Orduspor 1967 FK - Puan Durumu, Maç Sonuçları, Kadro ve Fikstür | Spor Verileri

Puan durumu, maç sonuçları, kadro bilgileri ve gol krallığı istatistikleri

#TakımOGBMAYAvP
1 Fatsa Belediye 8 6 2 0 15 4 11 20
2 Pazarspor 8 5 2 1 12 4 8 17
3 Küçükçekmece Sinop 8 4 2 2 13 11 2 14
4 Galata SK 8 3 4 1 10 6 4 13
5 Karadeniz Ereğli 8 3 4 1 6 5 1 13
6 Karabük İY 8 4 1 3 11 12 -1 13
7 Kartal Bulvarspor 8 3 3 2 15 10 5 12
8 Orduspor 1967 8 3 3 2 13 10 3 12
9 Amasyaspor FK 8 3 3 2 9 10 -1 12
10 Beykoz Anadolu 7 2 3 2 8 6 2 9
11 Zonguldakspor FK 8 2 3 3 9 11 -2 9
12 Tokat Belediyespor 8 2 2 4 9 13 -4 8
13 İnkılapspor 8 2 2 4 10 15 -5 8
14 Düzcespor 7 1 4 2 10 9 1 7
15 Gölcükspor 8 1 4 3 9 11 -2 7
16 Silivrispor (E) 8 2 1 5 5 9 -4 7
17 Yalova FK (D) 8 1 3 4 8 17 -9 6
18 Büyükçekmecegücü 8 0 2 6 5 14 -9 2

Orduspor 1967 FK Maç Sonuçları

TarihEv SahibiSonuçMisafir
06.09 Orduspor 1967 2 : 2 Düzcespor
12.09 Tokat Belediyespor 1 : 1 Orduspor 1967
20.09 Orduspor 1967 3 : 0 Büyükçekmecegücü
26.09 Gölcükspor 0 : 1 Orduspor 1967
03.10 Orduspor 1967 0 : 3 Fatsa Belediye
11.10 Kartal Bulvarspor 2 : 2 Orduspor 1967
17.10 Orduspor 1967 1 : 2 Karadeniz Ereğli
24.10 Amasyaspor FK 0 : 3 Orduspor 1967
Pazar Orduspor 1967 1300 Silivrispor
07.11.Cts Yalova FK 1500 Orduspor 1967
11.11.Çar Karabük İY 1300 Orduspor 1967
15.11.Paz Orduspor 1967 1300 Beykoz Anadolu
22.11.Paz Galata SK 1500 Orduspor 1967
28.11.Cts Orduspor 1967 1300 İnkılapspor
06.12.Paz Zonguldakspor FK 1300 Orduspor 1967
12.12.Cts Orduspor 1967 1300 Pazarspor
19.12.Cts Küçükçekmece Sinop 1500 Orduspor 1967
17.01 Düzcespor v Orduspor 1967
24.01 Orduspor 1967 v Tokat Belediyespor
31.01 Büyükçekmecegücü v Orduspor 1967
06.02 Orduspor 1967 v Gölcükspor
10.02 Fatsa Belediye v Orduspor 1967
14.02 Orduspor 1967 v Kartal Bulvarspor
21.02 Karadeniz Ereğli v Orduspor 1967
28.02 Orduspor 1967 v Amasyaspor FK
07.03 Silivrispor v Orduspor 1967
13.03 Orduspor 1967 v Yalova FK
17.03 Orduspor 1967 v Karabük İY
21.03 Beykoz Anadolu v Orduspor 1967
28.03 Orduspor 1967 v Galata SK
04.04 İnkılapspor v Orduspor 1967
11.04 Orduspor 1967 v Zonguldakspor FK
18.04 Pazarspor v Orduspor 1967
24.04 Orduspor 1967 v Küçükçekmece Sinop

Türkiye Kupası

TarihEv SahibiSonuçMisafir
27.10 Orduspor 1967 2 : 0 Vanspor FK
08.10 Orduspor 1967 4 : 1 Karadeniz Ereğli
17.09 Orduspor 1967 10 : 0 Torul Belediye GSK

Orduspor 1967 FK Kadrosu

UFutbolcu AdıPYaşMaç11GolSüre
Onur GüneyK2688720
Mehmet YağmurK2233270
Emre Gürsel HürcanD2587573
Yiğit Utku GökD23551450
Atakan AybastıD26842424
Barış GünD22741367
Nihat KoçD2444315
Egehan ŞensoyD1831146
Mustafa Emre CanO3288720
Hasan GündoğduO311085676
Fatih ErgenO32971555
Doğancan AynacıO31652458
Servet Berat FidanO19741352
Recep MetinO31832321
Uğur KurtO2873276
Gökdeniz ŞensoyO19145
Taha Yasin EvO181145
Abdullah SoğucakF231083760
Taha Ahmet BalsuF241164580
Gökberk EfeF251052473
Berat KalkanF231162435
Oğulcan İnanç23981729
Samet Güneş2585428
Ferdi Güzelsu2064346
Yiğit Tiryaki23331245
Efe Berber1732181
Emircan DinarK22
27Yaş Ortalaması:24,1
Yükleniyor...