Muşspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Aliağa Futbol (D) 8 7 0 1 17 11 6 21
2 Elazığspor 8 6 1 1 22 7 15 19
3 Muşspor 8 6 1 1 22 12 10 19
4 Gebzespor 8 5 3 0 14 6 8 18
5 İnegöl Kafkasspor 8 5 1 2 14 9 5 16
6 Şanlıurfaspor 8 4 3 1 16 11 5 15
7 Çorluspor 1947 8 4 2 2 15 9 6 14
8 Isparta 32 Spor 8 3 2 3 16 16 0 11
9 Erbaaspor 8 3 1 4 17 15 2 10
10 Menemen FK 8 3 1 4 8 10 -2 10
11 68 Aksarayspor 8 2 3 3 13 11 2 9
12 Ankaraspor 8 3 0 5 11 13 -2 9
13 Somaspor 7 2 1 4 10 16 -6 7
14 Sebatspor 7 1 2 4 11 15 -4 5
15 Kastamonuspor (-3) 8 2 1 5 7 21 -14 4
16 Arnavutköy Bld. (-3) 8 0 0 8 4 19 -15 -3
17 Hatayspor (-9) 8 1 1 6 4 14 -10 -5
18 Adana Demirspor (-51) (E) 8 2 1 5 6 12 -6 -44

Muşspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Erbaaspor 4 : 4 Muşspor
13.09 Muşspor 4 : 0 Menemen FK
20.09 Somaspor 1 : 3 Muşspor
27.09 Muşspor 3 : 2 68 Aksarayspor
03.10 İnegöl Kafkasspor 0 : 1 Muşspor
10.10 Muşspor 1 : 0 Kastamonuspor
18.10 Muşspor 4 : 2 Ankaraspor
24.10 Sebatspor 3 : 2 Muşspor
Yarın Muşspor 1900 Adana Demirspor
07.11.Cts Aliağa Futbol 1900 Muşspor
14.11.Cts Muşspor 1300 Gebzespor
18.11.Çar Çorluspor 1947 1500 Muşspor
22.11 Muşspor v Hatayspor
29.11.Paz Arnavutköy Bld. 1500 Muşspor
06.12 Muşspor v Isparta 32 Spor
13.12.Paz Elazığspor 1300 Muşspor
20.12 Muşspor v Şanlıurfaspor
17.01 Muşspor v Erbaaspor
24.01 Menemen FK v Muşspor
31.01 Muşspor v Somaspor
07.02 68 Aksarayspor v Muşspor
14.02 Muşspor v İnegöl Kafkasspor
20.02 Kastamonuspor v Muşspor
24.02 Ankaraspor v Muşspor
28.02 Muşspor v Sebatspor
07.03 Adana Demirspor v Muşspor
14.03 Muşspor v Aliağa Futbol
20.03 Gebzespor v Muşspor
24.03 Muşspor v Çorluspor 1947
28.03 Hatayspor v Muşspor
04.04 Muşspor v Arnavutköy Bld.
11.04 Isparta 32 Spor v Muşspor
18.04 Muşspor v Elazığspor
24.04 Şanlıurfaspor v Muşspor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
27.10 Yeni Mersin İY 1 : 2 Muşspor

Muşspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Yusuf BalcıoğluK3388720
Enes ÇetinK301190
Erkam ReşmenD3788714
Oğuzhan AçılD2687587
Muharrem CizgiliD2074444
Onur AkdenizD2955388
Ahmet TekinD2331117
Yusuf Ziya GümüşD2231105
Onur ToprakO3188696
Kubilay YavuzO32885689
Ali DereO34871630
Cumali BişiO3377591
Emirhan KaragülleO2584367
Bilal BudakO23943340
Seçim Can KoçO29524323
İsa HalidiO2062189
Cem ÇelikO24321174
Ferdi BurgazO23511170
Ayetullah KorkmazerO2141131
Mustafa Emin TaşdemirO171168
Malik KaraahmetF26984620
Ersel AslıyüksekF33665419
Hamza KılıçF1971158
Hamid Solak191190
Buğra KöylüK22
Yusuf YıldırımO27
26Yaş Ortalaması:26,1
Yükleniyor...