Fatsa Belediyespor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Fatsa Belediye 8 6 2 0 15 4 11 20
2 Pazarspor (E) 8 5 2 1 12 4 8 17
3 Küçükçekmece Sinop 8 4 2 2 13 11 2 14
4 Galata SK 8 3 4 1 10 6 4 13
5 Karadeniz Ereğli 8 3 4 1 6 5 1 13
6 Karabük İY 8 4 1 3 11 12 -1 13
7 Kartal Bulvarspor 8 3 3 2 15 10 5 12
8 Orduspor 1967 8 3 3 2 13 10 3 12
9 Amasyaspor FK 8 3 3 2 9 10 -1 12
10 Beykoz Anadolu 7 2 3 2 8 6 2 9
11 Zonguldakspor FK (D) 8 2 3 3 9 11 -2 9
12 Tokat Belediyespor 8 2 2 4 9 13 -4 8
13 İnkılapspor 8 2 2 4 10 15 -5 8
14 Düzcespor 7 1 4 2 10 9 1 7
15 Gölcükspor 8 1 4 3 9 11 -2 7
16 Silivrispor 8 2 1 5 5 9 -4 7
17 Yalova FK 8 1 3 4 8 17 -9 6
18 Büyükçekmecegücü 8 0 2 6 5 14 -9 2

Fatsa Belediyespor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Karadeniz Ereğli 1 : 1 Fatsa Belediye
12.09 Fatsa Belediye 1 : 1 Amasyaspor FK
19.09 Silivrispor 0 : 2 Fatsa Belediye
27.09 Fatsa Belediye 3 : 0 Yalova FK
03.10 Orduspor 1967 0 : 3 Fatsa Belediye
11.10 Fatsa Belediye 1 : 0 Beykoz Anadolu
17.10 Galata SK 1 : 2 Fatsa Belediye
25.10 Fatsa Belediye 2 : 1 İnkılapspor
Bugün Zonguldakspor FK 1300 Fatsa Belediye
07.11.Cts Fatsa Belediye 1300 Pazarspor
11.11.Çar Küçükçekmece Sinop 1500 Fatsa Belediye
15.11.Paz Fatsa Belediye 1300 Düzcespor
22.11.Paz Tokat Belediyespor 1300 Fatsa Belediye
29.11.Paz Fatsa Belediye 1300 Büyükçekmecegücü
06.12.Paz Fatsa Belediye 1300 Gölcükspor
13.12.Paz Karabük İY 1300 Fatsa Belediye
19.12.Cts Fatsa Belediye 1300 Kartal Bulvarspor
17.01 Fatsa Belediye v Karadeniz Ereğli
24.01 Amasyaspor FK v Fatsa Belediye
31.01 Fatsa Belediye v Silivrispor
06.02 Yalova FK v Fatsa Belediye
10.02 Fatsa Belediye v Orduspor 1967
14.02 Beykoz Anadolu v Fatsa Belediye
21.02 Fatsa Belediye v Galata SK
28.02 İnkılapspor v Fatsa Belediye
07.03 Fatsa Belediye v Zonguldakspor FK
13.03 Pazarspor v Fatsa Belediye
17.03 Fatsa Belediye v Küçükçekmece Sinop
21.03 Düzcespor v Fatsa Belediye
28.03 Fatsa Belediye v Tokat Belediyespor
04.04 Büyükçekmecegücü v Fatsa Belediye
11.04 Gölcükspor v Fatsa Belediye
18.04 Fatsa Belediye v Karabük İY
24.04 Kartal Bulvarspor v Fatsa Belediye

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
07.10 Kars 36 Spor 1 : 0 Fatsa Belediye

Fatsa Belediyespor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Mustafa GürbüzK3288720
Erdem ÇakaltarlaK231190
Yasin AyanD2388720
Oruç YılmazD2288719
Emre TosunD31771630
Ali Ayberk SelviliD1987569
Kerem HaytaD2532176
Metin NilifırkaD203199
Fatih OnayD221190
İrfan KöseD22119
Alp HuyO31885699
Halil İbrahim PekşenO33874593
Berat SatırO22772415
Kayra ElmalıO2286415
Erdem ÇalıkO2093383
Alperen GündoğduO22731344
Hasan Alp AltınolukO2261165
Osman IşıklıO3051160
Ulaş ŞimşekO2451140
Arda KöksalO2531117
Arda KayaO2021116
Kayrahan YılmazO203191
İbrahim TopaloğluO251183
Fatih KarasuO202169
Umut Kerem YeşilO18133
Ömer TemurcanO1917
Can VuralF27662502
Göktuğ ZenginF1917
Serkan Yeşilyurt2488720
Selim Kaan Altunkaynak18119
Yusuf Ali DöngezK20
Yunus Emre Bozdemir21
32Yaş Ortalaması:23,2
Yükleniyor...