Tokat Belediyespor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Fatsa Belediye 8 6 2 0 15 4 11 20
2 Pazarspor 8 5 2 1 12 4 8 17
3 Küçükçekmece Sinop 8 4 2 2 13 11 2 14
4 Galata SK 8 3 4 1 10 6 4 13
5 Karadeniz Ereğli 8 3 4 1 6 5 1 13
6 Karabük İY (E) 8 4 1 3 11 12 -1 13
7 Kartal Bulvarspor 8 3 3 2 15 10 5 12
8 Orduspor 1967 8 3 3 2 13 10 3 12
9 Amasyaspor FK 8 3 3 2 9 10 -1 12
10 Beykoz Anadolu 7 2 3 2 8 6 2 9
11 Zonguldakspor FK 8 2 3 3 9 11 -2 9
12 Tokat Belediyespor 8 2 2 4 9 13 -4 8
13 İnkılapspor 8 2 2 4 10 15 -5 8
14 Düzcespor (D) 7 1 4 2 10 9 1 7
15 Gölcükspor 8 1 4 3 9 11 -2 7
16 Silivrispor 8 2 1 5 5 9 -4 7
17 Yalova FK 8 1 3 4 8 17 -9 6
18 Büyükçekmecegücü 8 0 2 6 5 14 -9 2

Tokat Belediyespor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Yalova FK 0 : 3 Tokat Belediyespor
12.09 Tokat Belediyespor 1 : 1 Orduspor 1967
20.09 Beykoz Anadolu 2 : 2 Tokat Belediyespor
27.09 Tokat Belediyespor 1 : 3 Galata SK
03.10 İnkılapspor 0 : 1 Tokat Belediyespor
11.10 Tokat Belediyespor 0 : 1 Zonguldakspor FK
18.10 Pazarspor 1 : 0 Tokat Belediyespor
24.10 Tokat Belediyespor 1 : 5 Küçükçekmece Sinop
Pazar Düzcespor 1300 Tokat Belediyespor
07.11.Cts Tokat Belediyespor 1300 Karabük İY
11.11.Çar Tokat Belediyespor 1300 Büyükçekmecegücü
15.11.Paz Gölcükspor 1500 Tokat Belediyespor
22.11.Paz Tokat Belediyespor 1300 Fatsa Belediye
28.11.Cts Kartal Bulvarspor 1500 Tokat Belediyespor
06.12.Paz Tokat Belediyespor 1300 Karadeniz Ereğli
13.12.Paz Amasyaspor FK 1300 Tokat Belediyespor
20.12.Paz Tokat Belediyespor 1300 Silivrispor
17.01 Tokat Belediyespor v Yalova FK
24.01 Orduspor 1967 v Tokat Belediyespor
31.01 Tokat Belediyespor v Beykoz Anadolu
06.02 Galata SK v Tokat Belediyespor
10.02 Tokat Belediyespor v İnkılapspor
14.02 Zonguldakspor FK v Tokat Belediyespor
21.02 Tokat Belediyespor v Pazarspor
28.02 Küçükçekmece Sinop v Tokat Belediyespor
07.03 Tokat Belediyespor v Düzcespor
13.03 Karabük İY v Tokat Belediyespor
17.03 Büyükçekmecegücü v Tokat Belediyespor
21.03 Tokat Belediyespor v Gölcükspor
28.03 Fatsa Belediye v Tokat Belediyespor
04.04 Tokat Belediyespor v Kartal Bulvarspor
11.04 Karadeniz Ereğli v Tokat Belediyespor
18.04 Tokat Belediyespor v Amasyaspor FK
24.04 Silivrispor v Tokat Belediyespor

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
07.10 Tokat Belediyespor 1 : 5 Etimesgut SK
16.09 Tokat Belediyespor 3 : 0 Keşapspor

Tokat Belediyespor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Kadem Burak YaşarK3188720
Baver KuçkarK2322180
Mehmet AlbayrakD3199685
Seyit Ahmet AltınD21761592
Mustafa Tarık ObutD1953332
Eren ÖzdemirO23981606
Eray UysalO23761568
Ahmet Can ÖzerO2476478
Fatih DalgıçO3395453
Murat ÜnlüerO26841405
Volkan DiyenliO2355399
Samed KarakoçO29732277
İlbey İnanç ÇekiçO1842150
Yusuf KaraO215198
Arda GezerO24365
Abdullah DemirO25264
Okan ŞentürkO2314
Ali SeferF2399810
Berkay GörmezF26872669
Gökdeniz VarolF31642391
Deniz PalaF24741351
Yiğit KotanF2463324
Serhat AhmetoğluF2432111
Gürkan Varlık24972598
Osman Çalış2364336
Efe Oktar1932192
Alperen Öztaş19342
Abdullah ÖzçelikK21
Talha SuK20
Polat AbayF23
30Yaş Ortalaması:23,9
Yükleniyor...