Alanyaspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Galatasaray 9 7 1 1 19 12 7 22
2 Amedspor 9 6 2 1 20 10 10 20
3 Trabzonspor (E) 9 6 1 2 22 8 14 19
4 Beşiktaş 9 6 0 3 18 10 8 18
5 Fenerbahçe 9 5 1 3 23 8 15 16
6 Kasımpaşa 9 4 4 1 13 9 4 16
7 Kocaelispor 9 5 0 4 11 9 2 15
8 Erzurumspor FK 9 4 2 3 8 12 -4 14
9 Çorum FK 9 4 1 4 18 15 3 13
10 Göztepe 9 3 3 3 19 16 3 12
11 Alanyaspor 9 3 3 3 9 11 -2 12
12 Başakşehir 9 3 2 4 12 14 -2 11
13 Ç. Rizespor 9 3 1 5 11 15 -4 10
14 Konyaspor 9 2 2 5 6 9 -3 8
15 Gaziantep FK 9 2 2 5 9 15 -6 8
16 Gençlerbirliği (D) 9 2 2 5 7 18 -11 8
17 Samsunspor 9 1 1 7 8 21 -13 4
18 Eyüpspor 9 1 0 8 2 23 -21 3

Alanyaspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
15.08 Gaziantep FK 1 : 1 Alanyaspor
23.08 Alanyaspor 1 : 0 Beşiktaş
30.08 Eyüpspor 2 : 1 Alanyaspor
07.09 Ç. Rizespor 0 : 1 Alanyaspor
12.09 Alanyaspor 2 : 2 Göztepe
19.09 Çorum FK 1 : 2 Alanyaspor
10.10 Alanyaspor 0 : 0 Erzurumspor FK
17.10 Fenerbahçe 3 : 0 Alanyaspor
23.10 Alanyaspor 1 : 2 Kocaelispor
Pts. Gençlerbirliği 2000 Alanyaspor
08.11.Paz Alanyaspor 1830 Trabzonspor
22.11.Paz Kasımpaşa 1600 Alanyaspor
27.11.Cum Alanyaspor 2000 Konyaspor
05.12.Cts Amedspor 1600 Alanyaspor
12.12.Cts Alanyaspor 1600 Samsunspor
19.12.Cts Galatasaray 1900 Alanyaspor
17.01 Alanyaspor v Başakşehir
24.01 Alanyaspor v Gaziantep FK
31.01 Beşiktaş v Alanyaspor
07.02 Alanyaspor v Eyüpspor
14.02 Alanyaspor v Ç. Rizespor
21.02 Göztepe v Alanyaspor
28.02 Alanyaspor v Çorum FK
07.03 Erzurumspor FK v Alanyaspor
14.03 Alanyaspor v Fenerbahçe
21.03 Kocaelispor v Alanyaspor
04.04 Alanyaspor v Gençlerbirliği
11.04 Trabzonspor v Alanyaspor
18.04 Alanyaspor v Kasımpaşa
25.04 Konyaspor v Alanyaspor
02.05 Alanyaspor v Amedspor
09.05 Samsunspor v Alanyaspor
16.05 Alanyaspor v Galatasaray
23.05 Başakşehir v Alanyaspor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
27.10 Alanyaspor 4 : 1 12 Bingölspor

Alanyaspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Paulo VictorK3999810
Mert Furkan BayramK211190
Nuno LimaD251091823
Fidan AlitiD3399810
Florent HadergjonajD3299810
Fatih AksoyD2966508
Ümit AkdağD2333270
Bedirhan ÖzyurtD2341109
İzzet ÇelikD2231108
Gaius MakoutaO29992753
Baran GezekO2198654
İbrahim KayaO2596481
Ianis HagiO2882251
Paolo FernandesO28431214
Enes KeskinO2551195
Yusuf ÖzdemirO25611181
MaestroO2342179
Arouna Kigbafory SoroO191190
Emre DemirO221166
RuanF21992744
Arda UsluoğluF20962458
Ui Jo HwangF34971440
Meschack EliaF2982355
Ivan CedricF25521254
Omar Ben AliF21821247
Mahmut Can KaraK20
Eymen KarataşD18
Kartal Kaan YiğitD19
Oğuz Baran ArslanD17
29Yaş Ortalaması:24,7
Yükleniyor...