Gebze Spor Kulübü - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Aliağa Futbol 8 7 0 1 17 11 6 21
2 Elazığspor 8 6 1 1 22 7 15 19
3 Muşspor 8 6 1 1 22 12 10 19
4 Gebzespor 8 5 3 0 14 6 8 18
5 İnegöl Kafkasspor (E) 8 5 1 2 14 9 5 16
6 Şanlıurfaspor 8 4 3 1 16 11 5 15
7 Çorluspor 1947 8 4 2 2 15 9 6 14
8 Isparta 32 Spor 8 3 2 3 16 16 0 11
9 Erbaaspor 8 3 1 4 17 15 2 10
10 Menemen FK 8 3 1 4 8 10 -2 10
11 68 Aksarayspor (D) 8 2 3 3 13 11 2 9
12 Ankaraspor 8 3 0 5 11 13 -2 9
13 Somaspor 7 2 1 4 10 16 -6 7
14 Sebatspor 7 1 2 4 11 15 -4 5
15 Kastamonuspor (-3) 8 2 1 5 7 21 -14 4
16 Arnavutköy Bld. (-3) 8 0 0 8 4 19 -15 -3
17 Hatayspor (-9) 8 1 1 6 4 14 -10 -5
18 Adana Demirspor (-51) 8 2 1 5 6 12 -6 -44

Gebze Spor Kulübü Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Hatayspor 0 : 2 Gebzespor
12.09 Gebzespor 1 : 0 Arnavutköy Bld.
20.09 Isparta 32 Spor 3 : 3 Gebzespor
27.09 Gebzespor 0 : 0 Elazığspor
05.10 Şanlıurfaspor 1 : 1 Gebzespor
11.10 Gebzespor 2 : 1 Erbaaspor
17.10 Menemen FK 0 : 1 Gebzespor
24.10 Gebzespor 4 : 1 Somaspor
Pazar 68 Aksarayspor 1300 Gebzespor
08.11.Paz Gebzespor 1500 İnegöl Kafkasspor
14.11.Cts Muşspor 1300 Gebzespor
18.11.Çar Gebzespor 1500 Ankaraspor
22.11.Paz Sebatspor 1300 Gebzespor
29.11.Paz Gebzespor 1500 Adana Demirspor
06.12.Paz Gebzespor 1500 Aliağa Futbol
12.12.Cts Kastamonuspor 1300 Gebzespor
19.12.Cts Gebzespor 1500 Çorluspor 1947
17.01 Gebzespor v Hatayspor
24.01 Arnavutköy Bld. v Gebzespor
31.01 Gebzespor v Isparta 32 Spor
07.02 Elazığspor v Gebzespor
14.02 Gebzespor v Şanlıurfaspor
20.02 Erbaaspor v Gebzespor
24.02 Gebzespor v Menemen FK
28.02 Somaspor v Gebzespor
07.03 Gebzespor v 68 Aksarayspor
14.03 İnegöl Kafkasspor v Gebzespor
20.03 Gebzespor v Muşspor
24.03 Ankaraspor v Gebzespor
28.03 Gebzespor v Sebatspor
04.04 Adana Demirspor v Gebzespor
11.04 Aliağa Futbol v Gebzespor
18.04 Gebzespor v Kastamonuspor
24.04 Çorluspor 1947 v Gebzespor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 Gebzespor 0 : 4 Malatya Yeşilyurt

Gebze Spor Kulübü Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Übeyd AdıyamanK2988720
Furkan TaşK291190
Hakan ÖzkanD27981765
Sırat YeşilördekD2988720
Abdurrahman ÜresinD2255431
Adem DoğanD2552224
Haşim Arda SarmanD232293
Aytuğ Batur KömeçD221190
Tolunay YurtsevenO29881706
Mutlu GülerO28884701
Emre KeskinO2788691
Halil ÇiçekO2276522
Mertcan AktaşO32551428
Mustafa SeyhanO3084397
Berkan AksoyO2151145
Berkay AydoğmuşO2261112
Furkan ÇelikO201190
Burak AkyüzO18145
Yavuz Selim KarataşO18120
Batuhan AltıntaşF30884681
Süleyman GüneşF29951473
Mustafa ErkasapF23861432
Enes KuşçuF2161111
Mert AktaşF2331188
Alperen Kanber16145
Batuhan Üzgül20145
Tolgahan Alan241145
Kerem TürkmenK19
Efe Ahmet CeylanD18
Yunus Emre ŞengülD18
Enes AkpınarO19
Başar Özdemir19
32Yaş Ortalaması:23,5
Yükleniyor...