Kartal Bulvarspor - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Fatsa Belediye 8 6 2 0 15 4 11 20
2 Pazarspor 8 5 2 1 12 4 8 17
3 Küçükçekmece Sinop 8 4 2 2 13 11 2 14
4 Galata SK 8 3 4 1 10 6 4 13
5 Karadeniz Ereğli 8 3 4 1 6 5 1 13
6 Karabük İY 8 4 1 3 11 12 -1 13
7 Kartal Bulvarspor 8 3 3 2 15 10 5 12
8 Orduspor 1967 8 3 3 2 13 10 3 12
9 Amasyaspor FK 8 3 3 2 9 10 -1 12
10 Beykoz Anadolu 7 2 3 2 8 6 2 9
11 Zonguldakspor FK (E) 8 2 3 3 9 11 -2 9
12 Tokat Belediyespor 8 2 2 4 9 13 -4 8
13 İnkılapspor (D) 8 2 2 4 10 15 -5 8
14 Düzcespor 7 1 4 2 10 9 1 7
15 Gölcükspor 8 1 4 3 9 11 -2 7
16 Silivrispor 8 2 1 5 5 9 -4 7
17 Yalova FK 8 1 3 4 8 17 -9 6
18 Büyükçekmecegücü 8 0 2 6 5 14 -9 2

Kartal Bulvarspor Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Karabük İY 1 : 5 Kartal Bulvarspor
12.09 Kartal Bulvarspor 0 : 1 Karadeniz Ereğli
20.09 Amasyaspor FK 2 : 2 Kartal Bulvarspor
27.09 Kartal Bulvarspor 1 : 0 Silivrispor
03.10 Yalova FK 2 : 4 Kartal Bulvarspor
11.10 Kartal Bulvarspor 2 : 2 Orduspor 1967
18.10 Beykoz Anadolu 1 : 1 Kartal Bulvarspor
25.10 Kartal Bulvarspor 0 : 1 Galata SK
Yarın İnkılapspor 1530 Kartal Bulvarspor
07.11.Cts Kartal Bulvarspor 1500 Zonguldakspor FK
11.11.Çar Pazarspor 1300 Kartal Bulvarspor
15.11.Paz Kartal Bulvarspor 1500 Küçükçekmece Sinop
22.11.Paz Düzcespor 1300 Kartal Bulvarspor
28.11.Cts Kartal Bulvarspor 1500 Tokat Belediyespor
06.12.Paz Büyükçekmecegücü 1500 Kartal Bulvarspor
13.12.Paz Kartal Bulvarspor 1500 Gölcükspor
19.12.Cts Fatsa Belediye 1300 Kartal Bulvarspor
17.01 Kartal Bulvarspor v Karabük İY
24.01 Karadeniz Ereğli v Kartal Bulvarspor
31.01 Kartal Bulvarspor v Amasyaspor FK
06.02 Silivrispor v Kartal Bulvarspor
10.02 Kartal Bulvarspor v Yalova FK
14.02 Orduspor 1967 v Kartal Bulvarspor
21.02 Kartal Bulvarspor v Beykoz Anadolu
28.02 Galata SK v Kartal Bulvarspor
07.03 Kartal Bulvarspor v İnkılapspor
13.03 Zonguldakspor FK v Kartal Bulvarspor
17.03 Kartal Bulvarspor v Pazarspor
21.03 Küçükçekmece Sinop v Kartal Bulvarspor
28.03 Kartal Bulvarspor v Düzcespor
04.04 Tokat Belediyespor v Kartal Bulvarspor
11.04 Kartal Bulvarspor v Büyükçekmecegücü
18.04 Gölcükspor v Kartal Bulvarspor
24.04 Kartal Bulvarspor v Fatsa Belediye

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
07.10 Silivrispor 3 : 2 Kartal Bulvarspor
16.09 Uzunköprüspor 1 : 5 Kartal Bulvarspor

Kartal Bulvarspor Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Hakan AydınK2399810
Emin ÇelikK2221125
Berat AktayD1988720
Erkin KocakahyaD2286570
Kaan ArslanD27541357
Tahir BölgebaşıD2442229
Serhat EmirlerD2342202
Furkan AkınO261091775
Deniz CebeciO23971659
Halit Furkan KayaO191085644
Fatih KızılayO2876577
Can BayırkanO23974560
Kaan GüdüO3166540
Beratcan OtO1984420
Çağlar ÖzelO3074251
Egehan GökO262152
Alaattin ÖnerO221145
Mertkan CengizF261083759
Gülhan ÜreyenF24875586
Mert KoşarF203178
Oğuzhan Turan2354363
Arda Çakmak2433238
Ömer Faruk Uğurlu20811189
Orkun Kocakahya1951184
Burak Yılmaz19260
Kerem Durmuş1617
Ali Deniz ErdoğanK18
Efe Yüksel AbdikoğluD18
28Yaş Ortalaması:22,6
Yükleniyor...