Yalova FK 77 SK - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Fatsa Belediye 8 6 2 0 15 4 11 20
2 Pazarspor 8 5 2 1 12 4 8 17
3 Küçükçekmece Sinop 8 4 2 2 13 11 2 14
4 Galata SK 8 3 4 1 10 6 4 13
5 Karadeniz Ereğli 8 3 4 1 6 5 1 13
6 Karabük İY (D) 8 4 1 3 11 12 -1 13
7 Kartal Bulvarspor 8 3 3 2 15 10 5 12
8 Orduspor 1967 (E) 8 3 3 2 13 10 3 12
9 Amasyaspor FK 8 3 3 2 9 10 -1 12
10 Beykoz Anadolu 7 2 3 2 8 6 2 9
11 Zonguldakspor FK 8 2 3 3 9 11 -2 9
12 Tokat Belediyespor 8 2 2 4 9 13 -4 8
13 İnkılapspor 8 2 2 4 10 15 -5 8
14 Düzcespor 7 1 4 2 10 9 1 7
15 Gölcükspor 8 1 4 3 9 11 -2 7
16 Silivrispor 8 2 1 5 5 9 -4 7
17 Yalova FK 8 1 3 4 8 17 -9 6
18 Büyükçekmecegücü 8 0 2 6 5 14 -9 2

Yalova FK 77 SK Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Yalova FK 0 : 3 Tokat Belediyespor
12.09 Büyükçekmecegücü 1 : 2 Yalova FK
20.09 Yalova FK 3 : 3 Gölcükspor
27.09 Fatsa Belediye 3 : 0 Yalova FK
03.10 Yalova FK 2 : 4 Kartal Bulvarspor
11.10 Karadeniz Ereğli 0 : 0 Yalova FK
18.10 Yalova FK 1 : 1 Amasyaspor FK
24.10 Silivrispor 2 : 0 Yalova FK
Pazar Karabük İY 1300 Yalova FK
07.11.Cts Yalova FK 1500 Orduspor 1967
11.11.Çar Beykoz Anadolu 1500 Yalova FK
15.11.Paz Yalova FK 1500 Galata SK
21.11.Cts İnkılapspor 1500 Yalova FK
29.11.Paz Yalova FK 1500 Zonguldakspor FK
06.12.Paz Pazarspor 1300 Yalova FK
12.12.Cts Yalova FK 1500 Küçükçekmece Sinop
20.12.Paz Düzcespor 1300 Yalova FK
17.01 Tokat Belediyespor v Yalova FK
24.01 Yalova FK v Büyükçekmecegücü
31.01 Gölcükspor v Yalova FK
06.02 Yalova FK v Fatsa Belediye
10.02 Kartal Bulvarspor v Yalova FK
14.02 Yalova FK v Karadeniz Ereğli
21.02 Amasyaspor FK v Yalova FK
28.02 Yalova FK v Silivrispor
07.03 Yalova FK v Karabük İY
13.03 Orduspor 1967 v Yalova FK
17.03 Yalova FK v Beykoz Anadolu
21.03 Galata SK v Yalova FK
28.03 Yalova FK v İnkılapspor
04.04 Zonguldakspor FK v Yalova FK
11.04 Yalova FK v Pazarspor
18.04 Küçükçekmece Sinop v Yalova FK
24.04 Yalova FK v Düzcespor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
16.09 Galata SK 2 : 1 Yalova FK

Yalova FK 77 SK Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Enes KalyoncuK2544360
Mustafa ÇalışkanK2243315
Serkan Kaan SarmanK2022135
İsmail KayalıD2888696
Umut Can AslanD2087606
Çağatay Furkan KafkasD1876563
Gençer CansevD3766517
Efe KüçükD1954345
Ömer Efe EcinD1843226
Altuğ TınazD1951189
Metehan KurtD193192
Rıdvan ÖzdemirO30881692
Cuma MenizeO26771621
Esat Yusuf NarinO19882567
Yusuf YucerO1996532
Yusuf Can KarademirO18961495
Bünyamin DalkılıçO2092326
Güney Diyar KılıççekenO2031136
Kuzey BiçerO182165
Muhammet YıldızO19134
Kubilay Türk YılmazF3076475
Oğuzhan SivrikayaF24643373
Enes ŞenyigitF19631277
Osman KatipoğluF202178
Mehmet Emir Danış2131119
Efe Pekdemir17476
Ata KıranD17
Halim Ayaz YükseloğluO20
Bora Alp YükselF18
Hüseyin Tunay23
30Yaş Ortalaması:21,4
Yükleniyor...