Aliağa Futbol A.Ş. - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Aliağa Futbol 8 7 0 1 17 11 6 21
2 Elazığspor 8 6 1 1 22 7 15 19
3 Muşspor (E) 8 6 1 1 22 12 10 19
4 Gebzespor 8 5 3 0 14 6 8 18
5 İnegöl Kafkasspor (D) 8 5 1 2 14 9 5 16
6 Şanlıurfaspor 8 4 3 1 16 11 5 15
7 Çorluspor 1947 8 4 2 2 15 9 6 14
8 Isparta 32 Spor 8 3 2 3 16 16 0 11
9 Erbaaspor 8 3 1 4 17 15 2 10
10 Menemen FK 8 3 1 4 8 10 -2 10
11 68 Aksarayspor 8 2 3 3 13 11 2 9
12 Ankaraspor 8 3 0 5 11 13 -2 9
13 Somaspor 7 2 1 4 10 16 -6 7
14 Sebatspor 7 1 2 4 11 15 -4 5
15 Kastamonuspor (-3) 8 2 1 5 7 21 -14 4
16 Arnavutköy Bld. (-3) 8 0 0 8 4 19 -15 -3
17 Hatayspor (-9) 8 1 1 6 4 14 -10 -5
18 Adana Demirspor (-51) 8 2 1 5 6 12 -6 -44

Aliağa Futbol A.Ş. Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Arnavutköy Bld. 1 : 4 Aliağa Futbol
13.09 Aliağa Futbol 2 : 0 Isparta 32 Spor
19.09 Elazığspor 5 : 0 Aliağa Futbol
27.09 Aliağa Futbol 2 : 1 Şanlıurfaspor
03.10 Erbaaspor 2 : 4 Aliağa Futbol
10.10 Aliağa Futbol 1 : 0 Menemen FK
18.10 Somaspor 1 : 2 Aliağa Futbol
24.10 Aliağa Futbol 2 : 1 68 Aksarayspor
Pazar İnegöl Kafkasspor 1530 Aliağa Futbol
07.11.Cts Aliağa Futbol 1900 Muşspor
14.11.Cts Ankaraspor 1300 Aliağa Futbol
18.11.Çar Aliağa Futbol 1500 Sebatspor
22.11.Paz Adana Demirspor 1300 Aliağa Futbol
29.11.Paz Aliağa Futbol 1500 Kastamonuspor
06.12.Paz Gebzespor 1500 Aliağa Futbol
13.12.Paz Çorluspor 1947 1500 Aliağa Futbol
19.12.Cts Aliağa Futbol 1500 Hatayspor
17.01 Aliağa Futbol v Arnavutköy Bld.
24.01 Isparta 32 Spor v Aliağa Futbol
31.01 Aliağa Futbol v Elazığspor
07.02 Şanlıurfaspor v Aliağa Futbol
14.02 Aliağa Futbol v Erbaaspor
20.02 Menemen FK v Aliağa Futbol
24.02 Aliağa Futbol v Somaspor
28.02 68 Aksarayspor v Aliağa Futbol
07.03 Aliağa Futbol v İnegöl Kafkasspor
14.03 Muşspor v Aliağa Futbol
20.03 Aliağa Futbol v Ankaraspor
24.03 Sebatspor v Aliağa Futbol
28.03 Aliağa Futbol v Adana Demirspor
04.04 Kastamonuspor v Aliağa Futbol
11.04 Aliağa Futbol v Gebzespor
18.04 Aliağa Futbol v Çorluspor 1947
24.04 Hatayspor v Aliağa Futbol

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
27.10 Pazarspor 0 : 1 Aliağa Futbol

Aliağa Futbol A.Ş. Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Halil YeralK2665495
Samet KarabatakK2543270
Saim Sarp BodurK181145
Birkan YılmazD2399810
Sergen PiçinciolD3188720
Harun KayaD2565461
Caner CavlunD3455430
Eren TunalıD2243251
Adnan AktaşD2042163
Necati ÖzdemirD222197
Muammer SarıkayaO28885693
İzzet Furkan MalakO2188681
Ahmet ArslanO32886680
Hamza GürO3265356
Okan DericiO33931334
Yusuf Erdem GümüşO2333270
Selim IlgazO3153251
Furkan YöntemO214198
Batuhan ArtarslanO32697
Ali Emir PervanlarO2011
Sercan DemirkıranF2075473
Emrehan GedikliF23842388
Mustafa Tahir BabaoğluF34654343
Mustafa YıldırımF2463229
Mehmet UysalF275140
Yiğit BayındırF212179
Berkay Topdemir19355
Kadir KurtD27
Altar Han HidayetoğluO25
Metehan Demir17
30Yaş Ortalaması:25,2
Yükleniyor...