1964 Silifkespor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Malatya Yeşilyurt 8 7 1 0 30 3 27 22
2 Karaköprü Bld. 8 7 0 1 21 5 16 21
3 Erciyes 38 FSK (D) 8 6 2 0 18 5 13 20
4 Kırşehir FK 8 6 1 1 24 6 18 19
5 Mazıdağı Fosfat (E) 8 5 3 0 15 3 12 18
6 Niğde Belediyespor 8 6 0 2 18 9 9 18
7 Bitlis 1916 FSK 8 5 2 1 17 5 12 17
8 Yeni Mersin İY 9 5 0 4 13 10 3 15
9 Kırıkkale FK 8 4 1 3 14 11 3 13
10 Adana Adaletgücü 8 3 0 5 12 15 -3 9
11 Osmaniyespor 8 3 0 5 9 15 -6 9
12 Ağrı 1970 SK 8 2 2 4 5 8 -3 8
13 1964 Silifkespor 8 2 1 5 9 17 -8 7
14 Karaman FK 8 2 0 6 6 22 -16 6
15 Yozgat Bozokspor 8 1 2 5 3 20 -17 5
16 Diyarbekirspor 8 1 1 6 7 13 -6 4
17 Adanaspor 8 0 0 8 5 32 -27 0
18 Y. Malatyaspor (-3) 9 0 0 9 0 27 -27 -3

1964 Silifkespor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Bitlis 1916 FSK 2 : 0 1964 Silifkespor
13.09 1964 Silifkespor 1 : 1 Ağrı 1970 SK
20.09 1964 Silifkespor 3 : 0 Karaman FK
27.09 Kırşehir FK 4 : 0 1964 Silifkespor
03.10 1964 Silifkespor 0 : 3 Niğde Belediyespor
12.10 Adana Adaletgücü 1 : 4 1964 Silifkespor
17.10 1964 Silifkespor 1 : 2 Karaköprü Bld.
24.10 Malatya Yeşilyurt 4 : 0 1964 Silifkespor
Pazar 1964 Silifkespor 1300 Mazıdağı Fosfat
07.11.Cts Erciyes 38 FSK 1300 1964 Silifkespor
11.11.Çar 1964 Silifkespor 1300 Yeni Mersin İY
15.11.Paz Diyarbekirspor 1300 1964 Silifkespor
22.11.Paz 1964 Silifkespor 1300 Kırıkkale FK
29.11.Paz Osmaniyespor 1300 1964 Silifkespor
06.12.Paz 1964 Silifkespor 1300 Adanaspor
13.12.Paz Yozgat Bozokspor 1300 1964 Silifkespor
20.12.Paz 1964 Silifkespor 1300 Y. Malatyaspor
17.01 1964 Silifkespor v Bitlis 1916 FSK
24.01 Ağrı 1970 SK v 1964 Silifkespor
31.01 Karaman FK v 1964 Silifkespor
06.02 1964 Silifkespor v Kırşehir FK
10.02 Niğde Belediyespor v 1964 Silifkespor
14.02 1964 Silifkespor v Adana Adaletgücü
21.02 Karaköprü Bld. v 1964 Silifkespor
28.02 1964 Silifkespor v Malatya Yeşilyurt
07.03 Mazıdağı Fosfat v 1964 Silifkespor
13.03 1964 Silifkespor v Erciyes 38 FSK
17.03 Yeni Mersin İY v 1964 Silifkespor
21.03 1964 Silifkespor v Diyarbekirspor
28.03 Kırıkkale FK v 1964 Silifkespor
04.04 1964 Silifkespor v Osmaniyespor
11.04 Adanaspor v 1964 Silifkespor
18.04 1964 Silifkespor v Yozgat Bozokspor
24.04 Y. Malatyaspor v 1964 Silifkespor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.10 Bitlis 1916 FSK 6 : 0 1964 Silifkespor

1964 Silifkespor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Çağrı GüneyK2355450
Umut KılıçK2243347
Ahmet Sabri FenerK341113
Ekrem ÇalışanlarD2988697
Emre YıldırımD2454343
Emre KarataşD2654335
Murat UsluD3443272
Ege DuyarD1932172
Aygün DumanO2786469
Cumali TurhanO1966462
Yusuf Yiğit ÜnalO1874385
Batuhan ÖztürkO2464362
Utkucan Buğra BoğaO2263264
Arda ÖzkanO21822260
İslam AydınO2042158
Burak MartinO1941144
Baran UzunayO191190
Yiğit Sarp KılınçO181190
Muhammet Ali DedikF23842446
Burak ÖzdumanF22641405
Olcay AtmacaF2175377
Mehmet ŞıralıF4429
Talha Gök21881720
Emir Tunalı2187617
Selahattin Torbacı1964347
Bekircan Çoban25543340
Abdullah Öner2032162
Şevki Çoban201174
Doruk Mert Ayçiçek16145
Kadir Baha Bortaş18118
Aziz Kerem Sevimli18116
İlker Ünver16116
Semih Karataş1715
Muhammet PürdikK18
34Yaş Ortalaması:22,3
Yükleniyor...