Osmaniyespor Futbol Kulübü - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Malatya Yeşilyurt 8 7 1 0 30 3 27 22
2 Karaköprü Bld. 8 7 0 1 21 5 16 21
3 Erciyes 38 FSK 8 6 2 0 18 5 13 20
4 Kırşehir FK 8 6 1 1 24 6 18 19
5 Mazıdağı Fosfat 8 5 3 0 15 3 12 18
6 Niğde Belediyespor 8 6 0 2 18 9 9 18
7 Bitlis 1916 FSK 8 5 2 1 17 5 12 17
8 Yeni Mersin İY 9 5 0 4 13 10 3 15
9 Kırıkkale FK 9 4 2 3 15 12 3 14
10 Adana Adaletgücü 8 3 0 5 12 15 -3 9
11 Osmaniyespor 8 3 0 5 9 15 -6 9
12 Ağrı 1970 SK (D) 8 2 2 4 5 8 -3 8
13 1964 Silifkespor 8 2 1 5 9 17 -8 7
14 Karaman FK 8 2 0 6 6 22 -16 6
15 Yozgat Bozokspor 8 1 2 5 3 20 -17 5
16 Diyarbekirspor 8 1 1 6 7 13 -6 4
17 Adanaspor (E) 9 0 1 8 6 33 -27 1
18 Y. Malatyaspor (-3) 9 0 0 9 0 27 -27 -3

Osmaniyespor Futbol Kulübü Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Osmaniyespor 3 : 2 Adana Adaletgücü
13.09 Karaköprü Bld. 2 : 1 Osmaniyespor
19.09 Osmaniyespor 0 : 1 Malatya Yeşilyurt
26.09 Mazıdağı Fosfat 3 : 0 Osmaniyespor
03.10 Osmaniyespor 2 : 4 Erciyes 38 FSK
11.10 Yeni Mersin İY 0 : 1 Osmaniyespor
18.10 Osmaniyespor 1 : 0 Diyarbekirspor
25.10 Kırıkkale FK 3 : 1 Osmaniyespor
Pazar Ağrı 1970 SK 1300 Osmaniyespor
07.11.Cts Osmaniyespor 1300 Adanaspor
11.11.Çar Yozgat Bozokspor 1300 Osmaniyespor
15.11.Paz Osmaniyespor 1300 Y. Malatyaspor
22.11.Paz Bitlis 1916 FSK 1300 Osmaniyespor
29.11.Paz Osmaniyespor 1300 1964 Silifkespor
06.12.Paz Karaman FK 1300 Osmaniyespor
13.12.Paz Osmaniyespor 1300 Kırşehir FK
20.12.Paz Niğde Belediyespor 1300 Osmaniyespor
17.01 Adana Adaletgücü v Osmaniyespor
24.01 Osmaniyespor v Karaköprü Bld.
31.01 Malatya Yeşilyurt v Osmaniyespor
06.02 Osmaniyespor v Mazıdağı Fosfat
10.02 Erciyes 38 FSK v Osmaniyespor
14.02 Osmaniyespor v Yeni Mersin İY
21.02 Diyarbekirspor v Osmaniyespor
28.02 Osmaniyespor v Kırıkkale FK
07.03 Osmaniyespor v Ağrı 1970 SK
13.03 Adanaspor v Osmaniyespor
17.03 Osmaniyespor v Yozgat Bozokspor
21.03 Y. Malatyaspor v Osmaniyespor
28.03 Osmaniyespor v Bitlis 1916 FSK
04.04 1964 Silifkespor v Osmaniyespor
11.04 Osmaniyespor v Karaman FK
18.04 Kırşehir FK v Osmaniyespor
24.04 Osmaniyespor v Niğde Belediyespor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
07.10 Osmaniyespor 0 : 3 Yeni Mersin İY

Osmaniyespor Futbol Kulübü Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Hüseyin ElmaK2566540
Mehmet Mert İslahK2433270
İsmail KarakaşD2788713
Furkan CöcüD2298655
Emir Miray KöksalD2587641
Burak Selver YıldızD2255364
Ahmet Baha BilginD2533213
Enes ErtuğrulD1862166
Efekan Kadir KıranD1921111
Yağız Efe KayaD201169
Berke ÇelikO2297746
Mustafa YılmazO2798709
Ali Mevran AblakO2377545
Eren KıryolcuO2386528
Mustafa İnanO2695454
Murat ÇaydemirO37931390
Çağatay YılmazO2653267
Mustafa DurgunO2353261
Çağrı OrtakayaO3742174
Ömer ŞişmanoğluF37766497
Yakup AlkanF34712180
Berkecan Çevik22931335
Muzaffer Efe Asker183182
Ardahan Öktem20
Mehmet Ali Yalçın18
25Yaş Ortalaması:24,8
Yükleniyor...