.03 Alanya 1221 FSK v Anadolu SF
13.03 Anadolu SF v Uşakspor
17.03 Eskişehirspor v Anadolu SF
21.03 Anadolu SF v Balıkesirspor
28.03 1922 Akşehir SK v Anadolu SF
04.04 Anadolu SF v Etimesgut SK
11.04 Altay v Anadolu SF
18.04 Anadolu SF v Bursa Yıldırımspor
24.04 Gaziemir SK v Anadolu SF

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 Anadolu SF 3 : 1 68 Aksarayspor
07.10 Anadolu SF 4 : 2 Kepezspor
16.09 Osmanelispor 0 : 1 Anadolu SF

Eskişehir Anadolu SF Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Ege Baran SahillioğluK2477630
Kaan KaracaK2243293
Rıdvan CoşkunD28881720
Hasan EkiciD23881706
Taha Necati AtayD2054395
Muhammed DüzgünerD2484377
Berkan GünerD2444328
Enes YiğitD2354295
Ertuğrul KıraçD2463245
Mehmet Sıddık İstemiO35882651
Anıl ÖzçelikO24881634
Muhammed Burak ÇelikO3177505
Bedirhan AkçayO23105502
Mert Yusuf TorlakO2474474
Enes AlphanO2275432
Berkay GüntayO23831316
Mustafa AcarO243168
Hakan ÖzdenO17330
Şükrü Kaan KılıçaslanF30665533
Enescan ÖzdemirF291071527
Osman Burak DestanF23743358
İsmail Can FidanF23731290
Yunus Emre Özdemir21931343
Arda Akgün1951231
Halit Hamza Kök18117
Deva ErtürkK19
Ayhan İmirO20
Hasan Orçun Yücel17
28Yaş Ortalaması:23,4
Yükleniyor...