Erciyes 38 FSK - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Malatya Yeşilyurt 8 7 1 0 30 3 27 22
2 Karaköprü Bld. 8 7 0 1 21 5 16 21
3 Erciyes 38 FSK 8 6 2 0 18 5 13 20
4 Kırşehir FK 8 6 1 1 24 6 18 19
5 Mazıdağı Fosfat 8 5 3 0 15 3 12 18
6 Niğde Belediyespor 8 6 0 2 18 9 9 18
7 Bitlis 1916 FSK (D) 8 5 2 1 17 5 12 17
8 Yeni Mersin İY 9 5 0 4 13 10 3 15
9 Kırıkkale FK 9 4 2 3 15 12 3 14
10 Adana Adaletgücü 8 3 0 5 12 15 -3 9
11 Osmaniyespor 8 3 0 5 9 15 -6 9
12 Ağrı 1970 SK 8 2 2 4 5 8 -3 8
13 1964 Silifkespor (E) 8 2 1 5 9 17 -8 7
14 Karaman FK 8 2 0 6 6 22 -16 6
15 Yozgat Bozokspor 8 1 2 5 3 20 -17 5
16 Diyarbekirspor 8 1 1 6 7 13 -6 4
17 Adanaspor 9 0 1 8 6 33 -27 1
18 Y. Malatyaspor (-3) 9 0 0 9 0 27 -27 -3

Erciyes 38 FSK Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Ağrı 1970 SK 0 : 1 Erciyes 38 FSK
12.09 Erciyes 38 FSK 2 : 1 Yeni Mersin İY
19.09 Diyarbekirspor 0 : 0 Erciyes 38 FSK
27.09 Erciyes 38 FSK 2 : 1 Kırıkkale FK
03.10 Osmaniyespor 2 : 4 Erciyes 38 FSK
11.10 Erciyes 38 FSK 6 : 1 Adanaspor
18.10 Yozgat Bozokspor 0 : 0 Erciyes 38 FSK
24.10 H Erciyes 38 FSK 3 : 0 Y. Malatyaspor
Yarın Bitlis 1916 FSK 1300 Erciyes 38 FSK
07.11.Cts Erciyes 38 FSK 1300 1964 Silifkespor
11.11.Çar Karaman FK 1300 Erciyes 38 FSK
15.11.Paz Erciyes 38 FSK 1300 Kırşehir FK
22.11.Paz Niğde Belediyespor 1300 Erciyes 38 FSK
29.11.Paz Erciyes 38 FSK 1300 Adana Adaletgücü
06.12.Paz Karaköprü Bld. 1300 Erciyes 38 FSK
13.12.Paz Erciyes 38 FSK 1300 Malatya Yeşilyurt
20.12.Paz Mazıdağı Fosfat 1300 Erciyes 38 FSK
17.01 Erciyes 38 FSK v Ağrı 1970 SK
24.01 Yeni Mersin İY v Erciyes 38 FSK
31.01 Erciyes 38 FSK v Diyarbekirspor
06.02 Kırıkkale FK v Erciyes 38 FSK
10.02 Erciyes 38 FSK v Osmaniyespor
14.02 Adanaspor v Erciyes 38 FSK
21.02 Erciyes 38 FSK v Yozgat Bozokspor
28.02 Y. Malatyaspor v Erciyes 38 FSK
07.03 Erciyes 38 FSK v Bitlis 1916 FSK
13.03 1964 Silifkespor v Erciyes 38 FSK
17.03 Erciyes 38 FSK v Karaman FK
21.03 Kırşehir FK v Erciyes 38 FSK
28.03 Erciyes 38 FSK v Niğde Belediyespor
04.04 Adana Adaletgücü v Erciyes 38 FSK
11.04 Erciyes 38 FSK v Karaköprü Bld.
18.04 Malatya Yeşilyurt v Erciyes 38 FSK
24.04 Erciyes 38 FSK v Mazıdağı Fosfat

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
27.10 Elazığspor 0 : 2 Erciyes 38 FSK
08.10 Erciyes 38 FSK 2 : 0 Kahta 02 SK

Erciyes 38 FSK Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Mertcan DağlıK2577630
Kerem YandalK2022180
Halil DumanD2577630
Mehmet EksikD3177564
Utkan GökçenD2553307
Batuhan ÖzganD1922180
Eren AtabeyD2022180
Osman ŞahinO28872655
Güney GençelO2597651
Fatih Yiğit ŞanlitürkO23953460
Mikail KoçakO3377457
Çağrı Yağız YasakO27955435
Mehmet TosunO34832364
Kemal ÇetinkayaO2144360
İlkay İşlerO25932351
Hüseyincan KırıkcıO2273304
Seyit Ali KahyaO2473278
Caner KabanO2032171
Burak Efe ArslanO2122143
Berke ÖzçelikO1922101
Artun AkçakınF33774559
Ensar BilirF2496559
Ali KılıçF2242212
Berkay EkiciF31811179
Yağız Efe DereK19
Yağız Altıntaş18
26Yaş Ortalaması:24,4
Yükleniyor...