Malatya Yeşilyurtspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Malatya Yeşilyurt 8 7 1 0 30 3 27 22
2 Karaköprü Bld. 8 7 0 1 21 5 16 21
3 Erciyes 38 FSK 8 6 2 0 18 5 13 20
4 Kırşehir FK (E) 8 6 1 1 24 6 18 19
5 Mazıdağı Fosfat 8 5 3 0 15 3 12 18
6 Niğde Belediyespor 8 6 0 2 18 9 9 18
7 Bitlis 1916 FSK 8 5 2 1 17 5 12 17
8 Yeni Mersin İY 9 5 0 4 13 10 3 15
9 Kırıkkale FK 9 4 2 3 15 12 3 14
10 Adana Adaletgücü 8 3 0 5 12 15 -3 9
11 Osmaniyespor 8 3 0 5 9 15 -6 9
12 Ağrı 1970 SK 8 2 2 4 5 8 -3 8
13 1964 Silifkespor 8 2 1 5 9 17 -8 7
14 Karaman FK (D) 8 2 0 6 6 22 -16 6
15 Yozgat Bozokspor 8 1 2 5 3 20 -17 5
16 Diyarbekirspor 8 1 1 6 7 13 -6 4
17 Adanaspor 9 0 1 8 6 33 -27 1
18 Y. Malatyaspor (-3) 9 0 0 9 0 27 -27 -3

Malatya Yeşilyurtspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Diyarbekirspor 0 : 1 Malatya Yeşilyurt
12.09 Malatya Yeşilyurt 3 : 1 Kırıkkale FK
19.09 Osmaniyespor 0 : 1 Malatya Yeşilyurt
27.09 Malatya Yeşilyurt 8 : 0 Adanaspor
03.10 Yozgat Bozokspor 1 : 9 Malatya Yeşilyurt
11.10 H Malatya Yeşilyurt 3 : 0 Y. Malatyaspor
17.10 Bitlis 1916 FSK 1 : 1 Malatya Yeşilyurt
24.10 Malatya Yeşilyurt 4 : 0 1964 Silifkespor
Yarın Karaman FK 1300 Malatya Yeşilyurt
07.11.Cts Malatya Yeşilyurt 1300 Kırşehir FK
11.11.Çar Niğde Belediyespor 1300 Malatya Yeşilyurt
15.11.Paz Malatya Yeşilyurt 1300 Adana Adaletgücü
22.11.Paz Karaköprü Bld. 1300 Malatya Yeşilyurt
29.11.Paz Malatya Yeşilyurt 1300 Ağrı 1970 SK
06.12.Paz Mazıdağı Fosfat 1300 Malatya Yeşilyurt
13.12.Paz Erciyes 38 FSK 1300 Malatya Yeşilyurt
20.12.Paz Malatya Yeşilyurt 1300 Yeni Mersin İY
17.01 Malatya Yeşilyurt v Diyarbekirspor
24.01 Kırıkkale FK v Malatya Yeşilyurt
31.01 Malatya Yeşilyurt v Osmaniyespor
06.02 Adanaspor v Malatya Yeşilyurt
10.02 Malatya Yeşilyurt v Yozgat Bozokspor
14.02 Y. Malatyaspor v Malatya Yeşilyurt
21.02 Malatya Yeşilyurt v Bitlis 1916 FSK
28.02 1964 Silifkespor v Malatya Yeşilyurt
07.03 Malatya Yeşilyurt v Karaman FK
13.03 Kırşehir FK v Malatya Yeşilyurt
17.03 Malatya Yeşilyurt v Niğde Belediyespor
21.03 Adana Adaletgücü v Malatya Yeşilyurt
28.03 Malatya Yeşilyurt v Karaköprü Bld.
04.04 Ağrı 1970 SK v Malatya Yeşilyurt
11.04 Malatya Yeşilyurt v Mazıdağı Fosfat
18.04 Malatya Yeşilyurt v Erciyes 38 FSK
24.04 Yeni Mersin İY v Malatya Yeşilyurt

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
28.10 Gebzespor 0 : 4 Malatya Yeşilyurt
07.10 Malatya Yeşilyurt 3 : 1 Siirtspor FK

Malatya Yeşilyurtspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Halil BağcıK2377630
Hacı Ramazan ÖzkanlıK2322155
Admir Carlos BalatK21125
Fadıl KocaoğluD25771630
Koray UzunD31771608
Eren ŞimşekD24771597
Oktay GürdalD2477584
Yiğit UlaşD22621254
Furkan ÇolakD2132202
Mert GözeD2422180
Aykut SarıdoğanO30995706
Mustafa AlşimşekO23862565
Ahmet Yağız MengiO2077509
Kadir Can GündoğduO23741403
Berkay KumluO2242234
Yılmaz BasraviO2632112
Emre FurtanaO22346
Eyüp DeğirmenciO19328
Enes NalbantoğluF31888706
Enes YılmazF30964543
Tayyib KanaryaF31776522
Umut ZaifF19221
Cemal Kaya2173275
Ümitcan Ekşi22821266
Zeki Görkem Koca224155
Ensar Duman20241
Mehmet Yılmaz17113
Ahmed YıldırımO17
Mehmet Selman Ak16
Yiğit Kağan Güler14
30Yaş Ortalaması:22,8
Yükleniyor...