Sebatspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Aliağa Futbol 8 7 0 1 17 11 6 21
2 Elazığspor 8 6 1 1 22 7 15 19
3 Muşspor 8 6 1 1 22 12 10 19
4 Gebzespor 8 5 3 0 14 6 8 18
5 İnegöl Kafkasspor 8 5 1 2 14 9 5 16
6 Şanlıurfaspor 8 4 3 1 16 11 5 15
7 Çorluspor 1947 8 4 2 2 15 9 6 14
8 Isparta 32 Spor 8 3 2 3 16 16 0 11
9 Erbaaspor 8 3 1 4 17 15 2 10
10 Menemen FK 8 3 1 4 8 10 -2 10
11 68 Aksarayspor 8 2 3 3 13 11 2 9
12 Ankaraspor (D) 8 3 0 5 11 13 -2 9
13 Somaspor 7 2 1 4 10 16 -6 7
14 Sebatspor 7 1 2 4 11 15 -4 5
15 Kastamonuspor (-3) (E) 8 2 1 5 7 21 -14 4
16 Arnavutköy Bld. (-3) 8 0 0 8 4 19 -15 -3
17 Hatayspor (-9) 8 1 1 6 4 14 -10 -5
18 Adana Demirspor (-51) 8 2 1 5 6 12 -6 -44

Sebatspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Elazığspor 3 : 1 Sebatspor
13.09 Sebatspor 3 : 3 Şanlıurfaspor
20.09 Erbaaspor 3 : 2 Sebatspor
27.09 Sebatspor 0 : 1 Menemen FK
10.10 Sebatspor 1 : 1 68 Aksarayspor
18.10 İnegöl Kafkasspor 2 : 1 Sebatspor
24.10 Sebatspor 3 : 2 Muşspor
Pazar Ankaraspor 1300 Sebatspor
08.11.Paz Sebatspor 1300 Kastamonuspor
14.11.Cts Sebatspor 1300 Adana Demirspor
18.11.Çar Aliağa Futbol 1500 Sebatspor
22.11.Paz Sebatspor 1300 Gebzespor
29.11.Paz Çorluspor 1947 1500 Sebatspor
06.12.Paz Sebatspor 1300 Hatayspor
13.12.Paz Arnavutköy Bld. 1500 Sebatspor
20.12.Paz Sebatspor 1300 Isparta 32 Spor
17.01 Sebatspor v Elazığspor
24.01 Şanlıurfaspor v Sebatspor
31.01 Sebatspor v Erbaaspor
07.02 Menemen FK v Sebatspor
14.02 Sebatspor v Somaspor
20.02 68 Aksarayspor v Sebatspor
24.02 Sebatspor v İnegöl Kafkasspor
28.02 Muşspor v Sebatspor
07.03 Sebatspor v Ankaraspor
14.03 Kastamonuspor v Sebatspor
20.03 Adana Demirspor v Sebatspor
24.03 Sebatspor v Aliağa Futbol
28.03 Gebzespor v Sebatspor
04.04 Sebatspor v Çorluspor 1947
11.04 Hatayspor v Sebatspor
18.04 Sebatspor v Arnavutköy Bld.
24.04 Isparta 32 Spor v Sebatspor
Somaspor v Sebatspor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 İnegölspor 1 : 4 Sebatspor

Sebatspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Ahmet DaşK2677630
Erman AyvazK191190
Mete YıldızD2866495
Eren KaraağaçD2274433
Burak YamaçD2855405
Rıdvan DönmezD2344320
Halit Emre AcunD2033270
Rahmi Salih KayaD2443270
Harun Erdem ÜçüncüD19145
Veysel SönmezsoyO23883666
Furkan ŞanO2777630
Yasin DülgerO31774624
Burak AsanO2965412
Harun ÖzcanO26852409
Cemal KızılateşO3274385
Mert ÖnalO2273280
Arda TuzcuO24531250
Talha ÖzcanO2642206
Thierry KaradenizO18612173
Bulut UysalO1932149
Eren AltıntaşO2221102
Ekrem TerziO201187
İlker KarakaşF27751433
Güneş Güventürk21612153
Mustafa Samet Güney1913
Efe Eren SancakK21
Ebrar Ali AkbulutD20
Haktan Çanakçi17
Umut Uzun22
29Yaş Ortalaması:23,3
Yükleniyor...