Bitlis 1916 FSK - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Malatya Yeşilyurt 8 7 1 0 30 3 27 22
2 Karaköprü Bld. 8 7 0 1 21 5 16 21
3 Erciyes 38 FSK (E) 8 6 2 0 18 5 13 20
4 Kırşehir FK 8 6 1 1 24 6 18 19
5 Mazıdağı Fosfat 8 5 3 0 15 3 12 18
6 Niğde Belediyespor 8 6 0 2 18 9 9 18
7 Bitlis 1916 FSK 8 5 2 1 17 5 12 17
8 Yeni Mersin İY (D) 9 5 0 4 13 10 3 15
9 Kırıkkale FK 8 4 1 3 14 11 3 13
10 Adana Adaletgücü 8 3 0 5 12 15 -3 9
11 Osmaniyespor 8 3 0 5 9 15 -6 9
12 Ağrı 1970 SK 8 2 2 4 5 8 -3 8
13 1964 Silifkespor 8 2 1 5 9 17 -8 7
14 Karaman FK 8 2 0 6 6 22 -16 6
15 Yozgat Bozokspor 8 1 2 5 3 20 -17 5
16 Diyarbekirspor 8 1 1 6 7 13 -6 4
17 Adanaspor 8 0 0 8 5 32 -27 0
18 Y. Malatyaspor (-3) 9 0 0 9 0 27 -27 -3

Bitlis 1916 FSK Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Bitlis 1916 FSK 2 : 0 1964 Silifkespor
12.09 Karaman FK 0 : 3 Bitlis 1916 FSK
20.09 Bitlis 1916 FSK 3 : 1 Kırşehir FK
27.09 Niğde Belediyespor 2 : 1 Bitlis 1916 FSK
03.10 Bitlis 1916 FSK 5 : 0 Adana Adaletgücü
11.10 Karaköprü Bld. 0 : 1 Bitlis 1916 FSK
17.10 Bitlis 1916 FSK 1 : 1 Malatya Yeşilyurt
24.10 Mazıdağı Fosfat 1 : 1 Bitlis 1916 FSK
Pazar Bitlis 1916 FSK 1300 Erciyes 38 FSK
07.11.Cts Yeni Mersin İY 1300 Bitlis 1916 FSK
11.11.Çar Bitlis 1916 FSK 1300 Diyarbekirspor
15.11.Paz Kırıkkale FK 1300 Bitlis 1916 FSK
22.11.Paz Bitlis 1916 FSK 1300 Osmaniyespor
28.11.Cts Adanaspor 1300 Bitlis 1916 FSK
06.12.Paz Bitlis 1916 FSK 1300 Yozgat Bozokspor
12.12.Cts Y. Malatyaspor 1300 Bitlis 1916 FSK
19.12.Cts Bitlis 1916 FSK 1300 Ağrı 1970 SK
17.01 1964 Silifkespor v Bitlis 1916 FSK
24.01 Bitlis 1916 FSK v Karaman FK
31.01 Kırşehir FK v Bitlis 1916 FSK
06.02 Bitlis 1916 FSK v Niğde Belediyespor
10.02 Adana Adaletgücü v Bitlis 1916 FSK
14.02 Bitlis 1916 FSK v Karaköprü Bld.
21.02 Malatya Yeşilyurt v Bitlis 1916 FSK
28.02 Bitlis 1916 FSK v Mazıdağı Fosfat
07.03 Erciyes 38 FSK v Bitlis 1916 FSK
13.03 Bitlis 1916 FSK v Yeni Mersin İY
17.03 Diyarbekirspor v Bitlis 1916 FSK
21.03 Bitlis 1916 FSK v Kırıkkale FK
28.03 Osmaniyespor v Bitlis 1916 FSK
04.04 Bitlis 1916 FSK v Adanaspor
11.04 Yozgat Bozokspor v Bitlis 1916 FSK
18.04 Bitlis 1916 FSK v Y. Malatyaspor
24.04 Ağrı 1970 SK v Bitlis 1916 FSK

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
13:30 Bitlis 1916 FSK 4 : 1 Kayserispor
06.10 Bitlis 1916 FSK 6 : 0 1964 Silifkespor

Bitlis 1916 FSK Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Eren KayaK2244360
Mücahit ÇıraK2544360
Ahmet ÇolakK251190
Fatih KunatD25881715
Alper UludağD3688713
Gürkan BaşkanD2477574
Vural AltanD2276511
Mert DenizliD2284447
Enes BağdemirD232197
Ayaz ArslanD201168
Okan ToprakO31882691
Mert ÇayirO23873597
Enes İlkinO26953529
Tuğkan KamışoğluO2896493
Ali AkkuşO27663482
Halil YılmazO33871461
Ömer Faruk GümüşO23842359
Efe Kemal GülerO1931105
Muhammet ArslantaşF25973667
Stanley OhawuchiF36923243
Yusuf Efe SaydamF22911220
Ali Kabahasanoğlu211190
Mehmet Emin Öztürk21122
Alişan Erat2118
Habib Dedeoğlu18118
Oğuzhan ÖzleşenO24
26Yaş Ortalaması:24,7
Yükleniyor...