Yeni Mersin İdman Yurdu - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Malatya Yeşilyurt 8 7 1 0 30 3 27 22
2 Karaköprü Bld. 8 7 0 1 21 5 16 21
3 Erciyes 38 FSK 8 6 2 0 18 5 13 20
4 Kırşehir FK 8 6 1 1 24 6 18 19
5 Mazıdağı Fosfat 8 5 3 0 15 3 12 18
6 Niğde Belediyespor 8 6 0 2 18 9 9 18
7 Bitlis 1916 FSK (E) 8 5 2 1 17 5 12 17
8 Yeni Mersin İY 9 5 0 4 13 10 3 15
9 Kırıkkale FK 8 4 1 3 14 11 3 13
10 Adana Adaletgücü 8 3 0 5 12 15 -3 9
11 Osmaniyespor 8 3 0 5 9 15 -6 9
12 Ağrı 1970 SK 8 2 2 4 5 8 -3 8
13 1964 Silifkespor (D) 8 2 1 5 9 17 -8 7
14 Karaman FK 8 2 0 6 6 22 -16 6
15 Yozgat Bozokspor 8 1 2 5 3 20 -17 5
16 Diyarbekirspor 8 1 1 6 7 13 -6 4
17 Adanaspor 8 0 0 8 5 32 -27 0
18 Y. Malatyaspor (-3) 9 0 0 9 0 27 -27 -3

Yeni Mersin İdman Yurdu Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Yeni Mersin İY 1 : 3 Mazıdağı Fosfat
12.09 Erciyes 38 FSK 2 : 1 Yeni Mersin İY
20.09 Ağrı 1970 SK 0 : 1 Yeni Mersin İY
27.09 Yeni Mersin İY 2 : 1 Diyarbekirspor
03.10 Kırıkkale FK 3 : 0 Yeni Mersin İY
11.10 Yeni Mersin İY 0 : 1 Osmaniyespor
17.10 Adanaspor 0 : 3 Yeni Mersin İY
24.10 Yeni Mersin İY 2 : 0 Yozgat Bozokspor
01.11 H Y. Malatyaspor 0 : 3 Yeni Mersin İY
07.11.Cts Yeni Mersin İY 1300 Bitlis 1916 FSK
11.11.Çar 1964 Silifkespor 1300 Yeni Mersin İY
15.11.Paz Yeni Mersin İY 1300 Karaman FK
22.11.Paz Kırşehir FK 1300 Yeni Mersin İY
28.11.Cts Yeni Mersin İY 1300 Niğde Belediyespor
06.12.Paz Adana Adaletgücü 1300 Yeni Mersin İY
13.12.Paz Yeni Mersin İY 1300 Karaköprü Bld.
20.12.Paz Malatya Yeşilyurt 1300 Yeni Mersin İY
17.01 Mazıdağı Fosfat v Yeni Mersin İY
24.01 Yeni Mersin İY v Erciyes 38 FSK
31.01 Yeni Mersin İY v Ağrı 1970 SK
06.02 Diyarbekirspor v Yeni Mersin İY
10.02 Yeni Mersin İY v Kırıkkale FK
14.02 Osmaniyespor v Yeni Mersin İY
21.02 Yeni Mersin İY v Adanaspor
28.02 Yozgat Bozokspor v Yeni Mersin İY
07.03 Yeni Mersin İY v Y. Malatyaspor
13.03 Bitlis 1916 FSK v Yeni Mersin İY
17.03 Yeni Mersin İY v 1964 Silifkespor
21.03 Karaman FK v Yeni Mersin İY
28.03 Yeni Mersin İY v Kırşehir FK
04.04 Niğde Belediyespor v Yeni Mersin İY
11.04 Yeni Mersin İY v Adana Adaletgücü
18.04 Karaköprü Bld. v Yeni Mersin İY
24.04 Yeni Mersin İY v Malatya Yeşilyurt

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
27.10 Yeni Mersin İY 1 : 2 Muşspor
07.10 Osmaniyespor 0 : 3 Yeni Mersin İY
16.09 Yeni Mersin İY 5 : 1 Bucak B. Oğuzhan

Yeni Mersin İdman Yurdu Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Sertaç GüzelK3688720
Emrehan ÖzçelikK2633270
Okan AğrapD2311111976
Ali Yahya BilginD21992788
Burak BilgenD2899774
Ahmet TırpancıD1954398
Özgür OrtaçD2555385
Ege OkkaO2210101834
Ahmet Kusay DağdevirO1998654
Efe BiniciO25117608
Rohat AğcaO25971587
Berkant AlpşanlıO2295494
Arda IşıkO191064477
Oğuzhan ErdoğanO301051476
Semih Emir ErdoğanO24752437
Ethem BalcıO23114436
Mesih KayabaşO23851393
Hüseyin EkiciO26101227
Mehmet GüneşO2061156
Kerem YaşaF261084751
Sedat Peker21229
Yusuf Korkmaz19120
Caner ÖzönenK22
Arda BitirgiçO19
İbrahim Kıraç GündüzO22
Yusuf Zahit KahveciF19
Ahmet Mert İlhan15
Hasan Arda Üstündağ17
İrşad Agah İnançoğlu15
Yasin Yaşar19
30Yaş Ortalaması:22,3
Yükleniyor...