Amedspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Galatasaray (D) 9 7 1 1 19 12 7 22
2 Amedspor 9 6 2 1 20 10 10 20
3 Trabzonspor 9 6 1 2 22 8 14 19
4 Beşiktaş 9 6 0 3 18 10 8 18
5 Fenerbahçe 9 5 1 3 23 8 15 16
6 Kasımpaşa 9 4 4 1 13 9 4 16
7 Kocaelispor 9 5 0 4 11 9 2 15
8 Erzurumspor FK 9 4 2 3 8 12 -4 14
9 Çorum FK 9 4 1 4 18 15 3 13
10 Göztepe 9 3 3 3 19 16 3 12
11 Alanyaspor 9 3 3 3 9 11 -2 12
12 Başakşehir 9 3 2 4 12 14 -2 11
13 Ç. Rizespor 9 3 1 5 11 15 -4 10
14 Konyaspor 9 2 2 5 6 9 -3 8
15 Gaziantep FK 9 2 2 5 9 15 -6 8
16 Gençlerbirliği 9 2 2 5 7 18 -11 8
17 Samsunspor 9 1 1 7 8 21 -13 4
18 Eyüpspor (E) 9 1 0 8 2 23 -21 3

Amedspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
16.08 Amedspor 3 : 0 Erzurumspor FK
24.08 Kocaelispor 2 : 0 Amedspor
31.08 Amedspor 2 : 1 Trabzonspor
06.09 Kasımpaşa 2 : 2 Amedspor
13.09 Amedspor 5 : 0 Başakşehir
20.09 Amedspor 3 : 2 Beşiktaş
10.10 Gençlerbirliği 2 : 2 Amedspor
17.10 Amedspor 1 : 0 Konyaspor
24.10 Samsunspor 1 : 2 Amedspor
Pazar Amedspor 1330 Eyüpspor
07.11.Cts Galatasaray 1900 Amedspor
21.11.Cts Amedspor 1600 Ç. Rizespor
28.11.Cts Gaziantep FK 1900 Amedspor
05.12.Cts Amedspor 1600 Alanyaspor
11.12.Cum Çorum FK 2000 Amedspor
18.12.Cum Amedspor 2000 Göztepe
17.01 Fenerbahçe v Amedspor
24.01 Erzurumspor FK v Amedspor
31.01 Amedspor v Kocaelispor
07.02 Trabzonspor v Amedspor
14.02 Amedspor v Kasımpaşa
21.02 Başakşehir v Amedspor
28.02 Beşiktaş v Amedspor
07.03 Amedspor v Gençlerbirliği
14.03 Konyaspor v Amedspor
21.03 Amedspor v Samsunspor
04.04 Eyüpspor v Amedspor
11.04 Amedspor v Galatasaray
18.04 Ç. Rizespor v Amedspor
25.04 Amedspor v Gaziantep FK
02.05 Alanyaspor v Amedspor
09.05 Amedspor v Çorum FK
16.05 Göztepe v Amedspor
23.05 Amedspor v Fenerbahçe

Amedspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Alban LafontK2799810
David BatesD3099781
Lumbardh DellovaD2788714
Umut MeraşD3197681
Mehmet YeşilD2883284
Amadou CisseD2051161
Ali Turap BülbülD215119
Miraç AcerD3039
Rayan RavelosonO2999799
Ermal KrasniqiO2899783
Dia SabaO34995775
Furkan SoyalpO31851450
Mohamed KhalilO2654226
Gökhan GülO28621197
Cem ÜstündağO2562153
Rayan LutinO2351118
Samuel BalletF25981677
Gift OrbanF24978671
Mbaye DiagneF35832285
Yira SorF26331217
Mustafa Burak BozanK26
Ayaz ArslanD20
Kahraman DemirtaşD32
Berk KızıldemirO20
Cıvan SüerO20
Emrullah ErtuşO25
Hasan YıldırımO21
İsmail DuyuF17
28Yaş Ortalaması:26,0
Yükleniyor...