Çaykur Rizespor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Galatasaray 10 8 1 1 23 12 11 25
2 Amedspor 9 6 2 1 20 10 10 20
3 Trabzonspor 9 6 1 2 22 8 14 19
4 Beşiktaş 9 6 0 3 18 10 8 18
5 Fenerbahçe 9 5 1 3 23 8 15 16
6 Kasımpaşa 9 4 4 1 13 9 4 16
7 Kocaelispor (D) 9 5 0 4 11 9 2 15
8 Erzurumspor FK (E) 9 4 2 3 8 12 -4 14
9 Çorum FK 9 4 1 4 18 15 3 13
10 Göztepe 9 3 3 3 19 16 3 12
11 Alanyaspor 9 3 3 3 9 11 -2 12
12 Başakşehir 9 3 2 4 12 14 -2 11
13 Ç. Rizespor 9 3 1 5 11 15 -4 10
14 Gaziantep FK 9 2 2 5 9 15 -6 8
15 Konyaspor 10 2 2 6 6 13 -7 8
16 Gençlerbirliği 9 2 2 5 7 18 -11 8
17 Samsunspor 9 1 1 7 8 21 -13 4
18 Eyüpspor 9 1 0 8 2 23 -21 3

Çaykur Rizespor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
15.08 Konyaspor 0 : 1 Ç. Rizespor
22.08 Ç. Rizespor 0 : 2 Samsunspor
29.08 Gaziantep FK 1 : 2 Ç. Rizespor
07.09 Ç. Rizespor 0 : 1 Alanyaspor
12.09 Eyüpspor 0 : 2 Ç. Rizespor
20.09 Göztepe 2 : 2 Ç. Rizespor
10.10 Ç. Rizespor 0 : 3 Fenerbahçe
16.10 Çorum FK 2 : 1 Ç. Rizespor
26.10 Ç. Rizespor 3 : 4 Trabzonspor
Bugün Kocaelispor 1600 Ç. Rizespor
08.11.Paz Ç. Rizespor 1330 Erzurumspor FK
21.11.Cts Amedspor 1600 Ç. Rizespor
27.11.Cum Ç. Rizespor 2000 Kasımpaşa
04.12.Cum Galatasaray 2000 Ç. Rizespor
13.12.Paz Ç. Rizespor 1600 Başakşehir
20.12.Paz Beşiktaş 1900 Ç. Rizespor
17.01 Ç. Rizespor v Gençlerbirliği
24.01 Ç. Rizespor v Konyaspor
31.01 Samsunspor v Ç. Rizespor
07.02 Ç. Rizespor v Gaziantep FK
14.02 Alanyaspor v Ç. Rizespor
21.02 Ç. Rizespor v Eyüpspor
28.02 Ç. Rizespor v Göztepe
07.03 Fenerbahçe v Ç. Rizespor
14.03 Ç. Rizespor v Çorum FK
21.03 Trabzonspor v Ç. Rizespor
04.04 Ç. Rizespor v Kocaelispor
11.04 Erzurumspor FK v Ç. Rizespor
18.04 Ç. Rizespor v Amedspor
25.04 Kasımpaşa v Ç. Rizespor
02.05 Ç. Rizespor v Galatasaray
09.05 Başakşehir v Ç. Rizespor
16.05 Ç. Rizespor v Beşiktaş
23.05 Gençlerbirliği v Ç. Rizespor

Çaykur Rizespor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Yahia FofanaK2699810
Modibo SagnanD2799807
Zakaria ArissD2287643
Attila MocsiD2677622
Siaka BakayokoD2142199
Taha ŞahinD2622149
Tayyib SanuçD274182
Mithat PalaO2699810
Taylan AntalyalıO3199748
Qazim LaciO30993716
Ibrahim OlawoyinO29981650
Emrecan BulutO24942354
Valentin MihailaO2652235
Iustin DoicaruO19711164
Dal VaresanovicO2551120
Moussa DiakiteO23555
Can BozdoğanO25352
Ali SoweF32982712
Ahmed KutucuF2675494
Adedire MebudeF2265365
Gennaro BorrelliF2631293
Mame Mor FayeF21220
Mustafa Coşkun TosunF17110
Efe DoğanK22
Zafer GörgenK26
Eren Emre AydınD22
Habil ÖzbakırD21
Khusniddin AlikulovD27
Umut ErdemD22
Emirhan YılmazO22
Yunus Emre KolayO18
31Yaş Ortalaması:24,4
Yükleniyor...