Fenerbahçe - Puan Durumları, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Galatasaray 9 7 1 1 19 12 7 22
2 Amedspor 9 6 2 1 20 10 10 20
3 Trabzonspor 9 6 1 2 22 8 14 19
4 Beşiktaş 9 6 0 3 18 10 8 18
5 Fenerbahçe 9 5 1 3 23 8 15 16
6 Kasımpaşa 9 4 4 1 13 9 4 16
7 Kocaelispor 9 5 0 4 11 9 2 15
8 Erzurumspor FK 9 4 2 3 8 12 -4 14
9 Çorum FK (D) 9 4 1 4 18 15 3 13
10 Göztepe (E) 9 3 3 3 19 16 3 12
11 Alanyaspor 9 3 3 3 9 11 -2 12
12 Başakşehir 9 3 2 4 12 14 -2 11
13 Ç. Rizespor 9 3 1 5 11 15 -4 10
14 Konyaspor 9 2 2 5 6 9 -3 8
15 Gaziantep FK 9 2 2 5 9 15 -6 8
16 Gençlerbirliği 9 2 2 5 7 18 -11 8
17 Samsunspor 9 1 1 7 8 21 -13 4
18 Eyüpspor 9 1 0 8 2 23 -21 3

Fenerbahçe Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
15.08 Gençlerbirliği 2 : 1 Fenerbahçe
22.08 Fenerbahçe 4 : 2 Konyaspor
30.08 Samsunspor 0 : 2 Fenerbahçe
05.09 Fenerbahçe 1 : 2 Beşiktaş
14.09 Gaziantep FK 0 : 0 Fenerbahçe
20.09 Fenerbahçe 8 : 0 Eyüpspor
10.10 Ç. Rizespor 0 : 3 Fenerbahçe
17.10 Fenerbahçe 3 : 0 Alanyaspor
26.10 Galatasaray 2 : 1 Fenerbahçe
Yarın Fenerbahçe 1900 Göztepe
08.11.Paz Çorum FK 1600 Fenerbahçe
21.11.Cts Kocaelispor 1900 Fenerbahçe
29.11.Paz Fenerbahçe 1900 Erzurumspor FK
05.12.Cts Başakşehir 1900 Fenerbahçe
13.12.Paz Fenerbahçe 1900 Trabzonspor
18.12.Cum Kasımpaşa 2000 Fenerbahçe
17.01 Fenerbahçe v Amedspor
24.01 Fenerbahçe v Gençlerbirliği
31.01 Konyaspor v Fenerbahçe
07.02 Fenerbahçe v Samsunspor
14.02 Beşiktaş v Fenerbahçe
21.02 Fenerbahçe v Gaziantep FK
28.02 Eyüpspor v Fenerbahçe
07.03 Fenerbahçe v Ç. Rizespor
14.03 Alanyaspor v Fenerbahçe
21.03 Fenerbahçe v Galatasaray
04.04 Göztepe v Fenerbahçe
11.04 Fenerbahçe v Çorum FK
18.04 Fenerbahçe v Kocaelispor
25.04 Erzurumspor FK v Fenerbahçe
02.05 Fenerbahçe v Başakşehir
09.05 Trabzonspor v Fenerbahçe
16.05 Fenerbahçe v Kasımpaşa
23.05 Amedspor v Fenerbahçe

Fenerbahçe Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Ederson MoraesK3388720
Tarık ÇetinK291190
Milan SkriniarD31991789
Nathan AkeD3188720
Nelson SemedoD3397653
Archie BrownD2487610
Levent MercanD2663259
Mert MüldürD2722157
Kojo OppongD22358
Matteo GuendouziO27991771
N'Golo KanteO3598672
İrfan Can KahveciO31863484
Oğuz AydınO26952457
İsmail YüksekO2772251
Marco AsensioO30332186
Dorgeles NeneO24592
Anderson TaliscaO3211190
Mert Hakan YandaşO32225
Bartuğ ElmazO23313
Mason GreenwoodF25984651
Vedat MuriçF32957423
Kerem AktürkoğluF28841404
Romelu LukakuF33831335
Kuzey SapazK18
Mert GünokK37
Yiğit Efe DemirD22
26Yaş Ortalaması:28,4
Yükleniyor...