Isparta 32 Spor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Aliağa Futbol 8 7 0 1 17 11 6 21
2 Elazığspor 8 6 1 1 22 7 15 19
3 Muşspor 8 6 1 1 22 12 10 19
4 Gebzespor 8 5 3 0 14 6 8 18
5 İnegöl Kafkasspor 8 5 1 2 14 9 5 16
6 Şanlıurfaspor (D) 8 4 3 1 16 11 5 15
7 Çorluspor 1947 8 4 2 2 15 9 6 14
8 Isparta 32 Spor 8 3 2 3 16 16 0 11
9 Erbaaspor (E) 8 3 1 4 17 15 2 10
10 Menemen FK 8 3 1 4 8 10 -2 10
11 68 Aksarayspor 8 2 3 3 13 11 2 9
12 Ankaraspor 8 3 0 5 11 13 -2 9
13 Somaspor 7 2 1 4 10 16 -6 7
14 Sebatspor 7 1 2 4 11 15 -4 5
15 Kastamonuspor (-3) 8 2 1 5 7 21 -14 4
16 Arnavutköy Bld. (-3) 8 0 0 8 4 19 -15 -3
17 Hatayspor (-9) 8 1 1 6 4 14 -10 -5
18 Adana Demirspor (-51) 8 2 1 5 6 12 -6 -44

Isparta 32 Spor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Isparta 32 Spor 1 : 2 Adana Demirspor
13.09 Aliağa Futbol 2 : 0 Isparta 32 Spor
20.09 Isparta 32 Spor 3 : 3 Gebzespor
27.09 Çorluspor 1947 1 : 3 Isparta 32 Spor
03.10 Isparta 32 Spor 1 : 0 Hatayspor
10.10 Arnavutköy Bld. 2 : 3 Isparta 32 Spor
18.10 Kastamonuspor 2 : 2 Isparta 32 Spor
24.10 Isparta 32 Spor 3 : 4 Elazığspor
Pazar Şanlıurfaspor 1300 Isparta 32 Spor
08.11.Paz Isparta 32 Spor 1300 Erbaaspor
14.11.Cts Menemen FK 1500 Isparta 32 Spor
18.11.Çar Isparta 32 Spor 1300 Somaspor
22.11.Paz 68 Aksarayspor 1300 Isparta 32 Spor
29.11.Paz Isparta 32 Spor 1300 İnegöl Kafkasspor
06.12 Muşspor v Isparta 32 Spor
13.12.Paz Isparta 32 Spor 1300 Ankaraspor
20.12.Paz Sebatspor 1300 Isparta 32 Spor
17.01 Adana Demirspor v Isparta 32 Spor
24.01 Isparta 32 Spor v Aliağa Futbol
31.01 Gebzespor v Isparta 32 Spor
07.02 Isparta 32 Spor v Çorluspor 1947
14.02 Hatayspor v Isparta 32 Spor
20.02 Isparta 32 Spor v Arnavutköy Bld.
24.02 Isparta 32 Spor v Kastamonuspor
28.02 Elazığspor v Isparta 32 Spor
07.03 Isparta 32 Spor v Şanlıurfaspor
14.03 Erbaaspor v Isparta 32 Spor
20.03 Isparta 32 Spor v Menemen FK
24.03 Somaspor v Isparta 32 Spor
28.03 Isparta 32 Spor v 68 Aksarayspor
04.04 İnegöl Kafkasspor v Isparta 32 Spor
11.04 Isparta 32 Spor v Muşspor
18.04 Ankaraspor v Isparta 32 Spor
24.04 Isparta 32 Spor v Sebatspor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 Düzcespor 0 : 2 Isparta 32 Spor

Isparta 32 Spor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Onur Can ÖzdemirK2466540
Fatih GülmezK3333270
Oğulcan BaşolD2199810
Hamit KulyaD28771630
Bahadır YıldırımD2496592
Yiğithan GüveliD2876552
Mustafa ÖzbayD2287535
Furkan UludaşD2373296
Bedirhan AltunbaşD2743218
Emirhan ParmaksızD211190
Kaan YükselO29881720
Cenk ŞahinO32762458
Vedat BoraO3176423
Kerem NurhanO1986384
Mustafa AcarO2563311
Hasip KorkmazyürekO2353251
Eray AkarO23421213
Devrim TaşkayaO29511159
Alperen KaracaO22367
Mert DursunO22243
Fatih AktayF29976626
Keni Var UzunF27843441
İlke TankulF28421204
Metehan TiryakiF185177
Mehmet KalkanK21
Enes ErişD19
Mazlum DemirD35
Nurettin ÇakırO31
Mustafa TıknazF18
Mustafa UsluF19
30Yaş Ortalaması:25,0
Yükleniyor...