Menemen Futbol Kulübü - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Aliağa Futbol 8 7 0 1 17 11 6 21
2 Elazığspor 8 6 1 1 22 7 15 19
3 Muşspor 8 6 1 1 22 12 10 19
4 Gebzespor 8 5 3 0 14 6 8 18
5 İnegöl Kafkasspor 8 5 1 2 14 9 5 16
6 Şanlıurfaspor 8 4 3 1 16 11 5 15
7 Çorluspor 1947 8 4 2 2 15 9 6 14
8 Isparta 32 Spor 8 3 2 3 16 16 0 11
9 Erbaaspor 8 3 1 4 17 15 2 10
10 Menemen FK 8 3 1 4 8 10 -2 10
11 68 Aksarayspor 8 2 3 3 13 11 2 9
12 Ankaraspor 8 3 0 5 11 13 -2 9
13 Somaspor 7 2 1 4 10 16 -6 7
14 Sebatspor 7 1 2 4 11 15 -4 5
15 Kastamonuspor (-3) 8 2 1 5 7 21 -14 4
16 Arnavutköy Bld. (-3) (D) 8 0 0 8 4 19 -15 -3
17 Hatayspor (-9) (E) 8 1 1 6 4 14 -10 -5
18 Adana Demirspor (-51) 8 2 1 5 6 12 -6 -44

Menemen Futbol Kulübü Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Menemen FK 1 : 3 İnegöl Kafkasspor
13.09 Muşspor 4 : 0 Menemen FK
19.09 Menemen FK 3 : 0 Ankaraspor
27.09 Sebatspor 0 : 1 Menemen FK
03.10 Menemen FK 2 : 0 Adana Demirspor
10.10 Aliağa Futbol 1 : 0 Menemen FK
17.10 Menemen FK 0 : 1 Gebzespor
24.10 Çorluspor 1947 1 : 1 Menemen FK
Pazar Menemen FK 1500 Hatayspor
08.11.Paz Arnavutköy Bld. 1500 Menemen FK
14.11.Cts Menemen FK 1500 Isparta 32 Spor
18.11.Çar Elazığspor 1300 Menemen FK
22.11.Paz Menemen FK 1500 Şanlıurfaspor
29.11.Paz Erbaaspor 1300 Menemen FK
06.12.Paz Menemen FK 1500 Kastamonuspor
13.12.Paz Menemen FK 1500 Somaspor
19.12.Cts 68 Aksarayspor 1300 Menemen FK
17.01 İnegöl Kafkasspor v Menemen FK
24.01 Menemen FK v Muşspor
31.01 Ankaraspor v Menemen FK
07.02 Menemen FK v Sebatspor
14.02 Adana Demirspor v Menemen FK
20.02 Menemen FK v Aliağa Futbol
24.02 Gebzespor v Menemen FK
28.02 Menemen FK v Çorluspor 1947
07.03 Hatayspor v Menemen FK
14.03 Menemen FK v Arnavutköy Bld.
20.03 Isparta 32 Spor v Menemen FK
24.03 Menemen FK v Elazığspor
28.03 Şanlıurfaspor v Menemen FK
04.04 Menemen FK v Erbaaspor
11.04 Kastamonuspor v Menemen FK
18.04 Somaspor v Menemen FK
24.04 Menemen FK v 68 Aksarayspor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 Menemen FK 0 : 1 Karacabey Belediye

Menemen Futbol Kulübü Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Mehmet Emin SapancıK1988720
Emir AkayK241190
İsmail Buğra TorkutK17159
Mustafa Can BirolD2098762
Göktürk Efe GörgünD1988720
Burak Enes FıstıkçıoğluD22982696
Eyüp PoyrazD28971654
Fırat ArslanD23872644
Eren FansaD23661535
Yiğit KeremO2298708
Selim Can SönmezO2197541
Doğukan EmeksizO2688531
Alican ÖzfesliO2988497
Erkan GövercinO28841459
Burak İngençO2094365
Berkant Şahin KökO2891199
Ahmet AkayO17128
Ömer Ege ÖkteF18711173
Süleyman Servet ÇelikF17128
Hakan Selim Yıldız2383320
Musa Kaan Pehlivan1972181
Ege AkkaşD17
Emrullah ÇöğgünO19
Muhammet Ali Yavuz17
24Yaş Ortalaması:21,5
Yükleniyor...