Göztepe - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Galatasaray 9 7 1 1 19 12 7 22
2 Amedspor 9 6 2 1 20 10 10 20
3 Trabzonspor 9 6 1 2 22 8 14 19
4 Beşiktaş 9 6 0 3 18 10 8 18
5 Fenerbahçe (D) 9 5 1 3 23 8 15 16
6 Kasımpaşa 9 4 4 1 13 9 4 16
7 Kocaelispor 9 5 0 4 11 9 2 15
8 Erzurumspor FK 9 4 2 3 8 12 -4 14
9 Çorum FK 9 4 1 4 18 15 3 13
10 Göztepe 9 3 3 3 19 16 3 12
11 Alanyaspor 9 3 3 3 9 11 -2 12
12 Başakşehir (E) 9 3 2 4 12 14 -2 11
13 Ç. Rizespor 9 3 1 5 11 15 -4 10
14 Konyaspor 9 2 2 5 6 9 -3 8
15 Gaziantep FK 9 2 2 5 9 15 -6 8
16 Gençlerbirliği 9 2 2 5 7 18 -11 8
17 Samsunspor 9 1 1 7 8 21 -13 4
18 Eyüpspor 9 1 0 8 2 23 -21 3

Göztepe Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
17.08 Samsunspor 3 : 3 Göztepe
23.08 Göztepe 0 : 1 Gençlerbirliği
29.08 Galatasaray 3 : 2 Göztepe
07.09 Göztepe 2 : 4 Gaziantep FK
12.09 Alanyaspor 2 : 2 Göztepe
20.09 Göztepe 2 : 2 Ç. Rizespor
12.10 Eyüpspor 0 : 4 Göztepe
18.10 Kocaelispor 1 : 2 Göztepe
25.10 Göztepe 2 : 0 Çorum FK
Yarın Fenerbahçe 1900 Göztepe
07.11.Cts Göztepe 1900 Başakşehir
22.11.Paz Erzurumspor FK 1330 Göztepe
30.11.Pts Göztepe 1900 Trabzonspor
07.12.Pts Kasımpaşa 2000 Göztepe
13.12.Paz Göztepe 1600 Konyaspor
18.12.Cum Amedspor 2000 Göztepe
17.01 Göztepe v Beşiktaş
24.01 Göztepe v Samsunspor
31.01 Gençlerbirliği v Göztepe
07.02 Göztepe v Galatasaray
14.02 Gaziantep FK v Göztepe
21.02 Göztepe v Alanyaspor
28.02 Ç. Rizespor v Göztepe
07.03 Göztepe v Eyüpspor
14.03 Göztepe v Kocaelispor
21.03 Çorum FK v Göztepe
04.04 Göztepe v Fenerbahçe
11.04 Başakşehir v Göztepe
18.04 Göztepe v Erzurumspor FK
25.04 Trabzonspor v Göztepe
02.05 Göztepe v Kasımpaşa
09.05 Konyaspor v Göztepe
16.05 Göztepe v Amedspor
23.05 Beşiktaş v Göztepe

Göztepe Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Arda ÖzçimenK2465495
Luka GugeşaşviliK2744315
Taha AltıkardeşD2399810
Malcom BokeleD2688720
Richard AkonnorD2287610
Novatus MiroshiD24772589
Ege YıldırımD1975451
Noah Sonko SundbergD3033270
Allan GodoiD3322135
Ogün BayrakD2841135
Arda Okan KurtulanO24991809
Andre HenriqueO25983610
RhaldneyO28971607
Alexis AntunesO26751428
Alex MatosO22741272
Efkan BekiroğluO31822217
Tino AnjorinO256134
Amin CherniO251190
JuanF24966554
JandersonF2794419
Sinclair ArmstrongF23821207
Bekir Turaç BökeF27433
Mehmet Şamil ÖztürkK21
Nevzat Tan ÜzelK19
Furkan BayırD26
Gökdeniz BayrakdarO25
Guilerme LuizF21
Ibrahim SabraF20
28Yaş Ortalaması:24,8
Yükleniyor...